Czech Republic: 1. Liga
Octobe 22
16:00 Sparta Prague - Mlada Boleslav
FT Liberec 0 - 1 Slavia Prague
FT Dukla Prague 1 - 0 Opava
FT Banik Ostrava 1 - 1 Karvina
FT Pribram 0 - 6 Jablonec
FT Slovacko 0 - 2 Teplice
FT Sigma Olomouc 1 - 1 Zlin
FT Bohemians 1905 2 - 2 Plzen
FT Slavia Prague 4 - 1 Pribram
FT Jablonec 2 - 0 Slovacko
FT Karvina 0 - 2 Dukla Prague
FT Opava 0 - 1 Bohemians 1905
FT Plzen 1 - 0 Teplice
FT Sigma Olomouc 1 - 0 Sparta Prague
FT Mlada Boleslav 2 - 2 Banik Ostrava
FT Zlin 0 - 1 Liberec
FT Teplice 1 - 2 Jablonec
FT Banik Ostrava 2 - 1 Slavia Prague
FT Liberec 3 - 0 Sigma Olomouc
FT Slovacko 0 - 2 Opava
Czech Republic: Division 2
Octobe 21
FT Zbrojovka Brno 0 - 0 Banik Sokolov
FT Vlasim 1 - 1 Varnsdorf
FT Zizkov 0 - 1 Jihlava
FT Prostejov 0 - 0 Vitkovice
FT Trinec 2 - 1 Chrudim
FT Ceske Budejovice 3 - 1 Hradec Kralove
FT Usti nad Labem 3 - 0 Mas Taborsko
FT Znojmo 0 - 4 FK Pardubice
FT Usti nad Labem 2 - 1 Vitkovice
FT Hradec Kralove 1 - 0 Trinec
FT Mas Taborsko 1 - 1 Prostejov
FT Varnsdorf 3 - 1 Zizkov
FT FK Pardubice 2 - 0 Usti nad Labem
FT Banik Sokolov 0 - 2 Ceske Budejovice
FT Jihlava 2 - 0 Chrudim
FT Znojmo 0 - 1 Zbrojovka Brno
FT Vitkovice 1 - 0 Vlasim
FT Ceske Budejovice 1 - 2 Znojmo
FT Vlasim 3 - 0 Banik Sokolov
FT Zbrojovka Brno 0 - 0 Varnsdorf
Czech Republic: Cfl
Octobe 21
FT Benesov 1 - 2 Usti nad Orlici
FT Brozany 3 - 0 Litomericko
FT Jirny 2 - 1 Olympia Radotin
FT Stechovice 3 - 2 Zivanice
PT Karlovy Vary 0 - 1 Domazlice
FT Dobrovice 0 - 2 Vltavin
PT Velvary 0 - 1 Kraluv Dvur
FT Pisek 2 - 1 Vysehrad
FT Prevysov 0 - 3 Zapy
FT Zapy 2 - 1 Dobrovice
FT Domazlice 4 - 0 Velvary
FT Usti nad Orlici 1 - 0 Pisek
FT Zivanice 4 - 0 Brozany
FT Litomericko 3 - 0 Jirny
FT Kraluv Dvur 4 - 0 Benesov
FT Olympia Radotin 0 - 1 Prevysov
FT Vltavin 4 - 1 Karlovy Vary
PT Vysehrad 2 - 1 Stechovice
FT Benesov 3 - 1 Domazlice
FT Brozany 0 - 1 Vysehrad
Czech Republic: Msfl
Octobe 21
FT Vrchovina 2 - 1 Hlucin
FT Velke Mezirici 2 - 1 Dolni Benesov
FT Hulin 2 - 3 Lisen
FT Rymarov 1 - 1 Vyskov
FT Uhersky Brod 2 - 3 Odra Petrkovice
FT Valasske Mezirici 2 - 2 Hodonin
FT Frydek Mistek 1 - 3 Otrokovice
FT Kromeriz 2 - 2 Unicov
FT Vyskov 1 - 1 Vrchovina
FT Dolni Benesov 1 - 0 Kromeriz
FT Hlucin 8 - 1 Velke Mezirici
FT Hodonin 4 - 2 Uhersky Brod
FT Hulin 0 - 2 Unicov
FT Lisen 1 - 0 Valasske Mezirici
FT Odra Petrkovice 6 - 0 Frydek Mistek
FT Otrokovice 3 - 2 Rymarov
FT Vrchovina 3 - 5 Otrokovice
FT Unicov 5 - 0 Dolni Benesov
FT Velke Mezirici 2 - 4 Vyskov
FT Rymarov 2 - 1 Odra Petrkovice
Czech Republic: Division A
Octobe 21
FT Rakovnik 1 - 0 Klatovy
FT Sedlcany 1 - 3 Prestice
FT Doubravka 1 - 0 Aritma Prague
FT MFK Dobris 2 - 3 Beroun
FT Sobeslav 4 - 3 Mas Taborsko B
