Denmark: Superliga
December 10
FT Nordsjaelland 1 - 0 Aarhus
FT Vejle 1 - 2 Brondby
FT FC Copenhagen 3 - 0 Esbjerg
FT Aalborg 2 - 4 Horsens
FT Vendsyssel 0 - 1 Randers
FT Hobro 0 - 0 Sonderjyske
FT Midtjylland 3 - 0 Odense
FT Aarhus 2 - 1 Vejle
FT Brondby 1 - 0 Hobro
FT Horsens 1 - 6 FC Copenhagen
FT Randers 1 - 2 Midtjylland
FT Sonderjyske 1 - 2 Nordsjaelland
FT Odense 2 - 0 Vendsyssel
FT Esbjerg 1 - 4 Aalborg
FT Aarhus 1 - 2 Horsens
FT FC Copenhagen 2 - 1 Midtjylland
FT Sonderjyske 0 - 2 Brondby
FT Nordsjaelland 1 - 3 Odense
FT Vendsyssel 1 - 1 Esbjerg
FT Hobro 0 - 1 Randers
Denmark: Superliga - Relegation
May 27
FT Esbjerg 3 - 0 Silkeborg
FT Lyngby 1 - 2 Vendsyssel FF
Denmark: Superliga - Europa League - Play Offs
May 25
FT FC Copenhagen 4 - 1 Aarhus
Denmark: Superliga - Relegation
May 24
FT Silkeborg 1 - 0 Esbjerg
FT Vendsyssel FF 1 - 0 Lyngby
Denmark: Superliga - Europa League - Play Offs
May 22
FT Sonderjyske 0 - 2 Aarhus
Denmark: Superliga - Championship Group
May 21
FT Brondby 1 - 1 Aalborg
FT Midtjylland 1 - 0 Horsens
FT Nordsjaelland 0 - 0 FC Copenhagen
Denmark: Superliga - Relegation
May 21
FT Silkeborg 4 - 3 Helsingor
FT Randers 2 - 1 Lyngby
Denmark: Superliga - Europa League - Play Offs
May 19
FT Aarhus 2 - 2 Sonderjyske
Denmark: Superliga - Championship Group
May 18
FT Horsens 2 - 2 Brondby
FT Aalborg 0 - 0 Nordsjaelland
FT FC Copenhagen 0 - 2 Midtjylland
Denmark: Superliga - Relegation
May 17
FT Lyngby 1 - 2 Randers
FT Helsingor 1 - 1 Silkeborg
Denmark: Superliga - Championship Group
May 14
FT Brondby 0 - 1 Midtjylland
FT Aalborg 1 - 0 FC Copenhagen
Denmark: Superliga - Europa League - Play Offs
May 13
FT Odense 2 - 3 Aarhus
FT Hobro 3 - 2 Sonderjyske
Denmark: Superliga - Relegation
May 13
FT Silkeborg 2 - 2 Lyngby
FT Randers 2 - 1 Helsingor
Denmark: Superliga - Championship Group
May 11
FT Nordsjaelland 2 - 1 Horsens
FT Midtjylland 2 - 1 Nordsjaelland
Denmark: Superliga - Relegation
May 06
FT Lyngby 2 - 1 Silkeborg
Denmark: Superliga - Europa League - Play Offs
May 06
FT Sonderjyske 1 - 0 Hobro
Denmark: Superliga - Championship Group
May 06
FT FC Copenhagen 1 - 1 Brondby
Denmark: Superliga - Relegation
May 06
FT Helsingor 1 - 1 Randers
Denmark: Superliga - Europa League - Play Offs
May 06
FT Aarhus 3 - 2 Odense
Denmark: Superliga - Championship Group
May 04
FT Horsens 2 - 1 Aalborg
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 30
FT Hobro 4 - 1 Helsingor
FT Silkeborg 2 - 5 Aarhus
Denmark: Superliga - Championship Group
April 29
FT Brondby 3 - 1 Nordsjaelland
FT Midtjylland 3 - 0 Aalborg
