Germany: Bundesliga
April 29
16:30 Wolfsburg - Bayern Munich
13:30 1. FSV Mainz 05 - B. Monchengladbach
13:30 Darmstadt - SC Freiburg
13:30 Dortmund - FC Koln
13:30 RB Leipzig - Ingolstadt
13:30 SV Werder Bremen - Hertha Berlin
FT Leverkusen 1 - 4 Schalke 04
FT Schalke 04 1 - 1 RB Leipzig
FT SC Freiburg 2 - 1 Leverkusen
FT B. Monchengladbach 2 - 3 Dortmund
FT Bayern Munich 2 - 2 1. FSV Mainz 05
FT Eintracht Frankfurt 3 - 1 FC Augsburg
FT Hamburger 1 - 2 Darmstadt
FT Hertha Berlin 1 - 0 Wolfsburg
FT Ingolstadt 2 - 4 SV Werder Bremen
FT FC Koln 1 - 1 Hoffenheim
FT Darmstadt 2 - 1 Schalke 04
FT SV Werder Bremen 2 - 1 Hamburger
FT Leverkusen 0 - 0 Bayern Munich
FT Dortmund 3 - 1 Eintracht Frankfurt
Germany: Bundesliga - Relegation
May 23
FT Nurnberg 0 - 1 Eintracht Frankfurt
FT Eintracht Frankfurt 1 - 1 Nurnberg
Germany: Bundesliga II
April 29
11:00 Bielefeld - Greuther Furth
11:00 Karlsruher - Kaiserslautern
11:00 Nurnberg - Stuttgart
FT Bochum 4 - 2 SG Dynamo Dresden
FT St. Pauli 3 - 0 Heidenheim
FT Union Berlin 2 - 1 Sandhausen
FT Stuttgart 3 - 1 Union Berlin
FT Braunschweig 2 - 0 Bochum
FT Sandhausen 4 - 0 Karlsruher
FT Wurzburger Kickers 1 - 1 Nurnberg
FT Aue 2 - 2 Hannover
FT Heidenheim 2 - 2 Bielefeld
FT Dusseldorf 1 - 3 St. Pauli
FT Greuther Furth 1 - 0 SG Dynamo Dresden
FT Kaiserslautern 1 - 0 Munich 1860
FT Bielefeld 2 - 3 Stuttgart
FT Karlsruher 0 - 1 Heidenheim
FT Munich 1860 1 - 1 Sandhausen
FT SG Dynamo Dresden 1 - 1 Dusseldorf
FT St. Pauli 1 - 0 Wurzburger Kickers
Germany: 2. Bundesliga - Relegation
May 24
FT Duisburg 1 - 2 Wurzburger Kickers
FT Wurzburger Kickers 2 - 0 Duisburg
Germany: Bundesliga III
April 29
12:00 Aalen - Duisburg
12:00 Chemnitzer - Erfurt
12:00 FSV Frankfurt - Mainz (II)
12:00 Hallescher - Magdeburg
12:00 Hansa Rostock - Wehen
12:00 Lotte - Osnabruck
12:00 Regensburg - Kiel
12:00 Sonnenhof Grossaspach - SV Werder Bremen (II)
FT Fortuna Koln 0 - 1 Paderborn
FT Erfurt 0 - 0 Preussen Munster
FT Zwickau 2 - 1 Fortuna Koln
FT Duisburg 3 - 2 FSV Frankfurt
FT Kiel 2 - 0 Chemnitzer
FT Magdeburg 2 - 1 Sonnenhof Grossaspach
FT Mainz (II) 3 - 2 Hallescher
FT Paderborn 3 - 1 Lotte
FT SV Werder Bremen (II) 0 - 2 Hansa Rostock
FT Osnabruck 1 - 0 Aalen
FT Wehen 1 - 1 Regensburg
FT Wehen 2 - 0 SV Werder Bremen (II)
Germany: Regionalliga North
April 29
12:00 Lubeck - Lupo-Martini Wolfsburg
12:00 Norderstedt - Havelse
11:00 Wolfsburg (A) - Eichede
FT Drochtersen/Assel 4 - 1 Hannover (II)
FT Hamburger (A) 2 - 1 Braunschweig (II)
FT Hildesheim 0 - 0 Norderstedt
FT Luneburger Hansa 1 - 2 Egestorf-Langreder
FT Oldenburg 2 - 0 Meppen
FT Eichede 1 - 3 Drochtersen/Assel
FT ETSV Weiche 4 - 2 Hildesheim
FT Norderstedt 2 - 0 Luneburger Hansa
FT Havelse 0 - 1 BSV Rehden
