Estonia: Meistriliiga
November 10
FT Nomme Kalju 4 - 1 Narva
FT Kuressaare 2 - 1 Parnu JK Vaprus
FT Levadia Tallinn 2 - 1 Flora Tallinn
FT Paide Linnameeskond 4 - 1 Tulevik
FT Tammeka Tartu 2 - 1 Tallinna Kalev
FT Paide Linnameeskond 2 - 2 Tallinna Kalev
FT Narva 1 - 2 Levadia Tallinn
FT Tammeka Tartu 6 - 1 Kuressaare
FT Tulevik 1 - 3 Flora Tallinn
FT Parnu JK Vaprus 0 - 5 Nomme Kalju
FT Tammeka Tartu 0 - 3 Levadia Tallinn
FT Tulevik 4 - 1 Narva
FT Flora Tallinn 4 - 0 Kuressaare
FT Tallinna Kalev 5 - 0 Parnu JK Vaprus
FT Nomme Kalju 0 - 0 Paide Linnameeskond
FT Parnu JK Vaprus 0 - 6 Flora Tallinn
FT Nomme Kalju 2 - 2 Tammeka Tartu
FT Levadia Tallinn 2 - 1 Tulevik
FT Narva 1 - 2 Flora Tallinn
FT Kuressaare 3 - 3 Tallinna Kalev
Estonia: Esiliiga - Promotion
November 24
FT Kuressaare 1 - 0 Elva
Estonia: Esiliiga - Relegation
November 24
FT Keila JK 1 - 0 JK Jarve
Estonia: Esiliiga - Promotion
November 17
FT Elva 0 - 1 Kuressaare
Estonia: Esiliiga - Relegation
November 17
FT JK Jarve 3 - 1 Keila JK
Estonia: Esiliiga
November 11
FT Keila JK 2 - 0 Tallinna Kalev (U21)
FT Levadia (U21) 2 - 1 Rakvere
FT Maardu 6 - 1 Elva
FT Nomme Kalju (U21) 1 - 3 Tartu Welco
FT Santos Tartu 0 - 0 Flora (U21)
FT Elva 4 - 2 Rakvere
FT Flora (U21) 5 - 0 Maardu
FT Tartu Welco 1 - 3 Santos Tartu
FT Levadia (U21) 0 - 3 Tallinna Kalev (U21)
FT Keila JK 3 - 2 Nomme Kalju (U21)
FT Santos Tartu 1 - 0 Levadia (U21)
FT Keila JK 0 - 2 Elva
FT Tartu Welco 0 - 5 Flora (U21)
FT Rakvere 2 - 1 Nomme Kalju (U21)
FT Tallinna Kalev (U21) 0 - 3 Maardu
FT Tallinna Kalev (U21) 0 - 1 Flora (U21)
FT Elva 1 - 0 Santos Tartu
FT Maardu 9 - 0 Keila JK
FT Rakvere 1 - 1 Tartu Welco
FT Levadia (U21) 3 - 2 Nomme Kalju (U21)
Estonia: Estonian Cup
September 26
ET Nomme Kalju 3 - 0 Tallinna Kalev
FT Viimsi JK 2 0 - 3 Elva
FT Tabasalu 6 - 1 Zenit Tallinn
FT Levadia Tallinn 2 - 1 Flora Tallinn
FT Narva 8 - 0 Jogeva
FT Paide Linnameeskond 2 - 1 Legion
FT Jarva-Jaani 0 - 6 Tammeka Tartu
FT Maardu 4 - 0 Haapsalu
FT Tallinn Piraaja 3 - 4 Jogeva
FT Tartu Welco 0 - 5 Levadia Tallinn
FT JK Poseidon 0 - 3 Tabasalu
ET Viimsi JK 2 3 - 2 JK Jarve (II)
FT Zenit Tallinn 4 - 2 Kose
FT Jarva-Jaani 5 - 0 Aksi Wolves
FT Kadrina 0 - 7 Narva
FT Maardu 4 - 0 Sillamae
FT Flora Tallinn 13 - 0 Valga Warrior
FT Laanemaa Haapsalu 14 - 1 Teleios
FT Legion 3 - 0 Parnu JK Vaprus
FT Viimsi JK 2 - 3 Elva
Estonia: Super Cup
February 23
PT Flora Tallinn 2 - 3 Levadia Tallinn