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 29
FT Lyngby 1 - 3 Randers
FT Sonderjyske 2 - 0 Odense
Denmark: Superliga - Championship Group
April 27
FT Horsens 2 - 3 FC Copenhagen
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 23
FT Aarhus 0 - 1 Hobro
Denmark: Superliga - Championship Group
April 22
FT Nordsjaelland 3 - 4 Brondby
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 22
FT Randers 3 - 0 Sonderjyske
Denmark: Superliga - Championship Group
April 22
FT Aalborg 3 - 3 Midtjylland
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 22
FT Odense 3 - 0 Lyngby
FT Helsingor 0 - 0 Silkeborg
Denmark: Superliga - Championship Group
April 21
FT FC Copenhagen 4 - 1 Horsens
FT Midtjylland 2 - 3 Brondby
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 19
FT Lyngby 1 - 1 Sonderjyske
FT Silkeborg 2 - 0 Hobro
Denmark: Superliga - Championship Group
April 18
FT FC Copenhagen 2 - 1 Aalborg
Denmark: Superliga - Relegation Group
April 18
FT Randers 1 - 1 Odense
FT Helsingor 1 - 0 Aarhus
FT Hobro 1 - 0 Silkeborg
FT Odense 3 - 0 Randers
FT Sonderjyske 1 - 0 Lyngby
FT Aarhus 2 - 1 Helsingor
FT Aarhus 2 - 1 Silkeborg
FT Sonderjyske 1 - 0 Randers
FT Helsingor 0 - 1 Hobro
FT Lyngby 2 - 2 Odense
Denmark: 1st Division
November 25
FT F. Amager 1 - 0 Koge
FT Fredericia 3 - 0 Naestved
FT Helsingor 2 - 0 Hvidovre
FT Lyngby 4 - 0 Roskilde
FT Nykobing 3 - 0 Viborg
FT Thisted 1 - 4 Silkeborg
FT Viborg 2 - 0 Thisted
FT Hvidovre 2 - 0 Fredericia
FT Koge 3 - 0 Lyngby
FT Naestved 1 - 0 Nykobing
FT Roskilde 2 - 1 Helsingor
FT Silkeborg 0 - 0 F. Amager
FT Helsingor 1 - 3 Viborg
FT Lyngby 1 - 3 Fredericia
FT Naestved 1 - 1 Hvidovre
FT Nykobing 3 - 1 Silkeborg
FT Roskilde 4 - 1 Koge
FT Thisted 0 - 1 F. Amager
FT Fredericia 1 - 7 Roskilde
FT Helsingor 1 - 1 Silkeborg
Denmark: 2nd Division - Group 1
November 11
FT Ringkobing 4 - 2 Dalum IF
FT Jammerbugt 1 - 1 Brabrand
FT Kjellerup 2 - 2 Sydvest
FT Tarup-Paarup 0 - 4 Aarhus Fremad
FT Vejgaard 0 - 2 Kolding IF
FT Odder 2 - 3 Skive
FT Kolding IF 0 - 2 Brabrand
FT Sydvest 2 - 0 Odder
FT Aarhus Fremad 1 - 0 Ringkobing
FT Dalum IF 3 - 0 Kjellerup
FT Jammerbugt 3 - 0 Tarup-Paarup
FT Vejgaard 2 - 1 Skive
FT Ringkobing 0 - 2 Kjellerup
FT Skive 2 - 0 Jammerbugt
FT Brabrand 5 - 3 Sydvest
FT Dalum IF 1 - 1 Kolding IF
FT Odder 1 - 1 Aarhus Fremad
FT Tarup-Paarup 1 - 2 Vejgaard
FT Tarup-Paarup 2 - 0 Dalum IF
FT Sydvest 2 - 3 Skive
Denmark: 2nd Division - Group 2
November 11
FT AB Copenhagen 1 - 0 HIK
FT Bronshoj 3 - 1 B93
FT BK Frem 0 - 0 Middelfart
FT Hillerod 0 - 1 Slagelse B&I
FT Vanlose 1 - 1 Avarta
FT Skovshoved 2 - 1 Marienlyst
