Australia: A-League
February 17
FT Sydney 1 - 1 Central Coast
FT Perth 4 - 0 Brisbane
FT Adelaide 1 - 3 WS Wanderers
FT Newcastle 3 - 1 Melbourne City
FT Wellington 1 - 1 Melbourne Victory
FT Melbourne Victory 1 - 2 Perth
FT Melbourne City 1 - 1 Adelaide
FT WS Wanderers 2 - 0 Central Coast
FT Brisbane 2 - 1 Sydney
FT Newcastle 1 - 1 Wellington
FT Sydney 2 - 0 Melbourne City
FT Perth 3 - 0 Wellington
FT Adelaide 4 - 3 Brisbane
FT Central Coast 2 - 3 Melbourne Victory
FT WS Wanderers 1 - 5 Newcastle
FT Perth 2 - 0 Newcastle
FT Adelaide 2 - 1 Central Coast
FT Melbourne Victory 2 - 1 Sydney
FT Wellington 1 - 0 Melbourne City
FT Brisbane 2 - 2 WS Wanderers
Australia: A-League - Play Offs
May 05
FT Newcastle 0 - 1 Melbourne Victory
ET Sydney 2 - 3 Melbourne Victory
FT Newcastle 2 - 1 Melbourne City
FT Melbourne Victory 2 - 1 Adelaide
FT Melbourne City 2 - 0 Brisbane
Australia: Npl Nsw - Play Offs
September 09
FT Sydney Olympic 3 - 1 APIA Tigers
PT Sydney Utd 1 - 2 APIA Tigers
FT Sydney Olympic 4 - 0 Sydney Utd
FT APIA Tigers 8 - 2 Rockdale City Suns
FT Blacktown City 0 - 2 Rockdale City Suns
PT APIA Tigers 1 - 2 Sydney Utd
Australia: Npl Nsw
August 12
FT APIA Tigers 1 - 2 Hakoah Sydney
FT Blacktown City 0 - 2 Sutherland Sharks
FT Manly Utd 5 - 1 Bonnyrigg White Eagles
FT Marconi Stallions 0 - 3 Wollongong Wolves
FT Rockdale City Suns 2 - 2 Sydney FC (U21)
FT Sydney Olympic 1 - 0 Sydney Utd
FT APIA Tigers 6 - 3 Bonnyrigg White Eagles
FT Hakoah Sydney 1 - 0 Rockdale City Suns
FT Wollongong Wolves 0 - 4 Sydney Olympic
FT Sydney FC (U21) 1 - 0 Blacktown City
FT Sydney Utd 1 - 0 Manly Utd
FT Sutherland Sharks 2 - 3 Marconi Stallions
FT APIA Tigers 6 - 2 Sydney Utd
FT Blacktown City 1 - 1 Rockdale City Suns
FT Marconi Stallions 4 - 1 Sydney FC (U21)
FT Sydney Olympic 3 - 1 Sutherland Sharks
FT Bonnyrigg White Eagles 0 - 3 Hakoah Sydney
FT Manly Utd 1 - 1 Wollongong Wolves
FT Rockdale City Suns 2 - 1 Marconi Stallions
FT Sydney FC (U21) 2 - 3 Sydney Olympic
Australia: Npl Victoria
February 16
FT Dandenong Thunder 0 - 4 Hume City
FT Port Melbourne Sharks 0 - 0 Kingston City
FT Altona Magic 0 - 1 Green Gully
FT Dandenong City 1 - 4 Avondale FC
FT Oakleigh Cannons 1 - 2 Melbourne Knights
FT Bentleigh Greens 3 - 1 South Melbourne
FT Heidelberg Utd 1 - 1 Pascoe Vale
Australia: Npl Victoria - Play Offs
September 23
FT Heidelberg Utd 2 - 1 Avondale FC
ET Bentleigh Greens 3 - 4 Avondale FC
PT Heidelberg Utd 2 - 1 Oakleigh Cannons
FT Avondale FC 3 - 1 Port Melbourne Sharks
FT Pascoe Vale 1 - 2 Oakleigh Cannons
Australia: Npl Victoria
