Italy: Serie A
Octobe 22
18:30 Sampdoria - Sassuolo
FT Inter 1 - 0 Milan
FT Fiorentina 1 - 1 Cagliari
FT Bologna 2 - 2 Torino
FT Chievo 1 - 5 Atalanta
FT Parma 0 - 2 Lazio
FT Frosinone 3 - 3 Empoli
FT Udinese 0 - 3 Napoli
FT Juventus 1 - 1 Genoa
FT Roma 0 - 2 Spal
FT Spal 1 - 2 Inter
FT Napoli 2 - 0 Sassuolo
FT Milan 3 - 1 Chievo
FT Atalanta 0 - 1 Sampdoria
FT Lazio 1 - 0 Fiorentina
FT Genoa 1 - 3 Parma
FT Empoli 0 - 2 Roma
FT Udinese 0 - 2 Juventus
FT Cagliari 2 - 0 Bologna
FT Torino 3 - 2 Frosinone
Italy: Serie B
Octobe 22
19:00 Benevento - Livorno
FT Lecce 1 - 2 Palermo
FT Salernitana 2 - 1 Perugia
FT Venezia 1 - 1 Verona
FT Crotone 2 - 1 Padova
FT Ascoli 1 - 0 Carpi
FT Cittadella 2 - 2 Brescia
FT Cosenza 2 - 0 Foggia
FT Spezia 1 - 3 Pescara
FT Palermo 1 - 0 Crotone
FT Brescia 4 - 1 Padova
FT Livorno 1 - 3 Spezia
FT Perugia 1 - 0 Venezia
FT Carpi 1 - 1 Cosenza
FT Cremonese 0 - 0 Salernitana
FT Foggia 3 - 2 Ascoli
FT Pescara 2 - 1 Benevento
FT Verona 0 - 2 Lecce
FT Padova 2 - 2 Pescara
FT Benevento 1 - 3 Foggia
Italy: Serie B - Play Offs
June 16
FT Frosinone 2 - 0 Palermo
FT Palermo 2 - 1 Frosinone
FT Frosinone 1 - 1 Cittadella
FT Palermo 1 - 0 Venezia
FT Venezia 1 - 1 Palermo
FT Cittadella 1 - 1 Frosinone
FT Venezia 3 - 0 Perugia
ET Cittadella 2 - 2 Bari
Italy: Serie B - Play Out
May 31
FT Ascoli 0 - 0 Entella
Italy: Serie C - Play Out
May 26
FT Gavorrano 0 - 0 Cuneo
FT Santarcangelo 1 - 1 Vicenza Virtus
FT Paganese 2 - 1 Fondi
SP' Teramo - L.R. Vicenza
Italy: Serie B - Play Out
May 24
FT Entella 0 - 0 Ascoli
Italy: Serie C - Play Out
May 19
FT Cuneo 1 - 0 Gavorrano
FT Fondi 2 - 2 Paganese
FT Vicenza Virtus 2 - 1 Santarcangelo
SP' L.R. Vicenza - Teramo
Italy: Serie C - Group A
Octobe 22
18:45 Gozzano - Pisa
18:30 Carrarese - Olbia
FT Pro Piacenza 0 - 1 Cuneo
FT Arezzo 2 - 0 Albissola
PP Entella - Lucchese
FT Juventus U23 2 - 2 Siena
FT Pistoiese 0 - 2 Novara
FT Pro Patria 1 - 4 Piacenza
FT Pro Vercelli 0 - 0 Pontedera
FT Arzachena 0 - 1 Alessandria
FT Lucchese 4 - 0 Arzachena
FT Pontedera 1 - 1 Gozzano
FT Juventus U23 3 - 1 Arezzo
FT Albissola 1 - 3 Pistoiese
FT Novara 0 - 1 Pro Patria
FT Olbia 0 - 0 Alessandria
FT Piacenza 2 - 1 Carrarese
FT Pisa 3 - 1 Pro Piacenza
PP Pro Vercelli - Entella
FT Siena 1 - 1 Cuneo
Italy: Serie C - Group B
Octobe 21
FT Imolese 3 - 1 Rimini
FT Virtus Verona 0 - 3 Giana Erminio
FT Pordenone 2 - 1 Renate
FT Ravenna 1 - 1 Feralpisalo
FT Albinoleffe 0 - 2 Vis Pesaro
FT Fano 1 - 1 Sambenedettese