FT Tachov 2 - 0 Jindrichuv Hradec
FT Marianske Lazne 3 - 0 Admira Prague
FT Cizova 2 - 1 Horovicko
FT Admira Prague 1 - 0 Cizova
FT Beroun 4 - 1 Sobeslav
FT Horovicko 1 - 0 Tachov
FT Klatovy 4 - 1 Marianske Lazne
FT Jindrichuv Hradec 3 - 1 MFK Dobris
FT Aritma Prague 1 - 0 Rakovnik
FT Mas Taborsko B 3 - 2 Sedlcany
FT Prestice 3 - 2 Doubravka
FT Beroun 4 - 2 Mas Taborsko B
FT Rakovnik 1 - 2 Prestice
FT MFK Dobris 0 - 1 Horovicko
FT Tachov 1 - 4 Admira Prague
Czech Republic: Division B
Octobe 21
FT Hostoun 2 - 1 Mostecky FK
PT Meteor Prague 1 - 2 Kladno
PT Brezova 1 - 0 Neratovice
FT Sous 4 - 0 Libis
PT Motorlet Prague 2 - 1 Ostrov
FT Tatran Rakovnik 0 - 2 Ostra
FT Zbuzany 2 - 0 Nymburk
FT Chomutov 2 - 0 Brandys n. Labem
FT Nymburk 2 - 1 Tatran Rakovnik
PT Ostra 2 - 1 Hostoun
FT Ostrov 0 - 2 Meteor Prague
FT Brandys n. Labem 3 - 0 Sous
FT Kladno 1 - 0 Zbuzany
PT Libis 2 - 1 Motorlet Prague
FT Mostecky FK 0 - 1 Brezova
FT Neratovice 3 - 1 Chomutov
FT Hostoun 6 - 0 Nymburk
FT Meteor Prague 1 - 0 Libis
FT Ostra 4 - 0 Mostecky FK
FT Sous 4 - 1 Neratovice
Czech Republic: Division C
Octobe 20
FT Cesky Brod 0 - 1 Kolin
FT Nachod 1 - 2 Velke Hamry
PT Trutnov 2 - 3 Dvur Kralove
FT Vysoke Myto 2 - 0 Horky nad Jizerou
PT Pardubice B 2 - 1 Zenit Caslav
FT Prepere 1 - 2 Benatky
FT Mseno 7 - 1 Slatinany
FT Olympia HK - Kratonohy 4 - 2 Turnov
FT Benatky 0 - 2 Pardubice B
PT Zenit Caslav 2 - 1 Trutnov
FT Dvur Kralove 1 - 0 Vysoke Myto
FT Kolin 1 - 3 Prepere
FT Turnov 1 - 0 Nachod
FT Horky nad Jizerou 1 - 0 Mseno
PT Velke Hamry 0 - 1 Cesky Brod
FT Olympia HK - Kratonohy 2 - 3 Slatinany
FT Nachod 4 - 1 Slatinany
FT Trutnov 0 - 1 Benatky
FT Velke Hamry 1 - 0 Kolin
PT Vysoke Myto 1 - 2 Zenit Caslav
Czech Republic: Division D
Octobe 21
FT Bystrc 0 - 1 Tasovice
FT Havlickuv Brod 0 - 2 Blansko
FT Polna 0 - 2 Lanzhot
FT Strani 4 - 1 Nove Sady
FT Velka Bites 2 - 0 Bzenec
FT Zdar na Sazavou 1 - 1 Stara Rise
FT Zdirec n. D. 0 - 0 Rosice
FT Breclav 2 - 1 Humpolec
FT Humpolec 1 - 2 Polna
FT Lanzhot 3 - 0 Zdirec n. D.
FT Stara Rise 5 - 0 Bystrc
FT Tasovice 3 - 2 Bzenec
FT Velka Bites 5 - 1 Strani
FT Blansko 4 - 0 Breclav
FT Nove Sady 0 - 2 Havlickuv Brod
FT Rosice 1 - 3 Zdar na Sazavou
FT Bystrc 0 - 5 Rosice
FT Havlickuv Brod 2 - 1 Strani
FT Polna 1 - 2 Blansko
FT Zdirec n. D. 1 - 0 Humpolec
Czech Republic: Division E
Octobe 21
FT Sumperk 0 - 3 Slavicin
FT Bruntal 3 - 2 Havirov
FT Frydlant n. O. 1 - 2 Detmarovice
FT Kozlovice 2 - 2 Novy Jicin
FT Opava B 3 - 0 Bohumin
FT Usti 1 - 4 Prerov
FT HFK Olomouc 2 - 1 Hranice
FT Vsetin 4 - 0 Hermanice
FT Bohumin 2 - 1 Vsetin
FT Bruntal 2 - 1 Kozlovice
FT Havirov 2 - 0 Usti
FT Slavicin 1 - 0 Opava B
FT Detmarovice 2 - 1 HFK Olomouc
FT Hermanice 2 - 2 Frydlant n. O.