FT Braunschweig (II) 0 - 0 Egestorf-Langreder
FT Lupo-Martini Wolfsburg 1 - 2 St. Pauli (II)
FT Hannover (II) 3 - 0 Lubeck
FT Hamburger (A) 1 - 3 Wolfsburg (A)
FT BSV Rehden 2 - 2 Oldenburg
FT Luneburger Hansa 0 - 0 Hildesheim
FT Oldenburg 2 - 0 St. Pauli (II)
FT St. Pauli (II) 1 - 0 Drochtersen/Assel
Germany: Regionalliga Nordost
April 29
11:30 Bautzen - Schonberg
11:30 Meuselwitz - BFC Dynamo
FT Hertha Berlin (II) 2 - 2 Luckenwalde
FT Babelsberg 2 - 1 Cottbus
FT Jena 1 - 1 RB Leipzig (II)
FT Nordhausen 2 - 0 Lokomotive Leipzig
FT Berliner AK 07 2 - 0 BFC Dynamo
FT Lokomotive Leipzig 1 - 2 Jena
FT BFC Dynamo 2 - 1 Babelsberg
FT Cottbus 1 - 1 Hertha Berlin (II)
FT Nordhausen 2 - 1 Neustrelitz
FT Oberlausitz 0 - 1 Furstenwalde
FT Viktoria Berlin 3 - 2 Meuselwitz
FT Schonberg 1 - 1 Auerbach
FT Luckenwalde 0 - 5 Berliner AK 07
FT RB Leipzig (II) 4 - 1 Bautzen
FT Babelsberg 1 - 3 Hertha Berlin (II)
FT BFC Dynamo 1 - 0 Viktoria Berlin
FT Neustrelitz 2 - 0 Luckenwalde
FT Berliner AK 07 1 - 1 Cottbus
Germany: Regionalliga West
April 29
12:00 B. Monchengladbach (II) - Aachen
12:00 Bonner - Wiedenbruck
12:00 Rodinghausen - Koln (A)
12:00 RW Essen - Siegen
12:00 Verl - Dortmund (II)
12:00 Viktoria Koln - Oberhausen
FT Wuppertaler 0 - 1 Sprockhovel
FT Ahlen 2 - 1 Schalke (II)
FT Koln (A) 1 - 3 RW Essen
FT Oberhausen 2 - 0 Wuppertaler
FT Schalke (II) 1 - 1 Rodinghausen
FT Dortmund (II) 1 - 1 Ahlen
FT Sprockhovel 0 - 2 Bonner
FT Wattenscheid 1 - 5 Viktoria Koln
FT Aachen 1 - 1 Verl
FT Siegen 0 - 3 Dusseldorf (II)
FT Wiedenbruck 1 - 1 B. Monchengladbach (II)
FT Oberhausen 0 - 0 Dortmund (II)
FT Rodinghausen 0 - 4 Viktoria Koln
FT Ahlen 1 - 1 Aachen
Germany: Regionalliga Sudwest
April 29
12:00 Elversberg - Pirmasens
12:00 Hoffenheim (A) - Koblenz
12:00 Kaiserslautern (A) - Saarbrucken
12:00 Kassel - Stuttgart (A)
12:00 Mannheim - Watzenborn
12:00 Ulm - Offenbach
FT FC 08 Homburg 2 - 1 Walldorf
FT TSV Steinbach 1 - 1 Worms
FT Offenbach 2 - 2 Kassel
FT Koblenz 1 - 2 Ulm
FT FC Nottingen 1 - 3 Trier
FT Saarbrucken 1 - 2 Elversberg
FT Stuttgart (A) 2 - 1 TSV Steinbach
FT Watzenborn 1 - 0 Stutt. Kickers
FT Pirmasens 0 - 1 Mannheim
FT Walldorf 3 - 0 Kaiserslautern (A)
FT Worms 1 - 1 FC 08 Homburg
FT Kassel 1 - 2 Koblenz
FT Mannheim 0 - 2 Saarbrucken
FT Hoffenheim (A) 1 - 0 Ulm
Germany: Regionalliga Bayern
April 29
12:00 Schalding - Furth (II)
12:00 Seligenporten - Munich 1860 (II)
FT Buchbach 0 - 2 Ingolstadt (A)
FT Burghausen 1 - 0 SpVgg Bayreuth
FT Schweinfurt 3 - 4 Memmingen
FT Augsburg (II) 3 - 3 Bayern (II)
FT Illertissen 2 - 3 Rosenheim
FT Bayern Hof 2 - 4 Unterhaching
FT SpVgg Bayreuth 1 - 4 Nurnberg (A)
FT Burghausen 2 - 2 Bayern (II)
FT Munich 1860 (II) 0 - 2 Bayern Hof
FT Nurnberg (A) 5 - 0 Schweinfurt