FT Fermana 2 - 0 L.R. Vicenza
FT Gubbio 0 - 0 Sudtirol
FT Monza 0 - 1 Teramo
FT Triestina 1 - 1 Ternana
FT L.R. Vicenza 3 - 0 Monza
FT Feralpisalo 2 - 0 Rimini
FT Giana Erminio 1 - 1 Ravenna
FT Gubbio 2 - 0 Fermana
FT Renate 0 - 1 Virtus Verona
FT Sambenedettese 2 - 1 Imolese
FT Sudtirol 2 - 0 Triestina
FT Teramo 2 - 1 Fano
FT Ternana 1 - 0 Albinoleffe
FT Vis Pesaro 1 - 2 Pordenone
Italy: Serie C - Group C
Octobe 22
15' Reggina 1914 0 - 0 Virtus Francavilla
FT Rende 3 - 0 Bisceglie
PP Viterbese - Cavese
FT Siracusa 0 - 1 Potenza
FT Juve Stabia 2 - 1 Monopoli
FT Matera 2 - 2 Casertana
FT Vibonese 1 - 0 Sicula Leonzio
FT Paganese 2 - 4 Catania
FT Trapani 3 - 0 Rieti
FT Siracusa 1 - 2 Rende
FT Potenza 1 - 1 Reggina 1914
PP Virtus Francavilla - Viterbese
FT Bisceglie 0 - 0 Sicula Leonzio
FT Catania 3 - 1 Trapani
FT Cavese 3 - 1 Matera
FT Monopoli 3 - 0 Paganese
FT Catanzaro 0 - 3 Juve Stabia
FT Rieti 0 - 1 Vibonese
FT Reggina 1914 1 - 0 Siracusa
FT Rende 0 - 2 Potenza
Italy: Serie C - Promotion - Play Offs
June 16
FT Siena 1 - 3 Cosenza
PT Catania 2 - 2 Siena
FT Cosenza 2 - 0 Sudtirol
FT Siena 1 - 0 Catania
FT Sudtirol 1 - 0 Cosenza
FT Catania 2 - 0 Feralpisalo
FT Sambenedettese 0 - 2 Cosenza
FT Siena 2 - 1 Reggio Audace
FT Sudtirol 2 - 0 Viterbese
FT Cosenza 2 - 1 Sambenedettese
FT Feralpisalo 1 - 1 Catania
FT Reggio Audace 2 - 1 Siena
FT Viterbese 2 - 2 Sudtirol
FT Alessandria 1 - 3 Feralpisalo
FT Pisa 2 - 3 Viterbese
FT Reggio Audace 1 - 1 Juve Stabia
FT Sambenedettese 3 - 1 Piacenza
FT Trapani 0 - 2 Cosenza
FT Feralpisalo 2 - 3 Alessandria
FT Viterbese 1 - 0 Pisa
Italy: Serie D - Group A
Octobe 21
FT Arconatese 2 - 1 Lavagnese
FT Bra 1 - 1 Casale
FT Inveruno 3 - 1 Borgosesia
FT Lecco 1 - 0 Folgore Caratese
FT Ligorna 3 - 2 Borgaro
FT Milano City 1 - 5 Savona
FT Sestri Levante 1 - 0 Fezzanese
FT Unione Sanremo 2 - 1 Chieri
FT Stresa Sportiva 1 - 2 Dronero
FT Chieri 2 - 0 Milano City
FT Borgaro 0 - 1 Stresa Sportiva
FT Borgosesia 2 - 4 Ligorna
FT Casale 0 - 0 Inveruno
FT Dronero 0 - 3 Unione Sanremo
FT Fezzanese 2 - 1 Arconatese
FT Folgore Caratese 2 - 1 Bra
FT Lavagnese 1 - 1 Lecco
FT Savona 1 - 1 Sestri Levante
FT Ligorna 1 - 1 Dronero
FT Milano City 0 - 1 Lavagnese
Italy: Serie D - Group B
Octobe 21
FT Caravaggio 2 - 1 Virtus Bergamo
FT Darfo Boario 0 - 1 Caronnese
FT Legnago Salus 1 - 1 Ciserano
FT Mantova 2 - 1 Como
FT Pontisola 1 - 2 Villa Alme
FT Pro Sesto 3 - 1 Olginatese
FT Rezzato 2 - 1 Ambrosiana
FT Seregno 0 - 0 Scanzorosciate