FT Hranice 0 - 0 Novy Jicin
FT Prerov 1 - 2 Sumperk
FT Sumperk 3 - 3 Havirov
FT Frydlant n. O. 5 - 1 Bohumin
FT Kozlovice 0 - 2 Hranice
FT Usti 2 - 2 Bruntal
Czech Republic: Prazsky Prebor
Octobe 20
FT Kralovice 3 - 1 Vysehrad B
FT Branik 0 - 2 Admira Prague B
FT Dukla JM 3 - 1 CAFC
FT Hostivar 0 - 7 Predni Kopanina
FT US Prague 1 - 1 Tempo Prague
FT Vrsovice 0 - 0 Podoli
FT Ujezd Prague 2 - 1 Treboradice
FT Zizkov B 0 - 1 Motorlet Prague B
FT Motorlet Prague B 0 - 2 Ujezd Prague
FT Treboradice 1 - 1 US Prague
FT Admira Prague B 1 - 1 Dukla JM
FT Predni Kopanina 1 - 1 Kralovice
FT Tempo Prague 0 - 3 Branik
FT Vysehrad B 3 - 3 Zizkov B
FT CAFC 2 - 3 Vrsovice
FT Podoli 3 - 1 Hostivar
FT Predni Kopanina 1 - 2 Vysehrad B
FT Kralovice 0 - 2 Podoli
FT Branik 2 - 3 Treboradice
FT US Prague 4 - 1 Motorlet Prague B
Czech Republic: Stredocesky Kp
Octobe 21
FT Poricany 3 - 0 Nespeky
FT SK Lhota 4 - 0 Hvozdnice
FT Bohemia Podebrady 0 - 1 Spartak Pribram
FT Nove Straseci 1 - 2 Tuchlovice
FT Porici n. S. 1 - 2 Velim
FT Slany 3 - 1 Klicany
PT Kutna Hora 4 - 3 Banik Libusin
FT Vykan 3 - 1 Hrebec
FT Porici n. S. 2 - 3 Hrebec
PT Velim 2 - 1 SK Lhota
SP Banik Libusin - Poricany
FT Hvozdnice 1 - 5 Slany
FT Nespeky 2 - 1 Vykan
PT Tuchlovice 1 - 2 Kutna Hora
FT Spartak Pribram 3 - 0 Nove Straseci
FT Klicany 6 - 2 Bohemia Podebrady
FT Porici n. S. 2 - 1 Slany
FT Poricany 3 - 0 Tuchlovice
FT SK Lhota 3 - 2 Porici n. S.
FT Nove Straseci 0 - 7 Klicany
Czech Republic: Jihocesky Kp
Octobe 21
FT Hluboka nad Vltavou 1 - 3 Jankov
FT Trebon 1 - 3 Cimelice
FT Blatna 1 - 1 Sokol Lom
FT Drazice 3 - 2 Katovice
FT Osek 3 - 3 Cesky Krumlov
FT Protivin 2 - 1 Malse Roudne
FT Zelec 1 - 0 Olesnik
FT Rudolfov 3 - 1 Milevsko
FT Jankov 0 - 0 Zelec
FT Milevsko 1 - 1 Osek
FT Sokol Lom 3 - 4 Drazice
FT Cesky Krumlov 0 - 2 Blatna
FT Cimelice 1 - 1 Rudolfov
FT Katovice 2 - 4 Hluboka nad Vltavou
FT Malse Roudne 2 - 0 Trebon
FT Olesnik 5 - 1 Protivin
FT Hluboka nad Vltavou 2 - 3 Sokol Lom
FT Milevsko 1 - 1 Cesky Krumlov
FT Trebon 1 - 2 Olesnik
FT Drazice 4 - 2 Blatna
Czech Republic: Plzensky Kp
Octobe 21
FT Zruc 0 - 3 Rapid Plzen
FT Chotikov 2 - 0 Nepomuk
FT Domazlice B 5 - 1 Bolevec
PT Horni Briza 0 - 1 Rokycany
FT Luby 1 - 3 Myto
PT Nyrsko 2 - 3 Sokol Lhota
FT Stribro 0 - 1 Petrin Plzen
PT Vejprnice 2 - 1 Start Tlumacov
FT Myto 1 - 0 Horni Briza
FT Bolevec 2 - 0 Vejprnice
FT Rapid Plzen 1 - 2 Chotikov
FT Rokycany 2 - 0 Zruc
FT Sokol Lhota 3 - 2 Stribro
FT Start Tlumacov 2 - 0 Luby
FT Nyrsko 3 - 2 Nepomuk
FT Petrin Plzen 3 - 1 Domazlice B
PT Luby 3 - 2 Bolevec
FT Zruc 1 - 4 Myto
FT Horni Briza 1 - 2 Start Tlumacov
FT Nepomuk 2 - 1 Sokol Lhota
Czech Republic: Karlovarsky Kp
Octobe 21
FT Touzim 4 - 1 Zlutice
FT Nova Role 5 - 1 Stara Role
FT Hvezda Cheb 7 - 0 Citice
FT Chodov 4 - 1 Nove Sedlo
FT Frantiskovy Lazne 3 - 0 Kralovske Porici
FT Lomnice 2 - 4 Horni Slavkov
FT FC Cheb 4 - 0 Nejdek
FT Kralovske Porici 0 - 1 Hvezda Cheb
FT Nejdek 1 - 2 Nova Role
FT Nove Sedlo 1 - 3 Lomnice
PT Stara Role 2 - 3 Chodov
FT Zlutice 7 - 3 Frantiskovy Lazne
FT Citice 3 - 0 FC Cheb
FT Horni Slavkov 3 - 0 Touzim
FT Touzim 2 - 3 Nove Sedlo
FT Nova Role 1 - 2 Citice
FT Hvezda Cheb 2 - 1 Frantiskovy Lazne
FT Chodov 1 - 0 Nejdek
FT Lomnice 4 - 2 Stara Role
FT Horni Slavkov 4 - 2 Zlutice
Czech Republic: Ustecky Kp
Octobe 21
FT Modra/Hrobce 0 - 1 Louny
FT Steti 4 - 2 Litomericko B
FT FK Jilove 0 - 1 Dobromerice