FT Slagelse B&I 3 - 5 AB Copenhagen
FT B93 1 - 0 BK Frem
FT Hillerod 3 - 1 Skovshoved
FT Marienlyst 0 - 1 Bronshoj
FT Middelfart 1 - 1 Vanlose
FT Avarta 5 - 1 HIK
FT Bronshoj 2 - 2 Hillerod
FT AB Copenhagen 3 - 0 B93
FT Avarta 1 - 1 Marienlyst
FT Bronshoj 1 - 2 Middelfart
FT BK Frem 1 - 2 Hillerod
FT Skovshoved 1 - 0 Slagelse B&I
FT Vanlose 3 - 1 HIK
FT Slagelse B&I 0 - 0 BK Frem
Denmark: 2nd Division - Promotion Group
June 09
FT Jammerbugt 2 - 1 BK Frem
FT Kjellerup 3 - 0 Avarta
FT Middelfart 4 - 0 Sydvest
FT Naestved 1 - 1 Marienlyst
FT Ringkobing 0 - 5 Hvidovre
FT Skovshoved 0 - 1 Kolding IF
FT Avarta 2 - 2 Ringkobing
FT BK Frem 1 - 0 Middelfart
FT Hvidovre 2 - 0 Jammerbugt
FT Kolding IF 2 - 3 Naestved
FT Marienlyst 2 - 1 Kjellerup
FT Sydvest 3 - 2 Skovshoved
FT Naestved 4 - 0 Middelfart
FT Ringkobing 2 - 1 BK Frem
FT Jammerbugt 1 - 0 Skovshoved
FT Hvidovre 4 - 1 Avarta
FT Marienlyst 2 - 1 Sydvest
FT Kjellerup 1 - 3 Kolding IF
FT Middelfart 7 - 3 Kjellerup
FT Avarta 2 - 3 Jammerbugt
Denmark: 2nd Division - Relegation Group
June 16
FT B93 1 - 1 Aarhus Fremad
FT Bronshoj 5 - 1 Greve IF
FT Hillerod 3 - 2 HIK
FT Naesby 4 - 1 Lyseng
FT Odder 1 - 2 Dalum IF
FT VSK Aarhus 4 - 3 AB Copenhagen
FT Aarhus Fremad 3 - 2 Hillerod
FT AB Copenhagen 4 - 3 Naesby
FT Dalum IF 1 - 2 VSK Aarhus
FT Greve IF 5 - 0 Odder
FT HIK 2 - 1 B93
FT Lyseng 0 - 4 Bronshoj
FT B93 1 - 0 VSK Aarhus
FT Bronshoj 3 - 2 Aarhus Fremad
FT Odder 1 - 2 Naesby
FT Dalum IF 2 - 1 Hillerod
FT Greve IF 5 - 0 Lyseng
FT HIK 1 - 0 AB Copenhagen
FT Bronshoj 2 - 2 Naesby
FT Hillerod 0 - 3 Odder
Denmark: Landspokal Cup
December 05
FT Nordsjaelland 0 - 1 Vendsyssel
FT Marienlyst 1 - 4 Brondby
ET Sonderjyske 1 - 2 Esbjerg
FT Hobro 2 - 4 Odense
FT Midtjylland 2 - 0 FC Copenhagen
FT Aalborg 1 - 0 Horsens
ET Kolding IF 3 - 1 Vejle
FT Naestved 2 - 1 Aarhus
FT Nykobing 1 - 2 Vejle
FT Thisted 0 - 2 Odense
FT Middelfart 0 - 3 Horsens
FT Hillerod 1 - 4 Brondby
FT Viby 0 - 3 FC Copenhagen
FT Fredericia 0 - 2 Sonderjyske
FT Koge 0 - 4 Nordsjaelland
FT Aarhus Fremad 1 - 5 Aarhus
FT Roskilde 0 - 5 Aalborg
FT Naestved 1 - 0 Silkeborg
ET B 1908 2 - 4 Marienlyst
FT Jammerbugt 0 - 1 Esbjerg
Denmark: 3f Ligaen Women
December 01
FT BSF W 4 - 2 Thisted FC W
FT Fortuna Hjorring W 4 - 0 VSK Aarhus W
FT Odense Q W 3 - 1 B93 W
FT Brondby W 4 - 0 KoldingQ W
FT KoldingQ W 2 - 1 VSK Aarhus W
FT Thisted FC W 1 - 3 Brondby W
FT B93 W 0 - 4 Fortuna Hjorring W
FT KoldingQ W 5 - 3 Odense Q W
FT VSK Aarhus W 2 - 3 BSF W
FT B93 W 0 - 8 Brondby W
FT KoldingQ W 1 - 3 Fortuna Hjorring W