FT SpVgg Bayreuth 3 - 1 Rosenheim
FT Unterhaching 2 - 1 Memmingen
FT Buchbach 1 - 1 Furth (II)
FT Ingolstadt (A) 1 - 1 Garching
FT Illertissen 1 - 3 Schalding
FT Seligenporten 0 - 4 Augsburg (II)
FT Munich 1860 (II) 2 - 2 Illertissen
FT Bayern (II) 5 - 0 Bayern Hof
Germany: Regionalliga Bayern - Relegation
June 03
FT Aschaffenburg 0 - 1 Rosenheim
FT Rosenheim 0 - 0 Aschaffenburg
FT Aschaffenburg 1 - 2 Bayern Hof
FT Augsburg (II) 1 - 0 Rosenheim
FT Bayern Hof 2 - 1 Aschaffenburg
FT Rosenheim 2 - 1 Augsburg (II)
Germany: Regionalliga Play Offs
May 29
FT Mannheim 0 - 2 Lotte
FT Zwickau 1 - 0 Elversberg
FT Regensburg 2 - 0 Wolfsburg (A)
FT Lotte 0 - 0 Mannheim
FT Elversberg 1 - 1 Zwickau
FT Wolfsburg (A) 1 - 0 Regensburg
Germany: Oberliga Nofv-Nord
April 29
12:00 Altglienicke - Zehlendorf
12:00 Lichtenberg - Hansa Rostock (II)
12:00 Rathenow - Brieselang
12:00 Schoneiche - Altludersdorf
FT Seelow 2 - 1 Strausberg
FT TB Berlin 1 - 1 CFC Hertha
FT 1.FC Frankfurt 0 - 2 Rathenow
FT Altludersdorf 5 - 1 CFC Hertha
FT Hansa Rostock (II) 0 - 2 Seelow
FT Strausberg 1 - 2 TB Berlin
FT Brieselang 0 - 2 Altglienicke
FT Schwerin 0 - 1 Malchower
FT Wismar 4 - 1 Lichtenberg
FT Zehlendorf 2 - 1 Schoneiche
FT Altludersdorf 1 - 1 Strausberg
FT Schoneiche 2 - 2 Brieselang
FT Rathenow 3 - 0 Schwerin
FT TB Berlin 4 - 0 Hansa Rostock (II)
FT Wismar 1 - 1 Altludersdorf
FT Lichtenberg 1 - 0 Seelow
Germany: Oberliga Nofv- Süd
April 29
12:00 Bischofswerdaer - Inter Leipzig
12:00 Markranstadt - Barleben
FT Halberstadt 4 - 0 Sandersdorf
FT Plauen 0 - 0 Jena (II)
FT Chemie Leipzig 1 - 0 Askania Bernburg
FT Inter Leipzig 1 - 0 Merseburg
FT Barleben 2 - 1 Schott Jena
FT Einheit Rudolstadt 1 - 4 Chemie Leipzig
FT Wismut Gera 0 - 1 Halberstadt
FT Halle 0 - 0 Bischofswerdaer
FT Inter Leipzig 3 - 0 Markranstadt
FT Jena (II) 4 - 5 Merseburg
FT Sandersdorf 1 - 4 Plauen
FT Askania Bernburg 1 - 0 Brandenburger
FT Brandenburger 5 - 1 Barleben
FT Halberstadt 0 - 0 Chemie Leipzig
FT Merseburg 2 - 1 Sandersdorf
FT Askania Bernburg 2 - 2 Einheit Rudolstadt
FT Brandenburger 0 - 2 Bischofswerdaer
FT Schott Jena 0 - 1 Inter Leipzig
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
April 29
14:00 TSV Lagerdorf - Oldenburger
13:00 Hartenholm - Todesfelde
13:00 Schilksee - VfR Neumunster
12:30 Kilia Kiel - Eutin
12:00 Altenholz - Frisia Risum-Lindholm
12:00 Flensburg - Schonkirchen
12:00 Neumunster - Heider SV
12:00 NTSV Strand 08 - Holstein Kiel (II)
12:00 TSV Kropp - Flensburg 08
FT Flensburg 3 - 1 Schilksee
FT Hartenholm 3 - 3 Kilia Kiel
FT TSV Kropp 2 - 2 TSV Lagerdorf
FT NTSV Strand 08 3 - 1 Schonkirchen
FT Frisia Risum-Lindholm 2 - 0 TSV Kropp
FT Holstein Kiel (II) 5 - 0 Altenholz
FT Todesfelde 0 - 1 Flensburg
FT Eutin 4 - 1 Schilksee