FT Horni Jiretin 5 - 4 Zatec
PT Krupka 2 - 1 Brna
FT Srbice 1 - 0 Modlany
PT Lovosice 1 - 0 Vilemov
FT Kadan 3 - 1 Perstejn
FT Louny 3 - 1 Lovosice
FT Litomericko B 5 - 4 FK Jilove
FT Brna 4 - 1 Kadan
FT Modlany 4 - 1 Krupka
FT Perstejn 0 - 5 Horni Jiretin
FT Vilemov 0 - 4 Srbice
FT Zatec 0 - 1 Steti
PT Dobromerice 1 - 2 Modra/Hrobce
PT Modra/Hrobce 2 - 1 FK Jilove
FT Horni Jiretin 5 - 2 Brna
PT Krupka 1 - 2 Vilemov
FT Srbice 1 - 2 Louny
Czech Republic: Liberecky Kp
Octobe 20
FT Ceska Lipa 1 - 1 Visnova
FT Chrastava 0 - 1 Doksy
FT Novy Bor 2 - 1 Frydlant
FT Rovensko p. Tr. 1 - 7 Bily Kostel nad Nisou
FT Hradek nad Nisou 3 - 1 Sedmihorky
FT Zelezny Brod 2 - 3 Skalice
FT Visnova 1 - 3 Hradek nad Nisou
FT Skalice 5 - 1 Chrastava
FT Bily Kostel nad Nisou 1 - 2 Ceska Lipa
FT Doksy 3 - 1 Rovensko p. Tr.
FT Sedmihorky 2 - 2 Novy Bor
FT Frydlant 1 - 3 Zelezny Brod
FT Bily Kostel nad Nisou 1 - 2 Visnova
FT Ceska Lipa 2 - 0 Doksy
FT Chrastava 4 - 0 Frydlant
FT Novy Bor 2 - 0 Hradek nad Nisou
FT Rovensko p. Tr. 2 - 3 Skalice
FT Zelezny Brod 2 - 2 Sedmihorky
FT Visnova 1 - 0 Novy Bor
FT Skalice 4 - 3 Ceska Lipa
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
June 16
FT Doksy 3 - 2 Velke Hamry
Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group
June 16
FT Bily Kostel nad Nisou 4 - 2 Rovensko p. Tr.
FT Sedmihorky 4 - 4 Semily
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
June 16
FT Skalice 3 - 1 Zelezny Brod
FT Visnova 2 - 2 Prepere
Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group
June 13
FT Frydlant 1 - 0 Hradek nad Nisou
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
June 10
FT Zelezny Brod 4 - 0 Doksy
Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group
June 09
FT Hradek nad Nisou 1 - 0 Bily Kostel nad Nisou
FT Rovensko p. Tr. 0 - 0 Sedmihorky
FT Semily 1 - 2 Frydlant
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
June 09
FT Prepere 5 - 1 Skalice
FT Velke Hamry 3 - 1 Visnova
FT Visnova 5 - 0 Doksy
FT Skalice 2 - 0 Velke Hamry
Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group
June 02
FT Bily Kostel nad Nisou 2 - 5 Frydlant
FT Rovensko p. Tr. 7 - 1 Semily
FT Sedmihorky 3 - 0 Hradek nad Nisou
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
June 02
FT Prepere 3 - 5 Zelezny Brod
FT Doksy 4 - 4 Skalice
FT Zelezny Brod 3 - 2 Visnova
Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group
May 26
FT Frydlant 1 - 7 Sedmihorky
FT Hradek nad Nisou 1 - 2 Rovensko p. Tr.
FT Semily 2 - 0 Bily Kostel nad Nisou
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
May 26
FT Velke Hamry 2 - 2 Prepere
FT Skalice 4 - 2 Visnova
Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group
May 19
FT Hradek nad Nisou 4 - 1 Semily
FT Rovensko p. Tr. 4 - 2 Frydlant
FT Sedmihorky 1 - 2 Bily Kostel nad Nisou
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
May 19
FT Prepere 2 - 0 Doksy
FT Velke Hamry 3 - 0 Zelezny Brod
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
Octobe 21
FT Horice 3 - 1 Cerveny Kostelec
FT Jaromer 3 - 1 Trebes
FT Lazne Belohrad 2 - 3 Vysoka n. Labem
FT Rychnov n. Kneznou 2 - 1 Sobotka
PT Chlumec nad Cidlinou 1 - 2 Dobruska
FT Kostelec n. O. 2 - 0 Jicin
PT Libcany 2 - 1 Vrchlabi
FT Slavia Hradec 2 - 1 Novy Bydzov
FT Cerveny Kostelec 3 - 0 Chlumec nad Cidlinou
FT Dobruska 1 - 2 Jaromer
FT Novy Bydzov 0 - 1 Libcany
FT Vrchlabi 3 - 2 Kostelec n. O.