FT Villafranca 0 - 1 Sondrio
FT Ambrosiana 1 - 2 Mantova
FT Caronnese 0 - 1 Rezzato
FT Ciserano 1 - 1 Darfo Boario
FT Olginatese 1 - 1 Legnago Salus
FT Scanzorosciate 0 - 0 Pontisola
FT Sondrio 2 - 0 Seregno
FT Villa Alme 1 - 1 Como
FT Villafranca 2 - 2 Caravaggio
FT Virtus Bergamo 1 - 2 Pro Sesto
FT Como 2 - 1 Ciserano
FT Darfo Boario 0 - 0 Villafranca
Italy: Serie D - Group C
Octobe 21
FT ASC St. Georgen 1 - 2 ArzignanoChiampo
FT Campodarsego 2 - 2 Adriese
FT Cartigliano 3 - 1 Chions
FT Cjarlins Muzane 2 - 2 Delta Rovigo
FT Montebelluna 3 - 2 Clodiense
FT Sandona 2 - 0 Bolzano
FT Tamai 1 - 3 Levico Terme
FT Trento 1 - 1 Este
FT Belluno 1 - 1 Feltre
FT Bolzano 1 - 1 Cjarlins Muzane
FT Adriese 4 - 1 Tamai
FT ArzignanoChiampo 1 - 1 Sandona
FT Chions 2 - 0 Belluno
FT Clodiense 0 - 1 ASC St. Georgen
FT Delta Rovigo 3 - 1 Trento
FT Este 1 - 1 Cartigliano
FT Feltre 0 - 0 Campodarsego
FT Levico Terme 0 - 1 Montebelluna
FT Campodarsego 1 - 3 Chions
FT Montebelluna 1 - 2 Adriese
Italy: Serie D - Group D
Octobe 21
FT Axys Zola 0 - 5 Modena
FT Ciliverghe Mazzano 0 - 2 Sasso Marconi
FT Classe 1 - 0 Fiorenzuola
FT Crema 3 - 2 Pavia
FT Fanfulla 3 - 2 Calvina
FT Mezzolara 3 - 2 San Marino
FT OltrepoVoghera 4 - 1 Adrense
FT Reggio Audace 1 - 0 Lentigione
FT Vigor Carpaneto 1 - 1 Pergolettese
FT Adrense 3 - 0 Axys Zola
FT Calvina 2 - 3 Crema
FT Fiorenzuola 0 - 0 Reggio Audace
FT Lentigione 1 - 1 Vigor Carpaneto
FT Modena 1 - 0 Ciliverghe Mazzano
FT Pavia 3 - 2 Classe
FT Pergolettese 2 - 1 Mezzolara
FT San Marino 1 - 0 OltrepoVoghera
FT Sasso Marconi 1 - 2 Fanfulla
FT Crema 2 - 0 Classe
FT Lentigione 1 - 1 San Marino
Italy: Serie D - Group E
Octobe 21
FT Cannara 0 - 1 Ghivizzano Borgo
FT Prato 2 - 1 Pianese
FT Real Forte Querceta 0 - 0 AC Aglianese
FT Sangimignanosport 0 - 0 Scandicci
FT Tuttocuoio 2 - 1 Viareggio
FT Ponsacco 2 - 0 Gavorrano
FT San Donato 2 - 2 Seravezza Pozzi
FT Sangiovannese 3 - 1 Bastia
FT Trestina 1 - 0 Massese
FT UC Sinalunghese 0 - 1 Montevarchi Calcio
FT AC Aglianese 2 - 1 San Donato
FT Bastia 1 - 3 Real Forte Querceta
FT Gavorrano 3 - 0 Sangimignanosport
FT Ghivizzano Borgo 2 - 2 Ponsacco
FT Massese 4 - 1 Prato
FT Montevarchi Calcio 2 - 3 Tuttocuoio
FT Pianese 2 - 0 Sangiovannese
FT Scandicci 1 - 2 Trestina
FT Seravezza Pozzi 3 - 1 UC Sinalunghese
FT Viareggio 0 - 0 Cannara
Italy: Serie D - Group F
Octobe 21
FT Isernia 0 - 1 Campobasso
FT Jesina 1 - 3 Vastese
FT Sammaurese 2 - 0 S. N. Notaresco
FT Savignanese 1 - 1 ASD Pineto Calcio