FT Oldenburger 3 - 1 Kilia Kiel
FT Schonkirchen 0 - 2 TSV Lagerdorf
FT Heider SV 4 - 1 VfR Neumunster
Germany: Oberliga Hamburg
April 28
FT Barmbek-Uhlenhorst 0 - 2 Concordia Hamburg
FT TuS Osdorf 1 - 0 Rugenbergen
FT Buxtehuder 1 - 3 SC Victoria Hamburg
FT Halstenbek-Rellingen 0 - 0 Niendorfer TSV
FT Dassendorf 1 - 2 Curslack-Neuengamme
FT Altona 1 - 1 Niendorfer TSV
FT Pinneberg 5 - 1 SC Victoria Hamburg
FT Concordia Hamburg 0 - 4 Dassendorf
FT Niendorfer TSV 1 - 1 TuS Osdorf
FT Pinneberg 1 - 1 Altona
FT Rugenbergen 3 - 1 Barmbek-Uhlenhorst
FT Condor Hamburg 4 - 3 Wedeler TSV
FT Curslack-Neuengamme 1 - 2 TSV Buchholz 08
FT Turkiye Wilhelmsburg 4 - 1 Buxtehuder
FT Suderelbe 2 - 1 Halstenbek-Rellingen
FT SC Victoria Hamburg 7 - 1 KF Kosova
FT Dassendorf 2 - 0 TSV Buchholz 08
FT Turkiye Wilhelmsburg 1 - 1 Rugenbergen
FT Altona 2 - 1 Condor Hamburg
FT Wedeler TSV 2 - 1 Curslack-Neuengamme
Germany: Oberliga Bremen
April 29
13:00 Blumenthaler - Oberneuland
13:00 Melchiorshausen - VfL Bremen
13:00 OSC Bremerhaven - Geestemunde
FT Brinkumer 3 - 1 Aumund-Vegesack
FT Bremer 2 - 1 Schwachhausen
FT Habenhauser 0 - 0 Melchiorshausen
FT BTS Neustadt 0 - 2 Leher
FT Werder Bremen (II)I 11 - 2 Grohn
FT Geestemunde 6 - 2 Grolland
FT VfL Bremen 1 - 2 Blumenthaler
FT Aumund-Vegesack 0 - 6 Bremer
FT Schwachhausen 3 - 3 OSC Bremerhaven
FT Oberneuland 0 - 0 Brinkumer
FT Grohn 3 - 2 OSC Bremerhaven
FT Grolland 2 - 6 Bremer
FT Melchiorshausen 1 - 2 OSC Bremerhaven
FT Grohn 1 - 0 Brinkumer
FT Grohn 1 - 5 Geestemunde
FT Grolland 1 - 2 Schwachhausen
FT Habenhauser 1 - 2 BTS Neustadt
Germany: Oberliga Niedersachsen
April 29
14:00 Hannoverscher SC - Bersenbruck
14:00 Jeddeloh - SVG Gottingen
14:00 Spelle-Venhaus - Wunstorf
FT Cloppenburg 3 - 0 Bornreihe
FT Arminia Hannover 1 - 1 VfL Oldenburg
FT Bersenbruck 4 - 4 Heeslinger
FT Bornreihe 0 - 4 Eintracht Northeim
FT SVG Gottingen 0 - 2 VfL Osnabruck (II)
FT Cloppenburg 5 - 0 Hannoverscher SC
FT FT Braunschweig 1 - 1 Spelle-Venhaus
FT Wunstorf 1 - 1 Uphusen
FT Gifhorn 1 - 2 Jeddeloh
FT Bersenbruck 2 - 2 Eintracht Northeim
FT Cloppenburg 1 - 1 FT Braunschweig
FT Gifhorn 2 - 1 VfL Oldenburg
FT Bersenbruck 1 - 0 SVG Gottingen
FT Bornreihe 1 - 3 Gifhorn
FT Heeslinger 2 - 0 Arminia Hannover
FT Jeddeloh 2 - 0 Eintracht Northeim
FT Hannoverscher SC 2 - 0 Wunstorf
Germany: Oberliga Westfalen
April 26
FT Gutersloh 1 - 0 Neuenkirchen
FT Hammer SpVgg. 0 - 3 Bielefeld (A)
FT Bielefeld (A) 0 - 0 Ennepetal
FT ASC 09 Dortmund 2 - 2 Westfalia Rhynern
FT Eintracht Rheine 1 - 1 Erndtebruck
FT Erkenschwick 0 - 0 Kaan-Marienborn
FT Gutersloh 1 - 1 Brunninghausen
FT Hammer SpVgg. 1 - 2 Roland Beckum
FT Lippstadt 2 - 1 Neuenkirchen
FT Marl-Huls 3 - 1 Stadtlohn
FT SC Hassel 4 - 1 Paderborn (II)
