Europe: Champions League - Group Stage
Octobe 23
16:55 Ajax - Chelsea
16:55 RB Leipzig - Zenit Petersburg
FT Club Brugge KV 0 - 5 Paris SG
FT Galatasaray 0 - 1 Real Madrid
FT Juventus 2 - 1 Lokomotiv Moscow
FT Manchester City 5 - 1 Atalanta
FT Olympiacos Piraeus 2 - 3 Bayern Munich
FT Tottenham 5 - 0 FK Crvena zvezda
FT Atletico Madrid 1 - 0 Leverkusen
FT Shakhtar Donetsk 2 - 2 Dinamo Zagreb
FT Barcelona 2 - 1 Inter
FT Lille 1 - 2 Chelsea
FT Liverpool 4 - 3 Salzburg
FT RB Leipzig 0 - 2 Lyon
FT Valencia 0 - 3 Ajax
FT Zenit Petersburg 3 - 1 Benfica
FT Genk 0 - 0 Napoli
FT Slavia Prague 0 - 2 Dortmund
FT FK Crvena zvezda 3 - 1 Olympiacos Piraeus
FT Tottenham 2 - 7 Bayern Munich
Europe: Champions League - Qualification
August 28
FT Ajax 2 - 0 Apoel
FT Club Brugge KV 2 - 1 LASK Linz
FT Slavia Prague 1 - 0 CFR Cluj
FT FK Crvena zvezda 1 - 1 Young Boys
FT Krasnodar 1 - 2 Olympiacos Piraeus
FT Rosenborg 1 - 1 Dinamo Zagreb
FT Dinamo Zagreb 2 - 0 Rosenborg
FT Olympiacos Piraeus 4 - 0 Krasnodar
FT Young Boys 2 - 2 FK Crvena zvezda
FT Apoel 0 - 0 Ajax
FT CFR Cluj 0 - 1 Slavia Prague
FT LASK Linz 0 - 1 Club Brugge KV
FT Porto 2 - 3 Krasnodar
FT Celtic 3 - 4 CFR Cluj
FT Ajax 3 - 2 Paok Saloniki
FT LASK Linz 3 - 1 Basel
FT Olympiacos Piraeus 2 - 0 Basaksehir
PT FC Copenhagen 1 - 2 FK Crvena zvezda
FT Ferencvaros 0 - 4 Dinamo Zagreb
FT Dyn. Kyiv 3 - 3 Club Brugge KV
Europe: Champions League - Preliminary
June 28
FT Feronikeli 2 - 1 FC Santa Coloma
FT Feronikeli 1 - 0 Lincoln Red Imps
FT Tre Penne 0 - 1 FC Santa Coloma
Europe: Champions League - Play Offs
June 01
FT Tottenham 0 - 2 Liverpool
FT Ajax 2 - 3 Tottenham
FT Liverpool 4 - 0 Barcelona
FT Barcelona 3 - 0 Liverpool
FT Tottenham 0 - 1 Ajax
FT Porto 1 - 4 Liverpool
FT Manchester City 4 - 3 Tottenham
FT Barcelona 3 - 0 Manchester UTD
FT Juventus 1 - 2 Ajax
FT Ajax 1 - 1 Juventus
FT Manchester UTD 0 - 1 Barcelona
FT Liverpool 2 - 0 Porto
FT Tottenham 1 - 0 Manchester City
FT Barcelona 5 - 1 Lyon
FT Bayern Munich 1 - 3 Liverpool
FT Juventus 3 - 0 Atletico Madrid
FT Manchester City 7 - 0 Schalke 04
ET Porto 3 - 1 Roma
FT Paris SG 1 - 3 Manchester UTD
FT Real Madrid 1 - 4 Ajax
Europe: Europa League - Group Stage
Octobe 03
FT Arsenal 4 - 0 Standard Liege
FT Celtic 2 - 0 CFR Cluj
FT Dudelange 1 - 4 Qarabag
FT Guimaraes 0 - 1 Eintracht Frankfurt
FT Krasnodar 1 - 2 Getafe
FT Lazio 2 - 1 Rennes
FT Lugano 0 - 0 Dyn. Kyiv
FT Malmo FF 1 - 1 FC Copenhagen
FT Rosenborg 1 - 4 PSV
FT Sevilla 1 - 0 Apoel
FT Sporting Lisbon 2 - 1 LASK Linz
FT Trabzonspor 2 - 2 Basel
FT Besiktas 0 - 1 Wolves
FT Braga 2 - 2 Slovan Bratislava
FT CSKA Moscow 0 - 2 Espanyol
FT Feyenoord 2 - 0 Porto
FT Oleksandria 1 - 1 Gent
FT St Etienne 1 - 1 Wolfsburg
FT Wolfsberger AC 1 - 1 Roma
FT Young Boys 2 - 1 Rangers
Europe: Europa League - Qualification
August 29
FT Guimaraes 1 - 0 FCSB
FT Rangers 1 - 0 Legia Warszawa
FT Wolves 2 - 1 Torino
FT Eintracht Frankfurt 3 - 0 Strasbourg
FT Maribor 2 - 2 Ludogorets
PT Dudelange 3 - 1 Ararat-Armenia
FT Ferencvaros 4 - 2 Suduva
FT Rijeka 1 - 1 Gent
ET Antwerp 1 - 4 AZ Alkmaar
FT Hapoel Beer Sheva 0 - 3 Feyenoord
FT Trabzonspor 0 - 2 AEK Athens FC
FT Spartak Moscow 1 - 2 Braga
FT AIK Stockholm 1 - 4 Celtic
FT Apollon Limassol 0 - 4 PSV
FT BATE Borisov 2 - 0 FC Astana
FT Bnei Yehuda 0 - 1 Malmo FF
FT FK Zorya Luhansk 2 - 2 Espanyol
FT Molde 1 - 1 Partizan
FT Paok Saloniki 3 - 2 Slovan Bratislava
FT Riga FC 1 - 0 FC Copenhagen