September 02
FT Bentleigh Greens 6 - 2 Bulleen
FT Green Gully 1 - 3 Kingston City
FT Heidelberg Utd 2 - 3 Avondale FC
FT Melbourne Knights 1 - 2 Dandenong Thunder
FT Northcote City 2 - 1 Oakleigh Cannons
FT Pascoe Vale 1 - 1 Hume City
FT South Melbourne 0 - 1 Port Melbourne Sharks
FT Bulleen 1 - 0 Melbourne Knights
FT Dandenong Thunder 4 - 2 Northcote City
FT Hume City 2 - 2 Green Gully
FT Port Melbourne Sharks 0 - 1 Bentleigh Greens
FT Avondale FC 6 - 2 South Melbourne
FT Kingston City 4 - 1 Heidelberg Utd
Australia: Brisbane Premier League - Play Offs
September 22
FT Albany Creek 1 - 5 Grange Thistle
ET Grange Thistle 1 - 0 The Gap
PT University of Queensland 2 - 3 The Gap
FT Albany Creek 5 - 1 Grange Thistle
Australia: Brisbane Premier League
August 30
FT University of Queensland 5 - 1 Centenary Stormers
FT Grange Thistle 0 - 1 North Pine
FT Albany Creek 5 - 2 Virginia United
FT Acacia Ridge 0 - 4 Taringa Rovers
FT The Gap 2 - 0 Gravatt
FT Brisbane K. 2 - 0 Bayside
FT Taringa Rovers 1 - 1 Brisbane K.
FT Bayside 1 - 2 The Gap
FT Gravatt 1 - 1 Grange Thistle
FT North Pine 2 - 5 Albany Creek
FT Virginia United 1 - 4 University of Queensland
FT Centenary Stormers 4 - 0 Acacia Ridge
FT Grange Thistle 1 - 1 Bayside
FT Albany Creek 4 - 1 Gravatt
FT North Pine 7 - 1 Virginia United
FT The Gap 1 - 2 Taringa Rovers
FT Acacia Ridge 2 - 1 University of Queensland
FT Brisbane K. 2 - 3 Centenary Stormers
FT Gravatt 1 - 2 Bayside
FT Albany Creek 1 - 1 Taringa Rovers
Australia: Npl Western Australia - Play Offs
September 08
FT Perth Glory (U21) 1 - 4 Perth SC
FT Perth SC 2 - 1 Cockburn City
PT Cockburn City 4 - 3 Bayswater
PT Perth SC 3 - 4 Perth Glory (U21)
Australia: Npl Western Australia
August 25
FT Balcatta 2 - 1 Inglewood Utd
FT Cockburn City 4 - 1 Armadale
FT ECU Joondalup 1 - 1 Bayswater
FT Floreat Athena 2 - 1 Sorrento
FT Forrestfield 1 - 8 Stirling Lions
FT Joondalup United 0 - 2 Perth SC
FT Subiaco 1 - 0 Perth Glory (U21)
FT Balcatta 1 - 3 Stirling Lions
FT Bayswater 2 - 1 Forrestfield
FT Floreat Athena 3 - 2 Subiaco
FT Inglewood Utd 7 - 1 Joondalup United
FT Perth Glory (U21) 3 - 3 Cockburn City
FT Perth SC 2 - 1 ECU Joondalup
FT Sorrento 3 - 1 Armadale
FT Armadale 1 - 3 Perth Glory (U21)
FT Balcatta 1 - 2 ECU Joondalup
FT Bayswater 2 - 2 Sorrento
FT Cockburn City 0 - 3 Floreat Athena
FT Perth SC 2 - 1 Inglewood Utd
FT Stirling Lions 5 - 0 Joondalup United
Australia: Npl South Australian - Play Offs
September 01
FT Campbelltown City 1 - 0 Adelaide City
FT Adelaide City 2 - 0 NE Metrostars