FT Sobotka 4 - 2 Lazne Belohrad
FT Trebes 4 - 2 Rychnov n. Kneznou
FT Vysoka n. Labem 3 - 0 Slavia Hradec
PT Jicin 2 - 1 Horice
FT Jaromer 0 - 2 Cerveny Kostelec
FT Lazne Belohrad 1 - 2 Trebes
FT Rychnov n. Kneznou 0 - 1 Dobruska
FT Vrchlabi 2 - 1 Jicin
Czech Republic: Pardubicky Kp
Octobe 21
PT Dolni Ujezd 2 - 3 Lanskroun
PT Hermanuv Mestec 1 - 2 Litomysl
PT Moravany 2 - 3 Ceska Trebova
FT Moravska Trebova 9 - 0 Zamberk
FT Luze 3 - 0 Chocen
FT Chrudim B 1 - 4 Hlinsko
PT Tremosnice 1 - 2 Letohrad
PT Holice 2 - 1 Svitavy
FT Hlinsko 1 - 0 Holice
FT Svitavy 1 - 0 Moravska Trebova
FT Zamberk 3 - 0 Dolni Ujezd
FT Ceska Trebova 3 - 0 Hermanuv Mestec
FT Chocen 1 - 2 Tremosnice
FT Lanskroun 5 - 0 Moravany
PT Letohrad 1 - 2 Chrudim B
FT Litomysl 6 - 1 Luze
PT Hermanuv Mestec 0 - 1 Lanskroun
FT Moravska Trebova 1 - 0 Hlinsko
FT Tremosnice 0 - 2 Luze
FT Ceska Trebova 1 - 2 Litomysl
Czech Republic: Vysocina Kp
Octobe 21
FT Pelhrimov 4 - 3 Pribyslav
FT Sperice 2 - 0 Kosetice
FT Velke Mezirici B 1 - 2 Sapeli Polna
FT Bystrice n. Pern. 3 - 0 Namest n. Oslavou
FT Chotebor 1 - 2 Nova Ves
FT Trebic 1 - 5 Ledec nad Sazavou
FT Zirovnice 3 - 0 Okrisky
FT Ledec nad Sazavou 2 - 0 Chotebor
FT Nova Ves 3 - 1 Bystrice n. Pern.
FT Pribyslav 0 - 0 Sapeli Polna
FT Kosetice 1 - 3 Pelhrimov
FT Namest n. Oslavou 2 - 5 Sperice
FT Okrisky 4 - 4 Trebic
FT Zirovnice 0 - 2 Velke Mezirici B
FT Chotebor 0 - 0 Okrisky
FT Pelhrimov 4 - 2 Namest n. Oslavou
FT Sperice 4 - 2 Nova Ves
FT Trebic 0 - 2 Zirovnice
FT Velke Mezirici B 3 - 0 Pribyslav
FT Sapeli Polna 2 - 1 Kosetice
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
Octobe 21
FT Boskovice 2 - 6 Moravska Slavia
FT Rajecko 2 - 0 Sparta Brno
FT Tisnov 4 - 4 Ivancice
FT Kurim 1 - 2 Start Brno
FT Mutenice 5 - 0 Moravsky Krumlov
FT Rousinov 2 - 1 Bosonohy
FT Svratka Brno 1 - 3 Bohunice
FT Vojkovice 2 - 6 SK Krumvir
FT Ivancice 2 - 2 Rajecko
FT Moravska Slavia 7 - 3 Svratka Brno
FT Rousinov 4 - 1 Mutenice
FT SK Krumvir 1 - 0 Moravsky Krumlov
FT Sparta Brno 2 - 4 Kurim
FT Start Brno 7 - 2 Vojkovice
FT Bosonohy 1 - 0 Boskovice
FT Bohunice 3 - 2 Tisnov
FT Rajecko 6 - 3 Bohunice
FT Tisnov 0 - 5 Moravska Slavia
FT Boskovice 2 - 2 Rousinov
FT Kurim 3 - 1 Ivancice
Czech Republic: Olomoucky Kp
Octobe 21
FT Medlov 3 - 0 Hnevotin
FT Cernovir 3 - 5 Lutin
FT HFK Olomouc B 1 - 3 Sokol Opatovice
FT Kralice na Hane 4 - 1 Zabreh
FT Litovel 0 - 3 Jesenik
FT Mohelnice 4 - 3 Dolany
FT Vsechovice 1 - 0 Velke Losiny
FT Zelatovice 1 - 0 Sternberk
FT Dolany 2 - 1 Cernovir
FT Hnevotin 2 - 1 Litovel
FT Lutin 3 - 0 Medlov
PT Velke Losiny 1 - 2 HFK Olomouc B
FT Sokol Opatovice 2 - 2 Sternberk
FT Jesenik 2 - 1 Zabreh
FT Kralice na Hane 2 - 3 Vsechovice
FT Mohelnice 1 - 3 Zelatovice
PT Medlov 2 - 1 Dolany
FT Vsechovice 3 - 1 Jesenik
FT Cernovir 1 - 1 Mohelnice
FT HFK Olomouc B 5 - 2 Kralice na Hane
Czech Republic: Zlinsky Kp
Octobe 21
FT Stitna nad Vlari 2 - 1 Bystrice pod Hostynem
FT Holesov 3 - 1 Hluk
FT Morkovice 2 - 3 Brumov
FT Provodov 6 - 1 Nevsova
FT Skastice 10 - 1 Borsice
FT Velke Karlovice 2 - 0 Jurinka
FT Batov 1 - 3 Luhacovice
FT Borsice 1 - 0 Holesov
PT Hluk 2 - 1 Nevsova
FT Bystrice pod Hostynem 0 - 1 Skastice
PT Jurinka 3 - 4 Batov
FT Morkovice 4 - 2 Provodov
PT Luhacovice 0 - 1 Stitna nad Vlari
FT Brumov 3 - 0 Velke Karlovice
FT Nevsova 10 - 1 Borsice
FT Stitna nad Vlari 2 - 0 Jurinka