Europe: Europa League - Preliminary
July 04
FT Cliftonville 4 - 0 Barry
FT Tre Fiori 0 - 4 Klaksvik
FT Europa FC 4 - 0 Sant Julia
FT NSI Runavik 0 - 0 Ballymena
FT Cardiff Metropolitan 2 - 1 Niedercorn
FT UE Engordany 2 - 1 La Fiorita
FT St Josephs 2 - 0 Prishtina
FT Ballymena 2 - 0 NSI Runavik
FT La Fiorita 0 - 1 UE Engordany
FT Prishtina 1 - 1 St Josephs
FT Klaksvik 5 - 1 Tre Fiori
FT Sant Julia 3 - 2 Europa FC
FT Barry 0 - 0 Cliftonville
FT Niedercorn 1 - 0 Cardiff Metropolitan
Europe: Europa League - Play Offs
May 29
FT Chelsea 4 - 1 Arsenal
PT Chelsea 2 - 1 Eintracht Frankfurt
FT Valencia 2 - 4 Arsenal
FT Arsenal 3 - 1 Valencia
FT Eintracht Frankfurt 1 - 1 Chelsea
FT Chelsea 4 - 3 Slavia Prague
FT Eintracht Frankfurt 2 - 0 Benfica
FT Napoli 0 - 1 Arsenal
FT Valencia 2 - 0 Villarreal
FT Arsenal 2 - 0 Napoli
FT Benfica 4 - 2 Eintracht Frankfurt
FT Slavia Prague 0 - 1 Chelsea
FT Villarreal 1 - 3 Valencia
FT Arsenal 3 - 0 Rennes
ET Benfica 3 - 0 Dinamo Zagreb
FT Inter 0 - 1 Eintracht Frankfurt
ET Slavia Prague 4 - 3 Sevilla
FT Villarreal 2 - 1 Zenit Petersburg
FT Dyn. Kyiv 0 - 5 Chelsea
FT Salzburg 3 - 1 Napoli
Europe: Uefa Nations League - League A - Play Offs
June 09
FT Portugal 1 - 0 Netherlands
PT Switzerland 0 - 1 England
ET Netherlands 3 - 1 England
FT Portugal 3 - 1 Switzerland
Europe: Uefa Nations League - League D
November 20
FT Kosovo 4 - 0 Azerbaijan
FT Malta 1 - 1 Faroe Islands
Europe: Uefa Nations League - League C
November 20
FT Montenegro 0 - 1 Romania
FT Scotland 3 - 2 Israel
FT Serbia 4 - 1 Lithuania
Europe: Uefa Nations League - League B
November 20
FT Sweden 2 - 0 Russia
Europe: Uefa Nations League - League A
November 20
FT Portugal 1 - 1 Poland
Europe: Uefa Nations League - League D
November 19
FT Liechtenstein 2 - 2 Armenia
FT North Macedonia 4 - 0 Gibraltar
Europe: Uefa Nations League - League C
November 19
FT Bulgaria 1 - 1 Slovenia
FT Cyprus 0 - 2 Norway
Europe: Uefa Nations League - League B
November 19
FT Czech Republic 1 - 0 Slovakia
FT Denmark 0 - 0 Ireland
Europe: Uefa Nations League - League A
November 19
FT Germany 2 - 2 Netherlands
Europe: Uefa Nations League - League D
November 19
FT Andorra 0 - 0 Latvia
FT Georgia 2 - 1 Kazakhstan
Europe: Uefa Nations League - League C
November 18
FT Greece 0 - 1 Estonia
FT Hungary 2 - 0 Finland
Europe: Uefa Nations League - League A
November 18
FT Switzerland 5 - 2 Belgium
Europe: Uefa Nations League - League D
November 18
FT Moldova 1 - 1 Luxembourg
FT San Marino 0 - 2 Belarus
Europe: Uefa Nations League - League B
November 18
FT Northern Ireland 1 - 2 Austria
Europe: Uefa Nations League - League A
November 18
FT England 2 - 1 Croatia
Europe: Uefa Nations League - League C
November 17
FT Albania 0 - 4 Scotland
FT Romania 3 - 0 Lithuania
Europe: Uefa Nations League - League A
November 17
FT Italy 0 - 0 Portugal
Europe: Uefa Nations League - League D
November 17
FT Azerbaijan 2 - 0 Faroe Islands
FT Malta 0 - 5 Kosovo
Europe: Uefa Nations League - League B
November 17
FT Turkey 0 - 1 Sweden
Europe: Uefa Nations League - League C
November 17
FT Serbia 2 - 1 Montenegro
Europe: Uefa Nations League - League D
November 16
FT Gibraltar 2 - 6 Armenia
FT Liechtenstein 0 - 2 North Macedonia
Europe: Uefa Nations League - League C
November 16
FT Cyprus 1 - 1 Bulgaria
FT Slovenia 1 - 1 Norway
Europe: Uefa Nations League - League B
November 16
FT Slovakia 4 - 1 Ukraine
FT Wales 1 - 2 Denmark