FT Fortuna Hjorring W 5 - 1 BSF W
FT Brondby W 5 - 2 VSK Aarhus W
FT KoldingQ W 5 - 0 B93 W
FT Odense Q W 4 - 2 Thisted FC W
FT Thisted FC W 2 - 4 KoldingQ W
FT Brondby W 4 - 0 Fortuna Hjorring W
FT VSK Aarhus W 4 - 0 B93 W
FT BSF W 1 - 0 Odense Q W
FT B93 W 1 - 1 Thisted FC W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
June 17
FT Fortuna Hjorring W 4 - 1 Brondby W
FT KoldingQ W 3 - 1 Odense Q W
FT VSK Aarhus W 3 - 0 BSF W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
June 16
FT Greve IF W 1 - 1 B93 W
FT Thisted FC W 1 - 1 Vildbjerg W
FT Vejle W 0 - 5 Varde W
FT Vildbjerg W 1 - 0 Vejle W
FT Thisted FC W 1 - 1 B93 W
FT Varde W 1 - 2 Greve IF W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
June 03
FT BSF W 0 - 4 Fortuna Hjorring W
FT Odense Q W 1 - 2 VSK Aarhus W
FT Brondby W 2 - 1 Koldingq FC W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
June 02
FT Greve IF W 1 - 2 Vildbjerg W
FT Varde W 1 - 4 B93 W
FT Vejle W 0 - 3 Thisted FC W
FT Vildbjerg W 0 - 3 Varde W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 27
FT Brondby W 8 - 0 Odense Q W
FT Fortuna Hjorring W 1 - 2 VSK Aarhus W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 27
FT Thisted FC W 3 - 2 Greve IF W
FT Vejle W 0 - 5 B93 W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 26
FT Koldingq FC W 3 - 0 BSF W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 20
FT Greve IF W 4 - 1 Vejle W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 20
FT Fortuna Hjorring W 7 - 0 Odense Q W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 19
FT B93 W 5 - 0 Vildbjerg W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 19
FT VSK Aarhus W 0 - 1 Koldingq FC W
FT BSF W 1 - 5 Brondby W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 19
FT Varde W 3 - 6 Thisted FC W
FT B93 W 4 - 3 Greve IF W
FT Vildbjerg W 1 - 1 Thisted FC W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 12
FT Koldingq FC W 0 - 3 Fortuna Hjorring W
FT BSF W 2 - 1 Odense Q W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 12
FT Varde W 3 - 1 Vejle W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 10
FT Brondby W 1 - 0 VSK Aarhus W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 06
FT Greve IF W 2 - 0 Varde W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 06
FT Brondby W 1 - 2 Fortuna Hjorring W
FT Odense Q W 0 - 3 Koldingq FC W
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
May 05
FT Vejle W 0 - 4 Vildbjerg W
Denmark: 3f Ligaen Women - Championship Group
May 05
FT BSF W 2 - 2 VSK Aarhus W
FT Fortuna Hjorring W 1 - 0 BSF W
FT KoldingQ W 4 - 1 Brondby W