FT Brunninghausen 2 - 0 Erkenschwick
FT Ennepetal 2 - 1 Gutersloh
FT Kaan-Marienborn 1 - 3 SC Hassel
FT Neuenkirchen 1 - 4 Bielefeld (A)
FT Paderborn (II) 6 - 0 Marl-Huls
FT Roland Beckum 1 - 1 ASC 09 Dortmund
FT Stadtlohn 0 - 3 Eintracht Rheine
FT Westfalia Rhynern 1 - 3 Lippstadt
FT Bielefeld (A) 0 - 2 Westfalia Rhynern
Germany: Oberliga Hessen
April 29
13:00 Baunatal - Hadamar
13:00 Ederbergland - Lehnerz
13:00 Hessen Dreieich - Vellmar
13:00 Kelsterbach - Alzenau
13:00 Sp. Seligenstadt - Fulda
13:00 Stadtallendorf - SKV Darmstadt
13:00 SV Steinbach - Lohfelden
FT RW Frankfurt 5 - 0 Viktoria Griesheim
FT Baunatal 0 - 0 Sp. Seligenstadt
FT Fulda 2 - 0 Hessen Dreieich
FT Hadamar 2 - 2 Alzenau
FT Lohfelden 4 - 0 Ederbergland
FT SKV Darmstadt 3 - 1 SV Steinbach
FT Urberach 1 - 2 Kelsterbach
FT Vellmar 1 - 1 RW Frankfurt
FT Viktoria Griesheim 2 - 4 Stadtallendorf
FT Alzenau 4 - 1 Urberach
FT RW Frankfurt 1 - 1 Fulda
FT SV Steinbach 3 - 1 Viktoria Griesheim
FT Vellmar 0 - 3 Lehnerz
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
April 29
13:30 Hauenstein - Arminia Ludwigshafen
13:30 Karbach - Salmrohr
13:30 Mechtersheim - Schott Mainz
13:30 Pfeddersheim - Morlautern
13:30 Rochling - Jagersburg
12:30 SV Saar 05 Saarbrucken - Neunkirchen
FT Gonsenheim 2 - 4 Rochling
FT Hertha Wiesbach 3 - 1 Karbach
FT SpVgg Burgbrohl 0 - 14 Mechtersheim
FT Jagersburg 0 - 2 Hauenstein
FT Schott Mainz 3 - 0 SV Saar 05 Saarbrucken
FT Morlautern 2 - 1 TuS RW Koblenz
FT Neunkirchen 0 - 2 Pirmasens (II)
FT Arminia Ludwigshafen 2 - 0 Pfeddersheim
FT Salmrohr 0 - 2 Diefflen
FT Rochling 2 - 1 Neunkirchen
FT TuS RW Koblenz 1 - 0 Arminia Ludwigshafen
FT Pirmasens (II) 0 - 0 Schott Mainz
FT SV Saar 05 Saarbrucken 13 - 0 SpVgg Burgbrohl
FT Mechtersheim 3 - 3 Salmrohr
Germany: Oberliga Bayern Nord
April 29
14:00 Amberg - Spvgg Ansbach 09
14:00 Erlenbach - Neumarkt
14:00 Grossbardorf - Alemannia Haibach
14:00 Weiden - Aschaffenburg
13:00 Frohnlach - Wurzburger Kickers (II)
13:00 Sand - Eichstatt
13:00 Wurzburger FV - Eltersdorf
FT Frohnlach 0 - 3 DJK Bamberg
FT Spvgg Ansbach 09 2 - 1 Eichstatt
FT Weiden 2 - 0 Amberg
FT Alemannia Haibach 1 - 2 Sand
FT Aubstadt 2 - 0 Erlenbach
FT Wurzburger Kickers (II) 1 - 2 Ammerthal
FT Neumarkt 0 - 1 Grossbardorf
FT Spvgg Ansbach 09 2 - 3 Wurzburger FV
FT Eichstatt 0 - 0 DJK Bamberg
FT 1. SC Feucht 0 - 0 Weiden
FT Eltersdorf 2 - 1 Frohnlach
FT Aschaffenburg 3 - 3 Amberg
FT Weiden 3 - 0 Frohnlach
Germany: Oberliga Bayern Süd
April 29
14:00 Hankofen-Hailing - Landsberg
14:00 Rain/Lech - Pullach
13:00 Gundelfingen - Unterfohring
13:00 Kirchanschoring - Dachau
12:30 Ismaning - Heimstetten
12:00 Wolfratshausen - Sonthofen
FT Pipinsried 2 - 0 Hankofen-Hailing
FT Bogen 0 - 1 Gundelfingen