Europe: Uefa Nations League - League A
November 16
FT Netherlands 2 - 0 France
Europe: Uefa Nations League - League D
November 15
FT Andorra 1 - 1 Georgia
FT Luxembourg 0 - 2 Belarus
FT San Marino 0 - 1 Moldova
Europe: Uefa Nations League - League C
November 15
FT Greece 1 - 0 Finland
FT Hungary 2 - 0 Estonia
Europe: Uefa Nations League - League B
November 15
FT Austria 0 - 0 Bosnia & Herzegovina
Europe: Uefa Nations League - League A
November 15
FT Belgium 2 - 0 Iceland
FT Croatia 3 - 2 Spain
Europe: Uefa Nations League - League D
November 15
FT Kazakhstan 1 - 1 Latvia
Europe: Euro - Qualification
Octobe 15
FT Faroe Islands 1 - 0 Malta
FT Gibraltar 2 - 3 Georgia
FT Greece 2 - 1 Bosnia & Herzegovina
FT Israel 3 - 1 Latvia
FT Liechtenstein 0 - 5 Italy
FT Romania 1 - 1 Norway
FT Sweden 1 - 1 Spain
FT Switzerland 2 - 0 Ireland
FT Finland 3 - 0 Armenia
FT Bulgaria 0 - 6 England
FT France 1 - 1 Turkey
FT Iceland 2 - 0 Andorra
FT Kosovo 2 - 0 Montenegro
FT Lithuania 1 - 2 Serbia
FT Moldova 0 - 4 Albania
FT Ukraine 2 - 1 Portugal
FT Estonia 0 - 3 Germany
FT Poland 2 - 0 North Macedonia
FT Slovenia 0 - 1 Austria
FT Wales 1 - 1 Croatia
Europe: Euro U21 - Qualification
Octobe 15
FT Slovakia (U21) 3 - 5 France (U21)
FT England (U21) 5 - 1 Austria (U21)
FT Belgium (U21) 4 - 1 Moldova (U21)
FT Albania (U21) 2 - 1 Kosovo (U21)
FT Luxembourg (U21) 0 - 3 Sweden (U21)
FT Montenegro (U21) 0 - 2 Spain (U21)
FT Israel (U21) 3 - 1 Faroe Islands (U21)
FT Norway (U21) 0 - 4 Netherlands (U21)
FT Estonia (U21) 0 - 5 Russia (U21)
FT Azerbaijan (U21) 0 - 1 Switzerland (U21)
FT Bosnia & Herzegovina (U21) 0 - 2 Germany (U21)
FT Poland (U21) 1 - 0 Serbia (U21)
FT Iceland (U21) 1 - 0 Ireland (U21)
FT Latvia (U21) 0 - 0 Bulgaria (U21)
FT Cyprus (U21) 1 - 1 Belarus (U21)
FT North Macedonia (U21) 1 - 1 Kazakhstan (U21)
FT Romania (U21) 3 - 0 Northern Ireland (U21)
FT San Marino (U21) 0 - 7 Croatia (U21)
FT Armenia (U21) 0 - 1 Italy (U21)
FT Finland (U21) 0 - 1 Denmark (U21)
Europe: Euro U21 - Play Offs
June 30
FT Spain (U21) 2 - 1 Germany (U21)
FT Spain (U21) 4 - 1 France (U21)
FT Germany (U21) 4 - 2 Romania (U21)
Europe: Euro U21 - Qualification - Promotion
November 20
FT Austria (U21) 1 - 0 Greece (U21)
FT Portugal (U21) 1 - 3 Poland (U21)
FT Poland (U21) 0 - 1 Portugal (U21)
FT Greece (U21) 0 - 1 Austria (U21)
Europe: Euro U19 - Qualification - First Stage
Octobe 15
FT Andorra (U19) 0 - 2 Belarus (U19)
FT Scotland (U19) 1 - 0 Germany (U19)
FT Georgia (U19) 2 - 0 Croatia (U19)
FT Kazakhstan (U19) 0 - 5 Hungary (U19)
FT Norway (U19) 1 - 1 Czech Republic (U19)
FT San Marino (U19) 0 - 2 Azerbaijan (U19)
FT Lithuania (U19) 1 - 0 Romania (U19)
FT Serbia (U19) 0 - 4 Spain (U19)
FT Israel (U19) 0 - 2 Netherlands (U19)
FT Moldova (U19) 0 - 6 Latvia (U19)
FT Croatia (U19) 2 - 0 Hungary (U19)
FT Czech Republic (U19) 4 - 0 Azerbaijan (U19)
FT Norway (U19) 8 - 1 San Marino (U19)
FT Georgia (U19) 3 - 1 Kazakhstan (U19)
FT Germany (U19) 9 - 2 Belarus (U19)
FT Scotland (U19) 2 - 0 Andorra (U19)
FT Netherlands (U19) 8 - 2 Latvia (U19)
FT Serbia (U19) 8 - 0 Lithuania (U19)
FT Spain (U19) 1 - 0 Romania (U19)
FT Israel (U19) 2 - 0 Moldova (U19)
Europe: Euro U19 - Play Offs
July 27
FT Portugal (U19) 0 - 2 Spain (U19)
PT France (U19) 0 - 1 Spain (U19)
FT Portugal (U19) 4 - 0 Ireland (U19)
Europe: Euro U19
July 21
FT France (U19) 1 - 0 Norway (U19)
FT Ireland (U19) 2 - 1 Czech Republic (U19)
FT Portugal (U19) 4 - 0 Armenia (U19)