FT Holesov 1 - 0 Bystrice pod Hostynem
FT Provodov 4 - 1 Hluk
FT Skastice 4 - 0 Luhacovice
FT Velke Karlovice 2 - 0 Morkovice
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
Octobe 21
FT Moravan Oldrisov 3 - 1 Dolni Datyne
FT Pusta Polom 4 - 0 Senov
FT Bilovec 3 - 0 Polanka
FT Celadna 1 - 1 Hlubina
FT Cesky Tesin 1 - 0 Frenstat p. R.
FT Haj ve Slezsku 2 - 0 Krnov
FT Petrovice 1 - 4 Bridlicna
FT Stara Bela 5 - 0 Brusperk
FT Frenstat p. R. 0 - 1 Petrovice
FT Krnov 1 - 0 Cesky Tesin
FT Moravan Oldrisov 2 - 1 Pusta Polom
FT Polanka 6 - 1 Celadna
FT Bridlicna 2 - 1 Stara Bela
FT Brusperk 1 - 0 Bilovec
FT Dolni Datyne 2 - 2 Haj ve Slezsku
FT Hlubina 3 - 1 Senov
FT Pusta Polom 4 - 0 Hlubina
FT Cesky Tesin 1 - 1 Dolni Datyne
FT Senov 0 - 2 Polanka
FT Stara Bela 0 - 4 Frenstat p. R.
Czech Republic: Mol Cup
Octobe 13
FT FK Pardubice 1 - 2 Jablonec
FT Zizkov 0 - 1 Dukla Prague
FT Opava 1 - 0 Jihlava
FT Vyskov 1 - 5 Plzen
FT Karvina 2 - 0 Mas Taborsko
FT Bohemians 1905 1 - 0 Ceske Budejovice
FT Polna 1 - 4 Sparta Prague
FT Slavia Prague 2 - 0 Usti nad Labem
FT Zbrojovka Brno 0 - 1 Liberec
FT Sigma Olomouc 7 - 0 Trinec
FT Olympia Radotin 0 - 5 Slovacko
FT Pribram 4 - 1 Vlasim
FT Vltavin 1 - 2 Teplice
FT Chrudim 2 - 0 Mlada Boleslav
FT Slavicin 3 - 9 Zlin
FT Banik Sokolov 1 - 2 Banik Ostrava
FT Kromeriz 0 - 5 Zlin
FT Stechovice 1 - 5 Liberec
FT Tasovice 2 - 5 Slovacko
FT Zapy 1 - 4 Pribram
Czech Republic: Youth League
Octobe 22
13:00 Hradec Kralove (U21) - Dukla Prague (U21)
12:00 Plzen (U21) - Slavia Prague (U21)
FT Jihlava (U21) 1 - 2 Brno (U21)
FT Jablonec (U21) 4 - 2 Ceske Budejovice (U21)
FT Bohemians 1905 (U21) 4 - 2 Pribram (U21)
FT Trinec (U21) 2 - 7 Ostrava (U21)
FT Zlin (U21) 1 - 2 Sigma Olomouc (U21)
FT Mlada Boleslav (U21) 0 - 1 Sparta Prague (U21)
FT Slovacko (U21) 3 - 0 Karvina (U21)
FT Teplice (U21) 2 - 3 Liberec (U21)
FT Bohemians 1905 (U21) 0 - 3 Slavia Prague (U21)
FT Plzen (U21) 0 - 1 Teplice (U21)
FT Brno (U21) 5 - 1 Trinec (U21)
FT Karvina (U21) 0 - 0 Jihlava (U21)
FT Liberec (U21) 5 - 1 Hradec Kralove (U21)
FT Pribram (U21) 2 - 5 Jablonec (U21)
FT Sigma Olomouc (U21) 5 - 3 Slovacko (U21)
FT Ceske Budejovice (U21) 1 - 2 Mlada Boleslav (U21)
FT Ostrava (U21) 1 - 1 Zlin (U21)
FT Dukla Prague (U21) 1 - 4 Sparta Prague (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 29
FT Pribram (U21) 5 - 1 Karvina (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 28
FT Jablonec (U21) 2 - 3 Sigma Olomouc (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 28
FT Sparta Prague (U21) 1 - 3 Slovacko (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 27
FT Brno (U21) 3 - 0 Bohemians 1905 (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 27
FT Hradec Kralove (U21) 5 - 1 Karvina (U21)
FT Liberec (U21) 1 - 5 Zlin (U21)
FT Ostrava (U21) 3 - 1 Pribram (U21)
FT Teplice (U21) 3 - 2 Mlada Boleslav (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 27
FT Plzen (U21) 1 - 2 Trinec (U21)
FT Slavia Prague (U21) 2 - 0 Dukla Prague (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 23
FT Pribram (U21) 0 - 1 Zlin (U21)
FT Karvina (U21) 0 - 7 Mlada Boleslav (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 21
FT Trinec (U21) 4 - 0 Ceske Budejovice (U21)
FT Sigma Olomouc (U21) 1 - 2 Plzen (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 21
FT Pribram (U21) 3 - 5 Hradec Kralove (U21)