FT ASD Francavilla 3 - 1 Agnonese
FT Forli 2 - 2 Giulianova
FT Matelica 3 - 0 Avezzano
FT Recanatese 3 - 1 Montegiorgio
FT Santarcangelo 0 - 4 Cesena
FT Sangiustese 2 - 0 Castelfidardo
FT Agnonese 1 - 1 Avezzano
FT ASD Pineto Calcio 1 - 2 Santarcangelo
FT Campobasso 0 - 0 Recanatese
FT Castelfidardo 0 - 1 Sammaurese
FT Cesena 2 - 0 ASD Francavilla
FT Giulianova 1 - 2 Matelica
FT Isernia 1 - 0 Jesina
FT Montegiorgio 1 - 2 Sangiustese
FT S. N. Notaresco 1 - 2 Savignanese
FT Vastese 1 - 1 Forli
Italy: Serie D - Group G
Octobe 21
FT Albalonga 0 - 0 Monterosi FC
FT Budoni 1 - 2 Trastevere Calcio
FT Citta di Anagni 0 - 1 Flaminia
FT Latina 0 - 1 Aprilia
FT SFF Atletico 3 - 2 Cassino
FT Torres 2 - 4 Vis Artena
FT Avellino 2 - 1 Lanusei Calcio
FT Ladispoli 1 - 2 Castiadas
FT Anzio Calcio 1924 0 - 3 Latte Dolce
FT Lupa Roma 1 - 1 Ostia Mare
FT Aprilia 1 - 0 Torres
FT Cassino 2 - 2 Trastevere Calcio
FT Flaminia 3 - 0 Anzio Calcio 1924
FT Latte Dolce 1 - 1 Albalonga
FT Monterosi FC 2 - 1 Ladispoli
FT Ostia Mare 1 - 2 Budoni
FT SFF Atletico 4 - 1 Avellino
FT Vis Artena 2 - 1 Lupa Roma
FT Lanusei Calcio 2 - 0 Citta di Anagni
FT Avellino 3 - 0 Cassino
Italy: Serie D - Group H
Octobe 21
FT Andria 2 - 0 Picerno
FT Altamura 1 - 1 Francavilla
FT Citta di Fasano 2 - 1 Sorrento
FT Gragnano 0 - 1 Bitonto
FT Gravina 5 - 1 Vesuvio Ercolanese
FT Nardo 2 - 3 Gelbison Cilento
FT Sarnese 1 - 3 Audace Cerignola
FT Savoia 0 - 1 Taranto
FT SS Nola 1925 0 - 1 Pomigliano
FT Audace Cerignola 1 - 0 Gragnano
FT Bitonto 2 - 2 Savoia
FT Francavilla 0 - 0 Gravina
FT Gelbison Cilento 0 - 1 Sarnese
FT Picerno 2 - 3 Altamura
FT Pomigliano 0 - 0 Citta di Fasano
FT Sorrento 0 - 0 Andria
FT Taranto 3 - 0 SS Nola 1925
FT Vesuvio Ercolanese 0 - 2 Nardo
FT Andria 1 - 0 Vesuvio Ercolanese
FT Gravina 0 - 1 Nardo
Italy: Serie D - Group I
Octobe 21
FT AS Acireale 1 - 1 Sancataldese
FT Castrovillari 1 - 1 Roccella
FT Citta di Messina 0 - 0 Troina
FT Gela 1 - 2 Nocerina
FT Igea Virtus 0 - 4 Cittanovese
FT Locri 1909 3 - 0 Rotonda
FT Turris 2 - 1 Messina
FT US Palmese 0 - 0 Portici 1906
FT Marsala 1 - 1 Bari
FT Bari 0 - 0 Turris
FT Cittanovese 0 - 0 Marsala
FT Messina 0 - 3 AS Acireale
FT Nocerina 0 - 0 US Palmese
FT Portici 1906 2 - 1 Igea Virtus
FT Rotonda 1 - 2 Castrovillari
FT Sancataldese 3 - 1 Locri 1909
FT Troina 1 - 0 Gela
FT Citta di Messina 1 - 3 Portici 1906
FT Gela 1 - 1 US Palmese
FT Igea Virtus 0 - 3 Bari
Italy: Serie D - Group I - Play Offs
May 13
PT Vibonese 1 - 0 Troina