FT Spain (U19) 2 - 1 Italy (U19)
FT Ireland (U19) 0 - 1 France (U19)
FT Czech Republic (U19) 0 - 0 Norway (U19)
FT Armenia (U19) 0 - 4 Italy (U19)
FT Portugal (U19) 1 - 1 Spain (U19)
FT Czech Republic (U19) 0 - 3 France (U19)
FT Norway (U19) 1 - 1 Ireland (U19)
FT Italy (U19) 0 - 3 Portugal (U19)
FT Armenia (U19) 1 - 4 Spain (U19)
Europe: Euro U19 - Qualification - Second Stage
March 26
FT Netherlands (U19) 0 - 1 Spain (U19)
FT Slovenia (U19) 3 - 0 Wales (U19)
FT Cyprus (U19) 2 - 2 Turkey (U19)
FT Scotland (U19) 0 - 4 Portugal (U19)
FT Belgium (U19) 2 - 5 Ukraine (U19)
FT Czech Republic (U19) 3 - 1 Greece (U19)
FT Denmark (U19) 2 - 2 England (U19)
FT Israel (U19) 0 - 3 France (U19)
FT Poland (U19) 0 - 0 Switzerland (U19)
FT Romania (U19) 4 - 0 Azerbaijan (U19)
FT Russia (U19) 0 - 2 Ireland (U19)
FT Serbia (U19) 0 - 2 Italy (U19)
FT Croatia (U19) 2 - 3 Norway (U19)
FT Hungary (U19) 0 - 3 Germany (U19)
FT Portugal (U19) 3 - 0 Turkey (U19)
FT Czech Republic (U19) 3 - 1 Denmark (U19)
FT Hungary (U19) 0 - 2 Croatia (U19)
FT Israel (U19) 1 - 0 Poland (U19)
FT Netherlands (U19) 2 - 0 Slovenia (U19)
FT Scotland (U19) 4 - 0 Cyprus (U19)
Europe: Euro U17 - Qualification - First Stage
Octobe 23
15:00 Malta (U17) - Bulgaria (U17)
15:00 Norway (U17) - Austria (U17)
FT Scotland (U17) 2 - 0 Armenia (U17)
FT Cyprus (U17) 0 - 3 Slovakia (U17)
FT France (U17) 8 - 0 Gibraltar (U17)
FT Iceland (U17) 2 - 3 Croatia (U17)
FT Norway (U17) 8 - 0 Malta (U17)
FT Austria (U17) 4 - 1 Bulgaria (U17)
FT Bulgaria (U17) 1 - 2 Norway (U17)
FT Austria (U17) 6 - 0 Malta (U17)
FT Kosovo (U17) 1 - 4 Wales (U17)
FT Slovenia (U17) 0 - 1 Netherlands (U17)
FT Liechtenstein (U17) 0 - 4 North Macedonia (U17)
FT Poland (U17) 2 - 2 Belgium (U17)
FT Netherlands (U17) 2 - 1 Wales (U17)
FT Poland (U17) 11 - 0 Liechtenstein (U17)
FT Slovenia (U17) 2 - 0 Kosovo (U17)
FT Belgium (U17) 3 - 1 North Macedonia (U17)
FT Netherlands (U17) 1 - 1 Kosovo (U17)
FT Wales (U17) 1 - 0 Slovenia (U17)
Europe: Euro U17 - Play Offs
May 19
FT Netherlands (U17) 4 - 2 Italy (U17)
FT France (U17) 1 - 2 Italy (U17)
FT Netherlands (U17) 1 - 0 Spain (U17)
Europe: Euro U17 - 5th-6th Places
May 16
PT Hungary (U17) 2 - 1 Belgium (U17)
Europe: Euro U17 - Play Offs
May 13
PT Hungary (U17) 1 - 2 Spain (U17)
FT Italy (U17) 1 - 0 Portugal (U17)
FT Belgium (U17) 0 - 3 Netherlands (U17)
FT France (U17) 6 - 1 Czech Republic (U17)
Europe: Euro U17
May 10
FT Austria (U17) 1 - 3 Germany (U17)
FT Italy (U17) 4 - 1 Spain (U17)
FT Portugal (U17) 4 - 2 Iceland (U17)
FT Russia (U17) 2 - 3 Hungary (U17)
FT Belgium (U17) 1 - 1 Ireland (U17)
FT Greece (U17) 0 - 2 Czech Republic (U17)
FT France (U17) 2 - 0 Netherlands (U17)
FT Sweden (U17) 1 - 3 England (U17)
FT Italy (U17) 2 - 1 Austria (U17)
FT Spain (U17) 1 - 0 Germany (U17)
FT Portugal (U17) 2 - 1 Russia (U17)
FT Iceland (U17) 1 - 2 Hungary (U17)
FT Ireland (U17) 1 - 1 Czech Republic (U17)
FT Belgium (U17) 3 - 0 Greece (U17)
FT France (U17) 4 - 2 Sweden (U17)
FT Netherlands (U17) 5 - 2 England (U17)
FT Hungary (U17) 1 - 0 Portugal (U17)
FT Germany (U17) 1 - 3 Italy (U17)
FT Spain (U17) 3 - 0 Austria (U17)
FT Iceland (U17) 3 - 2 Russia (U17)
Europe: Euro U17 - Qualification - Second Stage
April 01
FT Bosnia & Herzegovina (U17) 1 - 2 Norway (U17)
FT Hungary (U17) 2 - 4 Belgium (U17)
FT France (U17) 3 - 0 Slovakia (U17)
FT Serbia (U17) 1 - 2 Sweden (U17)
FT Greece (U17) 2 - 0 Kosovo (U17)
FT Ukraine (U17) 0 - 1 Spain (U17)