FT Pullach 5 - 2 Kirchanschoring
FT Vilzing 4 - 1 Wolfratshausen
FT Dachau 0 - 2 Kottern-St. Mang
FT Heimstetten 5 - 1 Schwabmunchen
FT Landsberg 2 - 1 Regensburg (II)
FT Sonthofen 2 - 0 Ismaning
FT Unterfohring 5 - 1 Rain/Lech
FT Kottern-St. Mang 4 - 1 Hankofen-Hailing
FT Gundelfingen 2 - 2 Ismaning
FT Bogen 2 - 1 Landsberg
FT Dachau 1 - 1 Sonthofen
FT Hankofen-Hailing 1 - 0 Heimstetten
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
April 29
13:30 Bahlinger - Ravensburg
13:30 Balingen - Offenburger FV
13:30 Bissingen - Neckarelz
13:30 CfR Pforzheim - 1. Goppinger Sportverein 1895
13:30 Hollenbach - Stutt. Kickers (II)
13:30 Neckarsulmer - Karlsruher (II)
13:30 Oberachern - Sandhausen (II)
13:30 Reutlingen - Freiburg (A)
FT Spielberg 4 - 2 Walldorf (II)
FT Freiburg (A) 4 - 1 Hollenbach
FT Karlsruher (II) 2 - 0 Reutlingen
FT Neckarelz 1 - 2 Oberachern
FT Offenburger FV 2 - 1 CfR Pforzheim
FT Ravensburg 0 - 0 Bissingen
FT Sandhausen (II) 3 - 1 Spielberg
FT Walldorf (II) 0 - 0 Balingen
FT 1. Goppinger Sportverein 1895 0 - 2 Neckarsulmer
FT Stutt. Kickers (II) 4 - 5 Bahlinger
FT CfR Pforzheim 1 - 1 Reutlingen
FT Oberachern 2 - 2 Ravensburg
Germany: Oberliga Mittelrhein
April 23
FT Friesdorf 2 - 3 TV Herkenrath
FT Bergisch Gladbach 0 - 1 Hennef
FT Freialdenhoven 1 - 3 Inde Hahn
FT Germania Windeck 1 - 2 Wesseling-Urfeld
FT Hurth 0 - 1 Alfter
FT Rheinbach 1 - 2 Euskirchen
FT Wegberg-Beeck 1 - 2 Hilal Bergheim
FT Siegburger 1 - 4 FC Viktoria 08
FT Hilal Bergheim 4 - 2 Hennef
FT Wesseling-Urfeld 1 - 2 Freialdenhoven
FT Alfter 6 - 1 Germania Windeck
FT Euskirchen 0 - 3 Hurth
FT FC Viktoria 08 1 - 0 Bergisch Gladbach
FT Inde Hahn 3 - 3 Siegburger
FT Wegberg-Beeck 0 - 4 Friesdorf
FT Bergisch Gladbach 2 - 2 TV Herkenrath
FT Rheinbach 2 - 2 Wegberg-Beeck
FT Siegburger 5 - 2 Wesseling-Urfeld
FT Friesdorf 5 - 4 Hilal Bergheim
FT Germania Windeck 0 - 4 Euskirchen
Germany: Oberliga Niederrhein
April 23
FT Germania Ratingen 2 - 1 Baumberg
FT Kapellen-Erft 0 - 2 Jahn Hiesfeld
FT Krefeld-Fischeln 4 - 3 Hilden
FT Schonnebeck 2 - 0 Meerbusch
FT SW Essen 1 - 0 Dusseldorf-West
FT TuRU Dusseldorf 1 - 1 Honnepel-Niedermormter
FT Uerdingen 5 - 2 Kray
FT Cronenberger 0 - 4 Bocholt
FT Homberg 3 - 1 SSVg Velbert
FT Honnepel-Niedermormter 2 - 1 Uerdingen
FT Bocholt 3 - 0 Kapellen-Erft
FT Homberg 0 - 1 TuRU Dusseldorf
FT Meerbusch 0 - 0 SW Essen
FT SSVg Velbert 1 - 0 Hilden
FT Baumberg 6 - 0 Cronenberger
FT Kray 1 - 3 Germania Ratingen
FT Germania Ratingen 3 - 0 Honnepel-Niedermormter
FT Hilden 3 - 2 Dusseldorf-West
FT Krefeld-Fischeln 4 - 1 Meerbusch
FT Uerdingen 1 - 0 Homberg
Germany: Oberliga Play Offs - Promotion Group
June 07
FT Egestorf-Langreder 2 - 1 Altona
FT Eichede 2 - 1 Bremer
FT Bremer 0 - 2 Altona