Italy: Serie D - Play Offs
May 27
FT Imolese 1 - 0 Forli
FT Vesuvio Ercolanese 0 - 3 Igea Virtus
FT Campodarsego 3 - 4 ArzignanoChiampo
ET Albalonga 3 - 1 Trastevere Calcio
FT Cavese 3 - 1 Taranto
FT Como 3 - 2 Chieri
ET Imolese 2 - 2 Sangiovannese
FT Matelica 2 - 0 ASD Pineto Calcio
FT Pergolettese 1 - 0 Darfo Boario
FT Troina 1 - 3 Igea Virtus
FT Unione Sanremo 0 - 2 Ponsacco
FT Caronnese 2 - 4 Chieri
ET Forli 0 - 0 Fiorenzuola
FT Albalonga 2 - 1 Latina
FT Avezzano 0 - 2 ASD Pineto Calcio
ET Campodarsego 2 - 2 Adriese
FT Matelica 3 - 0 L'Aquila
FT Ponsacco 3 - 2 Real Forte Querceta
FT Pontisola 1 - 2 Pergolettese
FT Rezzato 2 - 3 Darfo Boario
Italy: Serie D - Winners Stage - Play Offs
June 02
FT Pro Patria 2 - 1 Vibonese
FT Gozzano 1 - 3 Vibonese
FT Pro Patria 4 - 0 Albissola
Italy: Serie D - Winners Stage
May 23
FT Albissola 2 - 0 Vis Pesaro
FT Gozzano 0 - 0 Pro Patria
FT Rieti 1 - 2 Vibonese
FT Vibonese 4 - 0 Potenza
FT Virtus Verona 0 - 2 Gozzano
FT Vis Pesaro 1 - 2 Rimini
FT Potenza 0 - 0 Rieti
FT Pro Patria 3 - 1 Virtus Verona
FT Rimini 4 - 4 Albissola
Italy: Serie D - Play Out
May 20
FT Lanusei Calcio 2 - 0 Nuorese
ET Casale 1 - 1 Varesina
FT Castelvetro 0 - 2 Mezzolara
FT Lumezzane 2 - 3 Ciserano
FT Rignanese 0 - 2 Scandicci
FT S. N. Notaresco 2 - 1 Jesina
FT Turris 2 - 0 Aversa
FT US Palmese 3 - 0 Ebolitana
FT San Severo 1 - 2 Nerostellati Frattese
FT OltrepoVoghera 2 - 0 Varese
Italy: Coppa Italia
August 12
FT Bologna 2 - 0 Padova
FT Torino 4 - 0 Cosenza
PT Brescia 2 - 3 Novara
FT Cagliari 2 - 1 Palermo
FT Empoli 0 - 3 Cittadella
FT Entella 2 - 0 Salernitana
FT Frosinone 0 - 2 Sudtirol
FT Livorno 0 - 1 Crotone
FT Parma 0 - 1 Pisa
FT Sampdoria 1 - 0 Viterbese
FT Sassuolo 5 - 1 Ternana
FT Catania 2 - 0 Verona
FT Spezia 0 - 1 Spal
FT Chievo 1 - 0 Pescara
FT Genoa 4 - 0 Lecce
ET Udinese 1 - 2 Benevento
ET Lecce 1 - 0 Feralpisalo
FT Crotone 4 - 0 Giana Erminio
FT Foggia 1 - 3 Catania
FT Salernitana 6 - 1 Rezzato
Italy: Super Cup (Serie C)
May 26
FT Lecce 0 - 1 Padova
FT Livorno 3 - 1 Lecce
FT Padova 5 - 1 Livorno
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
Octobe 10
FT Alessandria 2 - 0 Albissola
FT Feralpisalo 1 - 0 Virtus Verona
FT Imolese 4 - 2 Pistoiese
PT Sambenedettese 2 - 1 Fano
FT Giana Erminio 0 - 1 Albinoleffe
ET Casertana 0 - 2 Juve Stabia
ET Catanzaro 3 - 1 Rende
FT Siracusa 1 - 0 Sicula Leonzio
Italy: Coppa Italia Serie C
September 05
FT Potenza 3 - 0 Bisceglie
FT Imolese 5 - 3 Ravenna
FT Catanzaro 5 - 2 Cavese