FT France (U17) 1 - 0 Serbia (U17)
FT Belgium (U17) 3 - 0 Norway (U17)
FT Hungary (U17) 1 - 0 Bosnia & Herzegovina (U17)
FT Slovakia (U17) 0 - 0 Sweden (U17)
FT Spain (U17) 1 - 0 Kosovo (U17)
FT Ukraine (U17) 0 - 1 Greece (U17)
FT Denmark (U17) 2 - 3 England (U17)
FT Switzerland (U17) 1 - 1 Croatia (U17)
FT Norway (U17) 0 - 1 Hungary (U17)
FT Czech Republic (U17) 2 - 5 Netherlands (U17)
FT Northern Ireland (U17) 0 - 0 Israel (U17)
FT Russia (U17) 1 - 2 Portugal (U17)
FT Scotland (U17) 1 - 1 Poland (U17)
FT Slovakia (U17) 1 - 3 Serbia (U17)
Europe: Uefa Super Cup
August 14
PT Liverpool 3 - 2 Chelsea
Europe: Euro Women - Qualification
Octobe 08
FT Ireland W 3 - 2 Ukraine W
FT Netherlands W 2 - 0 Russia W
FT Czech Republic W 1 - 5 Spain W
FT Latvia W 0 - 6 Iceland W
FT Switzerland W 2 - 0 Croatia W
FT Sweden W 7 - 0 Slovakia W
FT Estonia W 1 - 2 Kosovo W
FT Belarus W 0 - 1 Wales W
FT Faroe Islands W 0 - 13 Norway W
FT Finland W 8 - 1 Albania W
FT Georgia W 0 - 2 Denmark W
FT Serbia W 0 - 1 Austria W
FT Italy W 2 - 0 Bosnia & Herzegovina W
FT Romania W 0 - 1 Belgium W
FT Kazakhstan W 0 - 3 France W
FT Turkey W 1 - 6 Slovenia W
FT Greece W 0 - 5 Germany W
FT North Macedonia W 0 - 6 Serbia W
FT Germany W 8 - 0 Ukraine W
FT Spain W 4 - 0 Azerbaijan W
Europe: Uefa Regions' Cup - Play Offs
June 26
FT Bavaria (A) 2 - 3 Dolnoslaski (A)
Europe: Uefa Regions' Cup
June 23
FT Castile and Leon (A) 1 - 2 Southern Region-SFedU (A)
FT Dolnoslaski (A) 2 - 2 Hradec Kralove Region (A)
FT Istanbul (A) 0 - 1 Bavaria (A)
FT Normandie (A) 2 - 0 West Slovakia (A)
FT Dolnoslaski (A) 1 - 1 Castile and Leon (A)
FT Hradec Kralove Region (A) 1 - 0 Southern Region-SFedU (A)
FT Bavaria (A) 1 - 1 West Slovakia (A)
FT Istanbul (A) 2 - 1 Normandie (A)
FT Bavaria (A) 1 - 0 Normandie (A)
FT Southern Region-SFedU (A) 0 - 1 Dolnoslaski (A)
FT Hradec Kralove Region (A) 0 - 3 Castile and Leon (A)
FT West Slovakia (A) 1 - 3 Istanbul (A)
Europe: Uefa Regions' Cup - Qualification
Octobe 24
FT Amateurs Macedonia (A) 1 - 2 Braga (A)
FT Mid-Ulster/County Antrim (A) 1 - 2 Southern Region-SFedU (A)
Europe: Atlantic Cup
February 06
PT Norrkoping 1 - 2 SC Farense
FT Aarhus 3 - 2 Rosenborg
FT Mattersburg 1 - 4 Norrkoping
FT Rosenborg 0 - 2 Slavia Prague
FT Salzburg 2 - 0 Beijing Guoan
PT Beijing Guoan 2 - 1 Mattersburg
FT Jablonec 1 - 0 Aarhus
FT Slavia Prague 0 - 1 Salzburg
PT SC Farense 1 - 2 Jablonec
Europe: Uefa Youth League - Winners Play Offs
Octobe 23
18:00 Rangers (U19) - Young Boys (U19)
16:30 Midtjylland (U19) - Elfsborg (U19)
16:00 Maccabi Petah Tikva (U19) - FC Astana (U19)
15:00 Brodarac (U19) - Rennes (U19)
15:00 FK Liepaja (U19) - FC Porto (U19)
15:00 Ludogorets (U19) - Slovan Bratislava (U19)
15:00 PAOK (U19) - Bohemians (U19)
15:00 Sheriff Tiraspol (U19) - Shkendija Tirane (U19)
14:30 Levadia (U19) - Akranes (U19)
14:00 Korona Kielce (U19) - Zaragoza (U19)
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
Octobe 23
14:00 Benfica (U19) - Lyon (U19)
14:00 Inter (U19) - Dortmund (U19)
13:00 Salzburg (U19) - Napoli (U19)
Europe: Uefa Youth League - Winners Play Offs
Octobe 23
12:30 Shkendija (U19) - Dynamo Kiev (U19)
12:30 Zrinjski (U19) - MTK Budapest (U19)
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
Octobe 23
12:00 Ajax (U19) - Chelsea (U19)
12:00 Genk (U19) - Liverpool (U19)
12:00 Lille (U19) - Valencia (U19)
12:00 RB Leipzig (U19) - Zenit (U19)
12:00 Slavia Prague (U19) - Barcelona (U19)