FT Karvina (U21) 3 - 1 Sparta Prague (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 20
FT Bohemians 1905 (U21) 5 - 1 Jablonec (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 20
FT Mlada Boleslav (U21) 3 - 0 Ostrava (U21)
FT Slovacko (U21) 2 - 2 Liberec (U21)
FT Zlin (U21) 1 - 1 Teplice (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 20
FT Jihlava (U21) 0 - 2 Slavia Prague (U21)
FT Dukla Prague (U21) 3 - 0 Brno (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 17
FT Sparta Prague (U21) 2 - 0 Zlin (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 16
FT Sigma Olomouc (U21) 3 - 2 Dukla Prague (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 14
FT Sparta Prague (U21) 4 - 1 Pribram (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 14
FT Brno (U21) 4 - 1 Jihlava (U21)
FT Sigma Olomouc (U21) 3 - 1 Trinec (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 14
FT Karvina (U21) 2 - 4 Slovacko (U21)
FT Teplice (U21) 3 - 0 Liberec (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 14
FT Slavia Prague (U21) 1 - 2 Ceske Budejovice (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 13
FT Hradec Kralove (U21) 1 - 1 Mlada Boleslav (U21)
FT Ostrava (U21) 0 - 1 Zlin (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 13
FT Jablonec (U21) 2 - 2 Dukla Prague (U21)
FT Plzen (U21) 1 - 1 Bohemians 1905 (U21)
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
May 09
FT Slovacko (U21) 1 - 0 Pribram (U21)
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
May 09
FT Sigma Olomouc (U21) 5 - 2 Ceske Budejovice (U21)
FT Plzen (U21) 2 - 2 Jihlava (U21)
FT Ceske Budejovice (U21) 1 - 4 Brno (U21)
FT Slavia Prague (U21) 0 - 1 Trinec (U21)
FT Jihlava (U21) 6 - 2 Jablonec (U21)
Czech Republic: U19 League
Octobe 20
FT Slovacko (U19) 1 - 0 FK Pardubice (U19)
FT Plzen (U19) 6 - 2 Brno (U19)
FT Ceske Budejovice (U19) 2 - 3 Pribram (U19)
FT Hradec Kralove (U19) 3 - 1 Dukla Prague (U19)
FT Mlada Boleslav (U19) 0 - 4 Slavia Prague (U19)
FT Karvina (U19) 1 - 2 FC Fastav Zlin (U19)
FT Ostrava (U19) 1 - 0 Jihlava (U19)
FT Pribram (U19) 3 - 0 Karvina (U19)
PT Slavia Prague (U19) 2 - 3 Slovacko (U19)
FT Brno (U19) 2 - 1 Mlada Boleslav (U19)
PT Dukla Prague (U19) 1 - 2 Ceske Budejovice (U19)
FT Jihlava (U19) 0 - 1 Sigma Olomouc (U19)
FT FC Fastav Zlin (U19) 0 - 1 Ostrava (U19)
FT FK Pardubice (U19) 1 - 2 Hradec Kralove (U19)
FT Mlada Boleslav (U19) 2 - 6 Plzen (U19)
PT Ceske Budejovice (U19) 1 - 2 FK Pardubice (U19)
FT Hradec Kralove (U19) 2 - 1 Slavia Prague (U19)
FT Jihlava (U19) 0 - 3 Sparta Prague (U19)
FT Ostrava (U19) 4 - 0 Pribram (U19)
PT Sigma Olomouc (U19) 1 - 2 FC Fastav Zlin (U19)
Czech Republic: Tipsport Liga - Play Offs
January 25
FT Bohemians 1905 0 - 2 Zbrojovka Brno
FT Hradec Kralove 3 - 1 Frydek Mistek
FT Zbrojovka Brno 4 - 2 Frydek Mistek
FT Bohemians 1905 2 - 1 Hradec Kralove
Czech Republic: Tipsport Liga
January 20
FT Jablonec 0 - 3 Hradec Kralove
FT Mas Taborsko 2 - 6 Varnsdorf
FT Skalica 2 - 0 FK Pardubice
FT Bohemians 1905 2 - 0 Olympia Prague
FT Frydek Mistek 3 - 1 Prostejov
FT Liberec 1 - 4 Jihlava
FT Zbrojovka Brno 1 - 0 Skalica
FT Prostejov 0 - 5 Poprad
FT FK Pardubice 1 - 2 Znojmo
FT Frydek Mistek 5 - 1 Valasske Mezirici
FT Jablonec 1 - 1 Liberec
FT Olympia Prague 1 - 2 Mas Taborsko
FT Varnsdorf 1 - 3 Bohemians 1905
FT Valasske Mezirici 3 - 7 Poprad