FT Virtus Verona 2 - 1 Pro Piacenza
FT Fermana 0 - 2 Rieti
FT Siracusa 3 - 3 Reggina 1914
FT Albissola 2 - 2 Juventus U23
FT Fano 1 - 0 Gubbio
FT Rimini 0 - 0 Imolese
FT Gozzano 1 - 1 Pro Patria
FT Bisceglie 0 - 3 Matera
FT Rieti 1 - 2 Teramo
FT Cavese 1 - 0 Paganese
FT Juventus U23 1 - 0 Cuneo
FT Reggina 1914 0 - 0 Vibonese
PT Lucchese 2 - 1 Arezzo
FT Arzachena 2 - 1 Olbia
FT Paganese 1 - 2 Catanzaro
FT Pro Patria 2 - 2 Gozzano
FT Pro Piacenza 1 - 1 Virtus Verona
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
April 25
FT Alessandria 3 - 1 Viterbese
FT Viterbese 0 - 1 Alessandria
FT Cosenza 2 - 1 Viterbese
PT Pontedera 0 - 1 Alessandria
FT Viterbese 3 - 1 Cosenza
FT Alessandria 0 - 0 Pontedera
FT Alessandria 1 - 0 Renate
FT Lecce 0 - 2 Cosenza
PT Viterbese 2 - 1 Paganese
FT Pontedera 2 - 1 Padova
ET Pontedera 3 - 2 Prato
FT Lecce 3 - 0 Matera
Italy: Primavera 1
Octobe 22
13:00 Sampdoria (U19) - Genoa (U19)
FT AC Milan (U19) 2 - 1 Torino (U19)
FT Cagliari (U19) 0 - 2 Atalanta (U19)
FT Empoli (U19) 3 - 3 Sassuolo (U19)
FT Fiorentina (U19) 2 - 1 Inter (U19)
FT Udinese (U19) 2 - 3 Napoli (U19)
FT Juventus (U19) 2 - 0 Chievo (U19)
FT AS Roma (U19) 5 - 0 Palermo (U19)
FT Inter (U19) 3 - 0 Udinese (U19)
FT Napoli (U19) 0 - 4 AS Roma (U19)
FT Cagliari (U19) 1 - 1 Empoli (U19)
FT Chievo (U19) 0 - 1 Palermo (U19)
FT Torino (U19) 2 - 2 Juventus (U19)
FT Atalanta (U19) 2 - 1 Fiorentina (U19)
FT Genoa (U19) 0 - 1 AC Milan (U19)
FT Sassuolo (U19) 1 - 1 Sampdoria (U19)
FT Udinese (U19) 0 - 5 Atalanta (U19)
FT Fiorentina (U19) 1 - 4 Torino (U19)
FT Empoli (U19) 1 - 2 Genoa (U19)
FT Sampdoria (U19) 0 - 1 Cagliari (U19)
Italy: Primavera 1 - Play Offs
June 09
ET Fiorentina (U19) 0 - 2 Inter (U19)
FT Inter (U19) 1 - 0 Juventus (U19)
FT Atalanta (U19) 0 - 2 Fiorentina (U19)
FT AS Roma (U19) 0 - 1 Juventus (U19)
FT Fiorentina (U19) 3 - 0 Torino (U19)
Italy: Primavera 1 - Relegation
May 31
FT Udinese (U19) 2 - 1 Verona (U19)
Italy: Primavera 1 - Play Offs
May 26
FT Torino (U19) 1 - 1 Fiorentina (U19)
Italy: Primavera 1 - Relegation
May 26
FT Verona (U19) 1 - 1 Udinese (U19)
Italy: Primavera 1 - Play Offs
May 26
FT Juventus (U19) 1 - 1 AS Roma (U19)
Italy: Primavera 2
Octobe 20
FT Bologna (U19) 2 - 1 Verona (U19)
FT Brescia (U19) 2 - 3 Venezia (U19)
FT Carpi (U19) 2 - 2 Spezia (U19)
FT Foggia (U19) 5 - 2 Cosenza (U19)
FT Lazio (U19) 2 - 1 Ascoli (U19)
FT Parma (U19) 1 - 2 Padova (U19)
FT Perugia (U19) 3 - 0 Crotone (U19)
FT Pescara (U19) 3 - 1 Benevento (U19)