ET Campbelltown City 1 - 0 Adelaide City
FT NE Metrostars 1 - 0 Adelaide (U21)
FT Adelaide City 0 - 0 Campbelltown City
FT Adelaide Comets 1 - 3 Adelaide (U21)
ET NE Metrostars 1 - 0 Adelaide Olympic
Australia: Npl South Australian
August 04
FT Adelaide Comets 2 - 0 Croydon Kings
FT Adelaide Olympic 2 - 2 Campbelltown City
FT NE Metrostars 1 - 2 Adelaide City
FT Para 1 - 5 Adelaide (U21)
FT Sturt Lions 1 - 0 South Adelaide
FT West Adelaide 3 - 2 West Torrens
FT Adelaide (U21) 2 - 1 West Adelaide
FT West Torrens 0 - 3 Adelaide Olympic
FT Adelaide City 0 - 0 Para
FT Campbelltown City 4 - 1 Sturt Lions
FT Croydon Kings 1 - 4 NE Metrostars
FT South Adelaide 2 - 3 Adelaide Comets
FT West Torrens 0 - 3 Adelaide (U21)
FT Adelaide City 2 - 2 Adelaide Comets
FT Campbelltown City 5 - 1 West Adelaide
FT Para 2 - 1 NE Metrostars
FT South Adelaide 1 - 1 Adelaide Olympic
FT Sturt Lions 2 - 1 Croydon Kings
FT West Adelaide 1 - 0 Para
FT Adelaide Olympic 0 - 0 Adelaide (U21)
Australia: Npl Queensland
February 17
FT Olympic FC 3 - 2 Western Pride
FT Gold Coast Knights 4 - 1 SWQ Thunder
FT Sunshine Coast 0 - 4 Brisbane Strikers
FT Eastern Suburbs 0 - 1 Gold Coast
FT Queensland Lions 2 - 0 Moreton Bay Utd
FT Peninsula 3 - 1 Brisbane City
FT Redlands 1 - 4 Brisbane (U21)
FT Sunshine Coast 0 - 3 Brisbane City
FT Eastern Suburbs 2 - 3 Peninsula
FT Western Pride 2 - 3 Gold Coast Knights
FT Gold Coast 0 - 1 Queensland Lions
FT SWQ Thunder 2 - 5 Brisbane (U21)
FT Redlands 1 - 2 Brisbane Strikers
FT Western Pride 1 - 3 Brisbane (U21)
FT Sunshine Coast 1 - 3 Eastern Suburbs
FT Brisbane City 3 - 0 Redlands
FT Gold Coast Knights 1 - 1 Magpies Crusaders
FT Moreton Bay Utd 3 - 2 Gold Coast
FT Brisbane Strikers 1 - 1 SWQ Thunder
FT Queensland Lions 1 - 2 Peninsula
Australia: Npl Queensland - Play Offs
September 09
ET Queensland Lions 2 - 1 Olympic FC
PT Queensland Lions 2 - 1 Moreton Bay Utd
FT Olympic FC 2 - 1 Western Pride
Australia: National Youth League - Grand Final
February 01
FT WS Wanderers (U21) 1 - 3 Brisbane (U21)
Australia: National Youth League
January 27
FT WS Wanderers (U21) 2 - 1 Sydney FC (U21)
FT Canberra United (U21) 1 - 1 Newcastle Jets (U21)
FT Adelaide (U21) 1 - 2 Melbourne City (U21)
FT Melbourne Victory (U21) 0 - 2 Brisbane (U21)
FT Canberra United (U21) 0 - 3 Sydney FC (U21)
FT Melbourne City (U21) 3 - 3 Perth Glory (U21)
FT Adelaide (U21) 2 - 1 Brisbane (U21)
FT Sydney FC (U21) 3 - 2 Newcastle Jets (U21)
FT Central Coast (U21) 2 - 1 Canberra United (U21)
FT Sydney FC (U21) 0 - 3 Central Coast (U21)