FT Egestorf-Langreder 2 - 2 Eichede
FT Hauenstein 4 - 4 FC Nottingen
FT Altona 1 - 1 Eichede
FT Bremer 1 - 1 Egestorf-Langreder
FT RW Frankfurt 3 - 2 Hauenstein
FT FC Nottingen 3 - 2 RW Frankfurt
Germany: Dfb Pokal
April 26
FT Bayern Munich 2 - 3 Dortmund
PT B. Monchengladbach 1 - 2 Eintracht Frankfurt
FT Lotte 0 - 3 Dortmund
FT Bayern Munich 3 - 0 Schalke 04
FT Hamburger 1 - 2 B. Monchengladbach
FT Eintracht Frankfurt 1 - 0 Bielefeld
PT Dortmund 2 - 1 Hertha Berlin
FT Hannover 1 - 2 Eintracht Frankfurt
FT Lotte 2 - 0 Munich 1860
FT Sandhausen 1 - 4 Schalke 04
FT Bayern Munich 1 - 0 Wolfsburg
FT Greuther Furth 0 - 2 B. Monchengladbach
FT Hamburger 2 - 0 FC Koln
PT Walldorf 1 - 2 Bielefeld
FT Bayern Munich 3 - 1 FC Augsburg
PT Dortmund 2 - 1 Union Berlin
ET FC Koln 2 - 1 Hoffenheim
FT Nurnberg 2 - 3 Schalke 04
FT Greuther Furth 2 - 1 1. FSV Mainz 05
FT Walldorf 1 - 0 Darmstadt
Germany: Super Cup
August 14
FT Dortmund 0 - 2 Bayern Munich
Germany: Telekom Cup
January 14
FT Bayern Munich 2 - 1 1. FSV Mainz 05
FT Dusseldorf 2 - 0 B. Monchengladbach
FT B. Monchengladbach 0 - 1 1. FSV Mainz 05
PT Dusseldorf 0 - 1 Bayern Munich
Germany: Junioren Bundesliga North
April 29
11:00 Hamburger SV (U19) - Dresden (U19)
11:00 Hertha (U19) - JFV Nordwest (U19)
11:00 Jena (U19) - Bremen (U19)
11:00 St. Pauli (U19) - Cottbus (U19)
09:00 Holstein Kiel (U19) - RB Leipzig (U19)
09:00 Osnabruck (U19) - Wolfsburg (U19)
FT JFV Nordwest (U19) 1 - 6 Osnabruck (U19)
FT Braunschweig (U19) 1 - 6 Hertha (U19)
FT Cottbus (U19) 1 - 1 Jena (U19)
FT Wolfsburg (U19) 3 - 0 St. Pauli (U19)
FT Holstein Kiel (U19) 3 - 5 Hamburger SV (U19)
FT Dresden (U19) 1 - 1 Hannover (U19)
FT Bremen (U19) 4 - 2 RB Leipzig (U19)
FT Hannover (U19) 0 - 2 Wolfsburg (U19)
FT St. Pauli (U19) 4 - 2 JFV Nordwest (U19)
FT Osnabruck (U19) 4 - 0 Braunschweig (U19)
FT Hannover (U19) 3 - 2 Holstein Kiel (U19)
FT Hertha (U19) 1 - 1 Dresden (U19)
FT Jena (U19) 1 - 3 Wolfsburg (U19)
FT RB Leipzig (U19) 3 - 3 Hamburger SV (U19)
Germany: Junioren Bundesliga South
April 29
11:00 Eintracht Frankfurt (U19) - Kaiserslautern (U19)
11:00 Freiburg (U19) - Mainz (U19)
11:00 Furth (U19) - Bayern (U19)
11:00 Ingolstadt (U19) - Augsburg (U19)
11:00 Munich 1860 (U19) - Karlsruher (U19)
11:00 Stuttgarter Kickers (U19) - Hoffenheim (U19)
11:00 Stuttgart (U19) - Nurnberg (U19)
FT Munich 1860 (U19) 1 - 1 Stuttgarter Kickers (U19)
FT Augsburg (U19) 0 - 1 Karlsruher (U19)
FT Mainz (U19) 1 - 1 Eintracht Frankfurt (U19)
FT Nurnberg (U19) 1 - 1 Ingolstadt (U19)
FT Bayern (U19) 3 - 1 Stuttgart (U19)
FT Hoffenheim (U19) 0 - 1 Freiburg (U19)
FT Kaiserslautern (U19) 5 - 0 Furth (U19)
FT Furth (U19) 1 - 1 Mainz (U19)
FT Augsburg (U19) 1 - 0 Nurnberg (U19)
FT Karlsruher (U19) 3 - 0 Stuttgarter Kickers (U19)