FT Spal (U19) 1 - 1 Cremonese (U19)
FT Livorno (U19) 2 - 0 Frosinone (U19)
FT Cittadella (U19) 2 - 1 Salernitana (U19)
FT Ascoli (U19) 2 - 0 Foggia (U19)
FT Benevento (U19) 0 - 1 Lazio (U19)
FT Cremonese (U19) 5 - 0 Parma (U19)
FT Frosinone (U19) 2 - 1 Perugia (U19)
FT Lecce (U19) 3 - 2 Livorno (U19)
FT Padova (U19) 1 - 4 Bologna (U19)
FT Spal (U19) 2 - 0 Cittadella (U19)
FT Venezia (U19) 2 - 1 Spezia (U19)
FT Verona (U19) 4 - 2 Brescia (U19)
Italy: Primavera 2 - Promotion - Play Offs
May 26
FT Empoli (U19) 1 - 3 Cagliari (U19)
FT Cagliari (U19) 4 - 1 Bari (U19)
FT Empoli (U19) 1 - 0 Ascoli (U19)
Italy: Primavera 2 - Play Offs
May 16
FT Novara (U19) 0 - 1 Palermo (U19)
Italy: Primavera 2 - Promotion - Play Offs
May 13
FT Ascoli (U19) 2 - 1 Spezia (U19)
FT Cesena (U19) 1 - 2 Bari (U19)
Italy: Coppa Italia Primavera
Octobe 13
PT Carpi (U19) 2 - 3 Spal (U19)
FT Ascoli (U19) 1 - 0 Salernitana (U19)
PT Cosenza (U19) 2 - 1 Foggia (U19)
FT Lecce (U19) 1 - 2 Crotone (U19)
FT Livorno (U19) 1 - 2 Perugia (U19)
ET Napoli (U19) 3 - 0 Benevento (U19)
FT Sampdoria (U19) 1 - 0 Parma (U19)
FT Spezia (U19) 0 - 3 Cremonese (U19)
PT Venezia (U19) 1 - 2 Cittadella (U19)
FT Brescia (U19) 1 - 0 Udinese (U19)
FT Palermo (U19) 5 - 0 Lazio (U19)
FT Cagliari (U19) 4 - 3 Bologna (U19)
FT Empoli (U19) 1 - 2 Pescara (U19)
ET Sassuolo (U19) 2 - 0 Frosinone (U19)
FT Padova (U19) 0 - 2 Verona (U19)
Italy: Coppa Italia Primavera
April 13
FT AC Milan (U19) 0 - 1 Torino (U19)
FT Torino (U19) 2 - 0 AC Milan (U19)
FT Atalanta (U19) 2 - 3 AC Milan (U19)
FT Torino (U19) 2 - 1 AS Roma (U19)
FT AC Milan (U19) 2 - 0 Atalanta (U19)
Italy: Supercoppa Primavera
January 07
ET Inter (U19) 2 - 1 AS Roma (U19)
Italy: Serie A Women
Octobe 21
FT AS Roma W 0 - 4 Juventus W
FT AC Milan W 1 - 0 Tavagnacco W
FT Mozzanica W 0 - 1 ASD Verona W
FT Chievo Verona W 0 - 5 Fiorentina W
FT Orobica W 0 - 2 Florentia W
FT Bari W 0 - 4 Sassuolo W
FT ASD Verona W 1 - 0 AS Roma W
FT Florentia W 2 - 1 Chievo Verona W
FT Tavagnacco W 0 - 2 Mozzanica W
FT Sassuolo W 2 - 2 AC Milan W
FT AC Milan W 3 - 2 Fiorentina W
PP AS Roma W - Tavagnacco W
FT Mozzanica W 0 - 2 Sassuolo W
FT Florentia W 0 - 3 Juventus W
FT Juventus W 6 - 0 Chievo Verona W
FT ASD Verona W 2 - 2 Florentia W
FT Bari W 0 - 6 AC Milan W
FT Sassuolo W 3 - 2 AS Roma W
FT Tavagnacco W 1 - 0 Orobica W
FT Fiorentina W 6 - 1 Atalanta W
Italy: Serie A Women - Additional Match
May 20
PT Juventus W 1 - 0 Brescia W
FT Bari W 3 - 2 Ravenna W