Cyprus: First Division
February 17
FT Doxa 1 - 1 Ermis
FT AEL Limassol 3 - 2 Nea Salamis
FT Anorthosis 0 - 0 Omonia Nicosia
FT Alki Oroklini 1 - 3 Apollon Limassol
FT Enosis 1 - 1 Paphos
FT Apoel 2 - 2 AEK
FT Paphos 2 - 1 Ermis
FT AEK 2 - 0 Alki Oroklini
FT Omonia Nicosia 2 - 2 Doxa
FT Enosis 0 - 2 Apoel
FT Nea Salamis 0 - 2 Anorthosis
FT Apollon Limassol 0 - 0 AEL Limassol
FT Ermis 0 - 2 Omonia Nicosia
FT Alki Oroklini 1 - 2 Enosis
FT Doxa 1 - 1 Nea Salamis
FT AEL Limassol 0 - 0 AEK
FT Anorthosis 1 - 0 Apollon Limassol
FT Apoel 1 - 2 Paphos
FT Apoel 0 - 0 Alki Oroklini
FT Enosis 1 - 2 AEL Limassol
Cyprus: First Division - Championship Group
May 13
FT AEK 3 - 2 AEL Limassol
FT Omonia Nicosia 1 - 0 Apollon Limassol
Cyprus: First Division - Relegation Group
May 13
FT Doxa 0 - 3 Paphos
FT Nea Salamis 4 - 0 Alki Oroklini
Cyprus: First Division - Championship Group
May 12
FT Apoel 2 - 1 Anorthosis
Cyprus: First Division - Relegation Group
May 12
FT Olympiakos 3 - 3 Ermis
FT Ermis 0 - 1 Nea Salamis
Cyprus: First Division - Championship Group
May 06
FT Apollon Limassol 3 - 0 AEK
FT Anorthosis 2 - 1 Omonia Nicosia
FT AEL Limassol 1 - 2 Apoel
Cyprus: First Division - Relegation Group
May 05
FT Alki Oroklini 1 - 3 Doxa
FT Paphos 3 - 2 Olympiakos
FT Paphos 1 - 1 Alki Oroklini
Cyprus: First Division - Championship Group
April 29
FT Apoel 2 - 1 Apollon Limassol
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 29
FT Nea Salamis 3 - 1 Olympiakos
Cyprus: First Division - Championship Group
April 29
FT AEK 2 - 0 Omonia Nicosia
FT Anorthosis 0 - 0 AEL Limassol
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 28
FT Doxa 2 - 3 Ermis
FT Olympiakos 0 - 3 Alki Oroklini
Cyprus: First Division - Championship Group
April 22
FT AEK 1 - 3 Apoel
FT Apollon Limassol 3 - 1 Anorthosis
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 21
FT Ermis 0 - 1 Paphos
Cyprus: First Division - Championship Group
April 21
FT Omonia Nicosia 1 - 2 AEL Limassol
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 21
FT Nea Salamis 4 - 1 Doxa
FT Alki Oroklini 2 - 3 Ermis
Cyprus: First Division - Championship Group
April 15
FT Apoel 4 - 1 Omonia Nicosia
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 15
FT Paphos 1 - 2 Nea Salamis
Cyprus: First Division - Championship Group
April 14
FT Anorthosis 1 - 1 AEK
FT AEL Limassol 0 - 2 Apollon Limassol
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 14
FT Doxa 5 - 0 Olympiakos
FT Ermis 3 - 2 Olympiakos
Cyprus: First Division - Championship Group
April 04
FT Apollon Limassol 3 - 0 Omonia Nicosia
FT Anorthosis 0 - 0 Apoel
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 04
FT Paphos 1 - 0 Doxa
Cyprus: First Division - Championship Group
April 03
FT AEL Limassol 3 - 2 AEK
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 03
FT Alki Oroklini 1 - 0 Nea Salamis
Cyprus: First Division - Championship Group
April 01
FT Omonia Nicosia 1 - 2 Anorthosis
Cyprus: First Division - Relegation Group
April 01
FT Olympiakos 3 - 0 Paphos
Cyprus: First Division - Championship Group
March 31
FT AEK 3 - 0 Apollon Limassol
Cyprus: First Division - Relegation Group
March 31
FT Doxa 4 - 3 Alki Oroklini
Cyprus: Division 2
February 17
FT Voroklinis 0 - 2 Anagennisi Deryneia
FT Ayia Napa 2 - 1 Thoi Lakatamias
FT M.E.A.P. Nisou 1 - 2 Olympiakos
FT Omonia Aradippou 0 - 1 Aris
FT Paeek 0 - 0 Chloraka
FT Sotiras 3 - 1 Karmiotissa
FT Zakakiou 2 - 1 ASIL Lysi
PP Ethnikos - Othellos Athienou
FT Aris 2 - 2 Ethnikos
FT Anagennisi Deryneia 2 - 1 Omonia Aradippou
FT ASIL Lysi 3 - 2 M.E.A.P. Nisou
FT Chloraka 2 - 1 Voroklinis
FT Karmiotissa 2 - 1 Ayia Napa
FT Othellos Athienou 5 - 1 Zakakiou
FT Olympiakos 2 - 0 Sotiras
FT Thoi Lakatamias 0 - 0 Paeek
FT Voroklinis 0 - 2 Omonia Aradippou
FT M.E.A.P. Nisou 1 - 3 Othellos Athienou
FT Sotiras 2 - 0 ASIL Lysi
FT Zakakiou 2 - 3 Aris
Cyprus: Cyprus Cup
February 13
FT Thoi Lakatamias 0 - 6 AEL Limassol
FT AEK 2 - 0 Nea Salamis
FT AEL Limassol 8 - 0 Thoi Lakatamias
FT Enosis 0 - 0 Anorthosis
FT Paphos 4 - 1 Aris
FT Karmiotissa 2 - 1 Ethnikos
FT Nea Salamis 1 - 2 AEK
FT Aris 2 - 1 Paphos
FT ASIL Lysi 0 - 4 Ermis
FT Omonia Nicosia 1 - 1 Apollon Limassol
FT Anorthosis 2 - 3 Enosis
FT Apollon Limassol 1 - 0 Omonia Nicosia
FT Ermis 3 - 0 ASIL Lysi
FT Apoel 2 - 1 Doxa
FT Apoel 5 - 0 Ayia Napa
FT Paeek 0 - 4 Nea Salamis
FT Enosis 5 - 1 Voroklinis
FT Omonia Aradippou 0 - 3 AEL Limassol
FT Olympiakos 0 - 5 Paphos
FT Chloraka 0 - 7 Anorthosis
Cyprus: Super Cup
September 29
PT Apoel 1 - 2 AEK