FT Stuttgart (U19) 1 - 1 Kaiserslautern (U19)
FT Freiburg (U19) 3 - 1 Munich 1860 (U19)
FT Ingolstadt (U19) 0 - 0 Bayern (U19)
Germany: Junioren Bundesliga West
April 22
FT Duisburg (U19) 3 - 0 Preussen Munster (U19)
FT Leverkusen (U19) 3 - 2 Bielefeld (U19)
FT Dusseldorf (U19) 0 - 1 Bochum (U19)
FT Koln (U19) 1 - 4 Viktoria Koln (U19)
FT Oberhausen (U19) 2 - 0 B. Monchengladbach (U19)
FT RW Essen (U19) 2 - 0 Schalke (U19)
FT Wuppertaler (U19) 2 - 2 Dortmund (U19)
FT Bielefeld (U19) 4 - 0 RW Essen (U19)
FT Preussen Munster (U19) 1 - 1 Oberhausen (U19)
FT B. Monchengladbach (U19) 3 - 1 Wuppertaler (U19)
FT Dortmund (U19) 2 - 1 Leverkusen (U19)
FT Dusseldorf (U19) 3 - 1 Duisburg (U19)
FT Schalke (U19) 2 - 3 Koln (U19)
FT Bochum (U19) 1 - 1 Viktoria Koln (U19)
FT Koln (U19) 3 - 1 Bielefeld (U19)
FT Wuppertaler (U19) 0 - 3 Preussen Munster (U19)
FT Duisburg (U19) 1 - 1 Bochum (U19)
FT Leverkusen (U19) 3 - 1 B. Monchengladbach (U19)
FT Oberhausen (U19) 1 - 0 Dusseldorf (U19)
FT RW Essen (U19) 1 - 2 Dortmund (U19)
Germany: Junioren Bundesliga Play Offs
May 29
FT Hoffenheim (U19) 3 - 5 Dortmund (U19)
FT Munich 1860 (U19) 0 - 2 Dortmund (U19)
FT Bremen (U19) 0 - 2 Hoffenheim (U19)
FT Dortmund (U19) 1 - 2 Munich 1860 (U19)
FT Hoffenheim (U19) 3 - 1 Bremen (U19)
Germany: Bundesliga Women
April 29
12:00 Jena W - Potsdam W
FT Frankfurt W 1 - 5 Wolfsburg W
FT Duisburg W 0 - 1 Bayern Munich W
FT Hoffenheim W 3 - 1 Bayer Leverkusen W
FT Potsdam W 0 - 1 Freiburg W
FT Sand W 0 - 1 SGS Essen W
FT B. Monchengladbach W 0 - 3 Jena W
FT Bayern Munich W 1 - 0 Sand W
FT Bayer Leverkusen W 0 - 0 Duisburg W
FT Jena W 0 - 1 Frankfurt W
FT SGS Essen W 1 - 1 Potsdam W
FT Wolfsburg W 4 - 0 Hoffenheim W
FT Freiburg W 4 - 0 B. Monchengladbach W
FT Frankfurt W 1 - 1 Freiburg W
FT Bayern Munich W 1 - 0 Bayer Leverkusen W
FT Duisburg W 0 - 3 Wolfsburg W
FT Hoffenheim W 1 - 0 Jena W
FT B. Monchengladbach W 0 - 3 SGS Essen W
FT Sand W 0 - 1 Potsdam W
FT Wolfsburg W 2 - 0 Bayern Munich W
Germany: Dfb Pokal Women
April 16
ET Freiburg W 1 - 2 Wolfsburg W
FT Bayer Leverkusen W 0 - 4 Sand W
FT Bayern Munich W 0 - 2 Wolfsburg W
FT Cloppenburg W 0 - 2 Bayer Leverkusen W
FT Werder Bremen W 0 - 1 Sand W
FT Freiburg W 2 - 0 Frankfurt W
FT Frankfurt W 3 - 2 SGS Essen W
FT Werder Bremen W 1 - 0 Hoffenheim W
FT Bayer Leverkusen W 5 - 0 Jena W
FT Cloppenburg W 1 - 0 Duisburg W
FT Freiburg W 2 - 0 B. Monchengladbach W
FT Weinberg W 0 - 3 Sand W
FT Ibbenburen W 0 - 8 Bayern Munich W
FT Arminia Bielefeld W 0 - 2 Wolfsburg W
FT Schott Mainz W 0 - 4 Sand W
FT Arminia Bielefeld W 6 - 2 Gutersloh W
FT Crailsheim W 1 - 2 Weinberg W
FT Hegauer W 0 - 2 Frankfurt W
FT Riegelsberg W 0 - 15 Bayern Munich W
FT Sindelfingen W 0 - 4 Hoffenheim W