FT Jablonec 2 - 1 Jihlava
FT Olympia Prague 0 - 2 Varnsdorf
FT Poprad 0 - 3 Frydek Mistek
FT Skalica 2 - 1 Znojmo
FT Bohemians 1905 2 - 0 Mas Taborsko
FT Liberec 0 - 5 Hradec Kralove
Czech Republic: First League Women
Octobe 20
FT Liberec W 2 - 0 Slovacko W
FT Lok. Brno W 0 - 9 Sparta Prague W
FT Plzen W 3 - 4 Hradec Kralove W
FT Dukla Prague W 0 - 5 Slavia Prague W
FT Hradec Kralove W 2 - 5 Slovacko W
FT Sparta Prague W 10 - 0 Dukla Prague W
FT Plzen W 0 - 17 Slavia Prague W
FT Liberec W 1 - 0 Hradec Kralove W
FT Lok. Brno W 1 - 0 Slovacko W
FT Slavia Prague W 5 - 0 Liberec W
FT Dukla Prague W 2 - 2 Plzen W
FT Slovacko W 1 - 2 Dukla Prague W
FT Sparta Prague W 5 - 0 Hradec Kralove W
FT Lok. Brno W 1 - 7 Slavia Prague W
FT Liberec W 2 - 0 Plzen W
FT Slavia Prague W 2 - 3 Sparta Prague W
FT Plzen W 5 - 3 Lok. Brno W
FT Dukla Prague W 0 - 1 Liberec W
FT Slovacko W 0 - 10 Slavia Prague W
FT Sparta Prague W 10 - 0 Plzen W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
June 03
FT Plzen W 0 - 2 Sparta Prague W
FT Slavia Prague W 6 - 3 Slovacko W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
June 02
FT Dukla Prague W 1 - 5 Liberec W
FT Lok. Brno W 1 - 2 Hradec Kralove W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
May 27
FT Slovacko W 0 - 2 Plzen W
FT Sparta Prague W 3 - 0 Slavia Prague W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
May 26
FT Hradec Kralove W 2 - 3 Dukla Prague W
FT Liberec W 4 - 1 Lok. Brno W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
May 13
FT Slovacko W 0 - 6 Sparta Prague W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
May 13
FT Dukla Prague W 4 - 1 Lok. Brno W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
May 12
FT Plzen W 2 - 7 Slavia Prague W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
May 12
FT Hradec Kralove W 3 - 3 Liberec W
FT Liberec W 6 - 0 Dukla Prague W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
May 06
FT Slovacko W 1 - 6 Slavia Prague W
FT Sparta Prague W 6 - 0 Plzen W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
May 05
FT Hradec Kralove W 0 - 0 Lok. Brno W
FT Dukla Prague W 1 - 2 Hradec Kralove W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
April 28
FT Plzen W 2 - 3 Slovacko W
FT Slavia Prague W 1 - 2 Sparta Prague W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
April 28
FT Lok. Brno W 1 - 3 Liberec W
Czech Republic: First League Women - Championship Group
April 22
FT Slavia Prague W 4 - 0 Plzen W
FT Sparta Prague W 4 - 1 Slovacko W
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
April 21
FT Liberec W 1 - 0 Hradec Kralove W
FT Lok. Brno W 0 - 1 Dukla Prague W
Czech Republic: Czech Cup Women
September 30
FT Trebes W 1 - 3 FC Praha W
FT Lodenice W 2 - 1 Ostrava W
FT Svermov W 1 - 7 Pribram W
WO' Hradiste W - Mnichovo H. W
FT Brusperk W 4 - 3 Lisen W
FT Pavlikov W 3 - 7 Zlichov W
FT Sous W 0 - 6 Teplice W
PT Zlin W 1 - 0 Vsetin W
FT Moravska Trebova W 0 - 7 Trebes W
FT Domazlice W 1 - 2 Svermov W
PT Lodenice W 3 - 2 Sazava u L. W
FT VS Plzen W 1 - 2 Pavlikov W
FT Nove Sady W 1 - 3 Brusperk W
FT Prague Raptors W 1 - 9 Hradiste W
FT Zlin W 5 - 1 Brumov W
FT Breznice W 0 - 5 Zlin W
FT Sokol Troubsko W 0 - 10 Nove Sady W
FT MFK Vitkovice W 1 - 6 Lodenice W
Czech Republic: Czech Cup Women
May 19
FT Sparta Prague W 3 - 1 Slovacko W
FT Liberec W 2 - 3 Sparta Prague W