Europe: Uefa Youth League - Winners Play Offs
Octobe 22
FT Derby (U19) 7 - 2 FC Minsk (U19)
FT Domzale (U19) 2 - 0 FC Viitorul (U19)
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
Octobe 22
FT Club Brugge (U19) 2 - 0 Paris SG (U19)
FT Manchester City (U19) 1 - 3 Atalanta (U19)
FT Olympiacos Piraeus (U19) 0 - 4 Bayern (U19)
FT Tottenham (U19) 9 - 2 Crvena zvezda (U19)
FT Atl. Madrid (U19) 2 - 0 Leverkusen (U19)
FT Galatasaray (U19) 0 - 1 Real Madrid (U19)
FT Juventus (U19) 1 - 2 Lokomotiv Moscow (U19)
FT Shakhtar Donetsk (U19) 1 - 1 D. Zagreb (U19)
Europe: Uefa Youth League - Winners Play Offs
Octobe 09
FT Zaragoza (U19) 1 - 0 Korona Kielce (U19)
FT FC Astana (U19) 1 - 0 Maccabi Petah Tikva (U19)
FT Young Boys (U19) 3 - 3 Rangers (U19)
FT Bohemians (U19) 1 - 1 PAOK (U19)
FT Elfsborg (U19) 1 - 2 Midtjylland (U19)
FT Sogndal (U19) 3 - 1 Honka (U19)
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
Octobe 02
FT Barcelona (U19) 0 - 3 Inter (U19)
FT Liverpool (U19) 4 - 2 Salzburg (U19)
FT RB Leipzig (U19) 1 - 3 Lyon (U19)
FT Slavia Prague (U19) 1 - 0 Dortmund (U19)
Europe: Uefa Youth League - Play Offs
April 29
FT FC Porto (U19) 3 - 1 Chelsea (U19)
PT Barcelona (U19) 2 - 3 Chelsea (U19)
FT Hoffenheim (U19) 0 - 3 FC Porto (U19)
FT Hoffenheim (U19) 4 - 2 Real Madrid (U19)
PT Chelsea (U19) 3 - 2 D. Zagreb (U19)
FT Barcelona (U19) 3 - 2 Lyon (U19)
FT FC Porto (U19) 3 - 0 Midtjylland (U19)
FT Chelsea (U19) 2 - 1 Montpellier (U19)
FT Midtjylland (U19) 3 - 1 Manchester Utd (U19)
FT FC Porto (U19) 2 - 0 Tottenham (U19)
FT Barcelona (U19) 3 - 0 Hertha (U19)
PT Hoffenheim (U19) 1 - 0 Dynamo Kiev (U19)
PT Lyon (U19) 3 - 2 Ajax (U19)
PT D. Zagreb (U19) 2 - 1 Liverpool (U19)
FT Atl. Madrid (U19) 1 - 2 Real Madrid (U19)
FT Montpellier (U19) 2 - 1 Benfica (U19)
FT Sigma Olomouc (U19) 0 - 2 Lyon (U19)
PT Midtjylland (U19) 2 - 1 AS Roma (U19)
FT Dynamo Kiev (U19) 3 - 0 Juventus (U19)
FT PAOK (U19) 0 - 1 Tottenham (U19)
Europe: Elite League U20
Octobe 15
FT Portugal U20 3 - 4 Italy U20
FT England U20 0 - 3 Czech Republic U20
FT Poland U20 1 - 2 Netherlands U20
FT Switzerland U20 0 - 1 Germany U20
FT Netherlands U20 1 - 1 Portugal U20
FT Germany U20 3 - 4 Poland U20
FT Switzerland U20 1 - 1 Czech Republic U20
FT Italy U20 2 - 2 England U20
FT Switzerland U20 0 - 1 England U20
FT Czech Republic U20 0 - 2 Italy U20
FT Poland U20 0 - 1 Portugal U20
FT Netherlands U20 1 - 2 Germany U20
FT England U20 0 - 0 Netherlands U20
FT Portugal U20 2 - 2 Switzerland U20
FT Italy U20 2 - 0 Poland U20
FT Germany U20 4 - 2 Czech Republic U20
Europe: Elite League U20
March 26
FT Portugal U20 1 - 0 England U20
FT Poland U20 0 - 2 Germany U20
FT Switzerland U20 3 - 0 Italy U20
FT Czech Republic U20 0 - 2 Netherlands U20
Europe: Emirates Cup
July 28
FT Arsenal 1 - 2 Lyon
Europe: Uhren Cup
July 13
FT Young Boys 2 - 0 Crystal Palace
FT Luzern 1 - 3 Eintracht Frankfurt
FT Young Boys 5 - 1 Eintracht Frankfurt
PT Luzern 1 - 2 Crystal Palace
Europe: Champions League Women
Octobe 17
FT Barcelona W 5 - 0 Minsk FK W
FT Breidablik W 0 - 4 Paris SG W
FT Manchester City W 1 - 1 Atl. Madrid W
FT Fortuna Hjorring W 0 - 4 Lyon W
FT Slavia Prague W 2 - 5 Arsenal W
FT Brondby W 0 - 2 Glasgow City W
FT Wolfsburg W 6 - 0 Twente W
FT Shymkent W 0 - 5 Bayern Munich W
FT Arsenal W 2 - 0 Fiorentina W
FT Glasgow City W 4 - 1 Chertanovo M. W
FT Paris SG W 0 - 0 Braga W
FT Atl. Madrid W 1 - 1 Subotica W