FT Perth Glory (U21) 4 - 2 Adelaide (U21)
FT Melbourne Victory (U21) 2 - 3 Melbourne City (U21)
FT Newcastle Jets (U21) 5 - 1 WS Wanderers (U21)
FT Melbourne City (U21) 3 - 2 Adelaide (U21)
FT Brisbane (U21) 6 - 0 Melbourne Victory (U21)
FT Newcastle Jets (U21) 1 - 3 Central Coast (U21)
FT WS Wanderers (U21) 4 - 0 Canberra United (U21)
FT Perth Glory (U21) 2 - 0 Melbourne Victory (U21)
FT Melbourne City (U21) 1 - 3 Brisbane (U21)
FT Central Coast (U21) 0 - 2 WS Wanderers (U21)
Australia: Npl Tasmania
September 01
FT Clarence Utd. 1 - 1 Olympia Warriors
FT Hobart Zebras 4 - 4 Launceston
FT Kingborough Lions 0 - 4 Devonport
FT South Hobart 3 - 1 Northern Rangers
FT Olympia Warriors 1 - 2 South Hobart
FT Launceston 0 - 3 Devonport
FT Northern Rangers 5 - 2 Kingborough Lions
FT Clarence Utd. 3 - 6 Hobart Zebras
FT Clarence Utd. 0 - 2 Kingborough Lions
FT Devonport 7 - 1 Northern Rangers
FT South Hobart 3 - 1 Launceston
FT Olympia Warriors 4 - 1 Hobart Zebras
FT South Hobart 3 - 2 Devonport
FT Northern Rangers 3 - 0 Clarence Utd.
FT Olympia Warriors 2 - 1 Launceston
FT Hobart Zebras 3 - 1 Kingborough Lions
FT South Hobart 7 - 1 Clarence Utd.
FT Launceston 4 - 1 Northern Rangers
FT Devonport 3 - 0 Hobart Zebras
FT Kingborough Lions 0 - 4 Olympia Warriors
Australia: Capital Territory - Play Offs
September 08
FT Canberra Olympic 1 - 2 Canberra FC
FT Canberra FC 5 - 0 Cooma
FT Canberra FC 3 - 5 Canberra Olympic
PT Cooma 3 - 2 Tuggeranong Utd
Australia: Capital Territory
August 19
FT Canberra Olympic 0 - 2 Canberra FC
FT Canberra Olympic 7 - 0 Cooma
FT Canberra FC 3 - 0 Tuggeranong Utd
FT Cooma 3 - 2 Belconnen United
FT Monaro Panthers 3 - 3 Gungahlin
FT Riverina 1 - 2 Woden Weston
FT Cooma 2 - 0 Gungahlin
FT Tuggeranong Utd 1 - 0 Monaro Panthers
FT Belconnen United 5 - 2 Riverina
FT Woden Weston 2 - 3 Canberra FC
FT Canberra FC 2 - 2 Belconnen United
FT Monaro Panthers 2 - 2 Woden Weston
FT Cooma 3 - 2 Riverina
FT Canberra Olympic 2 - 1 Gungahlin
FT Belconnen United 3 - 0 Monaro Panthers
FT Riverina 1 - 0 Canberra Olympic
FT Cooma 2 - 1 Canberra FC
FT Tuggeranong Utd 2 - 1 Gungahlin
FT Canberra Olympic 3 - 2 Tuggeranong Utd
FT Gungahlin 1 - 1 Woden Weston
Australia: Northern Nsw - Play Offs
September 08
FT Edgeworth E. 0 - 3 Broadmeadow
FT Broadmeadow 0 - 1 Maitland
ET Edgeworth E. 3 - 2 Lambton J.
FT Maitland 1 - 3 Broadmeadow
FT Lambton J. 1 - 1 Edgeworth E.
Australia: Northern Nsw
August 19
FT Valentine 0 - 1 Edgeworth E.
FT Hamilton Olympic 2 - 0 Weston Bears
FT Maitland 2 - 0 Broadmeadow
FT Lake Macquarie 2 - 1 Lambton J.