FT Zurich W 1 - 3 Minsk FK W
FT Brondby W 1 - 1 Pitea W
FT Sparta Prague W 0 - 1 Breidablik W
FT Manchester City W 4 - 0 FF Lugano 1976 W
FT Slavia Prague W 5 - 1 Hibernian W
FT Bayern Munich W 0 - 1 Goteborg W
FT Twente W 1 - 2 St. Polten W
FT Barcelona W 2 - 1 Juventus W
Europe: Champions League Women - Qualification
August 13
FT Alashkert W 0 - 3 Besiktas W
FT Leczna W 0 - 2 Twente W
FT Trepca 89 W 1 - 0 Breznica W
FT NSA Sofia W 2 - 3 Ol. Cluj W
FT Anenii Noi W 0 - 1 Slovan Bratislava W
FT Birkirkara W 2 - 7 Wexford Youths Football Club W
FT Breidablik W 3 - 1 Sarajevo W
FT Ferencvaros W 2 - 2 Subotica W
FT KK Nike W 1 - 5 Cardiff Met. W
FT Linfield W 1 - 3 RSC Anderlecht W
FT PAOK W 0 - 1 LSK Kvinner W
FT PK-35 Vantaa W 1 - 4 Shymkent W
FT Pomurje W 1 - 2 Hibernian W
FT Rigas W 0 - 8 Braga W
FT Streymur/Skala W 0 - 2 Flora W
FT Sturm Graz W 2 - 7 Apollon W
FT Vllaznia W 1 - 1 Gintra W
FT ZFK Dragon W 0 - 7 ASA Tel Aviv W
FT Bettembourg W 2 - 7 ZNK Split W
FT Zhytlobud-1 W 0 - 2 Minsk FK W
Europe: Euro U19 Women - Qualification - First Stage
Octobe 08
FT Iceland (U19) W 0 - 3 Spain (U19) W
FT Ireland (U19) W 0 - 6 Netherlands (U19) W
FT Kazakhstan (U19) W 0 - 8 Greece (U19) W
FT Montenegro (U19) W 2 - 3 Ukraine (U19) W
FT Armenia (U19) W 0 - 3 Bosnia & Herzegovina (U19) W
FT Belgium (U19) W 1 - 0 Sweden (U19) W
FT Bulgaria (U19) W 0 - 0 Croatia (U19) W
FT Estonia (U19) W 0 - 5 Slovenia (U19) W
FT Hungary (U19) W 0 - 0 Denmark (U19) W
FT Kosovo (U19) W 2 - 2 Turkey (U19) W
FT Moldova (U19) W 0 - 3 Wales (U19) W
FT Northern Ireland (U19) W 0 - 7 Norway (U19) W
FT Poland (U19) W 0 - 1 Scotland (U19) W
FT Russia (U19) W 1 - 0 Italy (U19) W
FT Cyprus (U19) W 0 - 6 Belarus (U19) W
FT Serbia (U19) W 0 - 6 England (U19) W
FT Albania (U19) W 0 - 1 Azerbaijan (U19) W
FT Czech Republic (U19) W 0 - 5 Finland (U19) W
FT Lithuania (U19) W 0 - 1 Faroe Islands (U19) W
FT Portugal (U19) W 1 - 4 Germany (U19) W
Europe: Euro U19 Women - Play Offs
July 28
FT France (U19) W 2 - 1 Germany (U19) W
ET France (U19) W 3 - 1 Spain (U19) W
FT Germany (U19) W 3 - 1 Netherlands (U19) W
Europe: Euro U19 Women
July 22
FT France (U19) W 3 - 3 Norway (U19) W
FT Netherlands (U19) W 4 - 0 Scotland (U19) W
FT Belgium (U19) W 0 - 1 England (U19) W
FT Germany (U19) W 0 - 0 Spain (U19) W
FT Belgium (U19) W 0 - 5 Germany (U19) W
FT Scotland (U19) W 0 - 4 Norway (U19) W
FT England (U19) W 0 - 1 Spain (U19) W
FT Netherlands (U19) W 1 - 3 France (U19) W
FT England (U19) W 1 - 2 Germany (U19) W
FT Scotland (U19) W 1 - 2 France (U19) W
FT Norway (U19) W 0 - 5 Netherlands (U19) W
FT Spain (U19) W 2 - 0 Belgium (U19) W
Europe: Euro U19 Women - Qualification - Second Stage
April 09
FT Bulgaria (U19) W 0 - 1 Russia (U19) W
FT Iceland (U19) W 1 - 2 Netherlands (U19) W
FT Portugal (U19) W 3 - 0 Slovakia (U19) W
FT Slovenia (U19) W 0 - 0 France (U19) W
FT Ireland (U19) W 0 - 3 Spain (U19) W
FT Serbia (U19) W 1 - 1 Hungary (U19) W
FT Denmark (U19) W 0 - 3 Norway (U19) W
FT Northern Ireland (U19) W 2 - 4 Ukraine (U19) W
FT Italy (U19) W 0 - 2 England (U19) W
FT Turkey (U19) W 0 - 3 Sweden (U19) W
FT Poland (U19) W 2 - 2 Belgium (U19) W
FT Switzerland (U19) W 2 - 2 Finland (U19) W
FT Austria (U19) W 2 - 2 Germany (U19) W
FT Greece (U19) W 0 - 2 Czech Republic (U19) W
FT Switzerland (U19) W 2 - 1 Poland (U19) W
FT Spain (U19) W 7 - 0 Hungary (U19) W
FT Austria (U19) W 2 - 0 Greece (U19) W
FT Norway (U19) W 7 - 1 Ukraine (U19) W
FT France (U19) W 6 - 0 Slovakia (U19) W
FT Italy (U19) W 1 - 0 Turkey (U19) W
Europe: Euro U17 Women - Qualification - First Stage
Octobe 23
15:00 Finland (U17) W - Slovakia (U17) W
12:00 Faroe Islands (U17) W - Azerbaijan (U17) W
12:00 Serbia (U17) W - Georgia (U17) W
12:00 Slovenia (U17) W - Norway (U17) W
23' Austria (U17) W 3 - 0 Estonia (U17) W
65' Czech Republic (U17) W 1 - 1 Ukraine (U17) W
FT Netherlands (U17) W 6 - 0 Latvia (U17) W
FT Israel (U17) W 1 - 4 Portugal (U17) W
FT Bosnia & Herzegovina (U17) W 2 - 2 Belgium (U17) W
FT England (U17) W 2 - 0 Croatia (U17) W
FT Slovenia (U17) W 4 - 0 Faroe Islands (U17) W
FT Slovakia (U17) W 1 - 3 Austria (U17) W
FT Ukraine (U17) W 2 - 4 Serbia (U17) W
FT Norway (U17) W 5 - 0 Azerbaijan (U17) W
FT Montenegro (U17) W 1 - 1 Northern Ireland (U17) W
FT Scotland (U17) W 0 - 4 Italy (U17) W
FT Czech Republic (U17) W 4 - 0 Georgia (U17) W
FT Finland (U17) W 5 - 1 Estonia (U17) W
FT Norway (U17) W 12 - 0 Faroe Islands (U17) W
FT Scotland (U17) W 4 - 0 Montenegro (U17) W
Europe: Euro U17 Women - Play Offs
May 17
PT Netherlands (U17) W 1 - 2 Germany (U17) W
FT Spain (U17) W 1 - 3 Netherlands (U17) W
FT Germany (U17) W 2 - 0 Portugal (U17) W
Europe: Euro U17 Women
May 11
FT Germany (U17) W 3 - 1 Austria (U17) W
FT Netherlands (U17) W 0 - 2 England (U17) W
FT Denmark (U17) W 2 - 0 Bulgaria (U17) W
FT Portugal (U17) W 0 - 6 Spain (U17) W
FT Austria (U17) W 1 - 2 England (U17) W
FT Denmark (U17) W 0 - 1 Portugal (U17) W
FT Germany (U17) W 2 - 3 Netherlands (U17) W
FT Bulgaria (U17) W 0 - 3 Spain (U17) W
FT Spain (U17) W 0 - 0 Denmark (U17) W
FT Bulgaria (U17) W 1 - 3 Portugal (U17) W
FT England (U17) W 0 - 4 Germany (U17) W
FT Austria (U17) W 1 - 4 Netherlands (U17) W
Europe: Euro U17 Women - Qualification - Second Stage
March 30
FT Austria (U17) W 4 - 2 Belgium (U17) W
FT Wales (U17) W 0 - 5 Finland (U17) W
FT Poland (U17) W 0 - 3 Spain (U17) W
FT Slovakia (U17) W 0 - 1 Sweden (U17) W
FT Northern Ireland (U17) W 1 - 2 Czech Republic (U17) W
FT Portugal (U17) W 1 - 0 France (U17) W
FT Austria (U17) W 3 - 0 Wales (U17) W
FT Belgium (U17) W 1 - 0 Finland (U17) W
FT Georgia (U17) W 0 - 4 Hungary (U17) W
FT Greece (U17) W 0 - 2 England (U17) W
FT Italy (U17) W 0 - 5 Denmark (U17) W
FT Slovenia (U17) W 1 - 0 Iceland (U17) W
FT Spain (U17) W 1 - 0 Sweden (U17) W
FT Portugal (U17) W 6 - 0 Northern Ireland (U17) W
FT France (U17) W 2 - 0 Czech Republic (U17) W
FT Norway (U17) W 0 - 4 Germany (U17) W
FT Poland (U17) W 1 - 0 Slovakia (U17) W
FT Scotland (U17) W 0 - 1 Ireland (U17) W
FT Belgium (U17) W 4 - 0 Wales (U17) W
FT Greece (U17) W 3 - 0 Georgia (U17) W
Europe: Premier League (Crimea)
Octobe 23
14:00 Krymteplytsia - Kafa
13:00 Yevpatoriya - SKCHF Sevastopol
12:30 TSK Simferopol - Kyzyltash
12:00 Inkomport - Ocean Kerch
FT Krymteplytsia 2 - 1 Inkomport
FT Kafa 1 - 4 SKCHF Sevastopol
FT Kyzyltash 0 - 2 Yevpatoriya
FT Ocean Kerch 1 - 3 TSK Simferopol
FT SKCHF Sevastopol 1 - 1 Kyzyltash
FT Yevpatoriya 4 - 1 Ocean Kerch
FT TSK Simferopol 1 - 0 Krymteplytsia
FT Inkomport 2 - 2 Kafa
FT Krymteplytsia 1 - 3 Yevpatoriya
FT Kafa 0 - 1 Kyzyltash
FT Inkomport 1 - 3 TSK Simferopol
FT Ocean Kerch 1 - 1 SKCHF Sevastopol
FT Krymteplytsia 2 - 1 SKCHF Sevastopol
FT TSK Simferopol 3 - 2 Kafa
FT Inkomport 1 - 4 Yevpatoriya
FT Ocean Kerch 2 - 3 Kyzyltash
Europe: Czech-Slovak Super Cup
July 06
FT Spartak Trnava 0 - 3 Slavia Prague