FT Newcastle Jets (U21) 2 - 3 Charlestown City Blues
FT Broadmeadow 0 - 3 Hamilton Olympic
FT Edgeworth E. 1 - 0 Lake Macquarie
FT Weston Bears 2 - 2 Newcastle Jets (U21)
FT Adamstown Rosebud 3 - 2 Valentine
FT Lambton J. 0 - 1 Maitland
FT Newcastle Jets (U21) 1 - 5 Broadmeadow
FT Adamstown Rosebud 0 - 1 Edgeworth E.
FT Hamilton Olympic 1 - 1 Lambton J.
FT Maitland 1 - 1 Lake Macquarie
FT Valentine 0 - 4 Charlestown City Blues
FT Edgeworth E. 1 - 1 Maitland
FT Charlestown City Blues 4 - 1 Adamstown Rosebud
FT Weston Bears 1 - 3 Valentine
FT Lake Macquarie 2 - 3 Hamilton Olympic
FT Lambton J. 3 - 0 Newcastle Jets (U21)
Australia: National Premier Leagues Play Offs
September 30
FT Campbelltown City 2 - 1 Queensland Lions
FT Campbelltown City 2 - 1 Sydney Olympic
PT Queensland Lions 2 - 1 Heidelberg Utd
FT Sydney Olympic 1 - 0 Perth SC
FT Queensland Lions 1 - 0 Edgeworth E.
FT Canberra FC 0 - 3 Campbelltown City
FT Devonport 2 - 3 Heidelberg Utd
Australia: Ffa Cup
Octobe 30
FT Adelaide 2 - 1 Sydney
FT WS Wanderers 0 - 3 Sydney
FT Bentleigh Greens 0 - 2 Adelaide
FT APIA Tigers 0 - 2 Adelaide
FT Bentleigh Greens 1 - 0 Heidelberg Utd
ET Avondale FC 2 - 4 Sydney
FT Melbourne City 1 - 2 WS Wanderers
FT Adelaide Comets 0 - 4 Heidelberg Utd
FT Bonnyrigg White Eagles 1 - 2 WS Wanderers
FT Melbourne City 1 - 0 Newcastle
FT Queensland Lions 0 - 1 Adelaide
FT APIA Tigers 3 - 2 Melbourne Victory
FT Avondale FC 4 - 1 Devonport
FT Broadmeadow 0 - 4 Bentleigh Greens
FT Cairns 1 - 2 Sydney
FT Hellenic Athletic 3 - 4 WS Wanderers
FT Perth 0 - 1 Melbourne Victory
ET Brisbane 0 - 1 Melbourne City
FT Gold Coast Knights 0 - 1 Newcastle
FT Northcote City 1 - 3 Devonport
Australia: W-League - Play Offs
February 16
FT Sydney W 4 - 2 Perth W
FT Brisbane Roar W 1 - 2 Sydney W
ET Melbourne Victory W 2 - 4 Perth W
Australia: W-League
February 05
FT Canberra W 0 - 0 Melbourne Victory W
FT Newcastle W 4 - 1 WS Wanderers W
FT Perth W 1 - 2 Melbourne Victory W
FT Adelaide W 1 - 0 Brisbane Roar W
FT Sydney W 0 - 2 Melbourne City W
FT Melbourne Victory W 2 - 2 Sydney W
FT Adelaide W 1 - 2 Newcastle W
FT Brisbane Roar W 4 - 1 Canberra W
FT WS Wanderers W 1 - 5 Perth W
FT Melbourne City W 4 - 0 Newcastle W
FT Brisbane Roar W 1 - 3 Sydney W
FT Adelaide W 1 - 4 WS Wanderers W
FT Canberra W 1 - 0 Adelaide W
FT Newcastle W 3 - 1 Perth W
FT Melbourne City W 0 - 1 Brisbane Roar W
FT Sydney W 3 - 0 WS Wanderers W
FT Melbourne Victory W 1 - 0 Melbourne City W
FT Sydney W 3 - 1 Newcastle W
FT Perth W 1 - 0 Canberra W
FT WS Wanderers W 1 - 2 Melbourne City W