Serbia: Super Liga - Championship Group
April 29
17:00 Mladost - FK Vozdovac
17:00 Radnicki Nis - Javor
Serbia: Super Liga - Relegation Group
April 29
17:00 Rad Beograd - Radnik
14:00 Backa - Borac
14:00 Spartak Subotica - Novi Pazar
Serbia: Super Liga - Championship Group
April 23
FT Javor 0 - 1 Mladost
FT Radnicki Nis 3 - 0 FK Vozdovac
Serbia: Super Liga - Relegation Group
April 23
FT Metalac 2 - 1 Backa
Serbia: Super Liga - Championship Group
April 22
FT Napredak 1 - 2 FK Crvena zvezda
FT Partizan 1 - 0 Vojvodina
Serbia: Super Liga - Relegation Group
April 22
FT Borac 0 - 1 Cukaricki
FT Novi Pazar 3 - 0 Rad Beograd
FT Radnik 3 - 0 Spartak Subotica
Serbia: Super Liga - Championship Group
April 18
FT Mladost 3 - 2 Radnicki Nis
FT Vojvodina 2 - 1 Napredak
Serbia: Super Liga - Relegation Group
April 18
FT Cukaricki 1 - 2 Radnik
Serbia: Super Liga - Championship Group
April 18
FT FK Crvena zvezda 1 - 3 Partizan
FT FK Vozdovac 1 - 1 Javor
Serbia: Super Liga - Relegation Group
April 18
FT Backa 4 - 0 Novi Pazar
FT Rad Beograd 1 - 2 Borac
FT Spartak Subotica 3 - 1 Metalac
Serbia: Super Liga
April 13
FT FK Crvena zvezda 2 - 0 Borac
FT FK Vozdovac 1 - 3 Cukaricki
FT Metalac 1 - 2 Rad Beograd
FT Mladost 4 - 1 Spartak Subotica
FT Napredak 2 - 0 Backa
FT Novi Pazar 1 - 3 Partizan
FT Radnicki Nis 0 - 1 Javor
FT Radnik 0 - 0 Vojvodina
FT Backa 1 - 0 Novi Pazar
FT Borac 0 - 1 Napredak
FT Cukaricki 1 - 1 Mladost
FT Javor 0 - 1 FK Vozdovac
FT Rad Beograd 0 - 4 FK Crvena zvezda
FT Spartak Subotica 0 - 0 Metalac
FT Vojvodina 1 - 1 Radnicki Nis
FT Partizan 2 - 1 Radnik
FT Radnicki Nis 0 - 2 Partizan
FT Mladost 1 - 0 Javor
FT Napredak 3 - 0 Novi Pazar
FT Borac 0 - 1 Rad Beograd
Serbia: Super Liga - Championship Group
May 21
FT Borac 0 - 0 FK Vozdovac
FT Cukaricki 2 - 1 Radnik
FT FK Crvena zvezda 2 - 0 Radnicki Nis
FT Partizan 3 - 2 Vojvodina
Serbia: Super Liga - Relegation Group
May 21
FT Javor 0 - 1 Mladost
FT Metalac 4 - 2 Novi Pazar
FT OFK Beograd 6 - 2 Jagodina
FT Spartak Subotica 1 - 2 Rad Beograd
Serbia: Super Liga - Championship Group
May 18
FT Borac 1 - 5 FK Crvena zvezda
FT Radnicki Nis 1 - 0 Partizan
Serbia: Super Liga - Relegation Group
May 15
FT Jagodina 0 - 0 Javor
FT Mladost 3 - 1 OFK Beograd
FT Novi Pazar 0 - 1 Spartak Subotica
FT Rad Beograd 1 - 1 Metalac
Serbia: Super Liga - Championship Group
May 14
FT FK Vozdovac 2 - 0 Cukaricki
FT Radnik 1 - 4 FK Crvena zvezda
FT Vojvodina 2 - 0 Borac
Serbia: Super Liga - Relegation Group
May 08
FT Mladost 1 - 0 Novi Pazar
Serbia: Super Liga - Championship Group
May 07
FT Cukaricki 1 - 5 Radnicki Nis
Serbia: Prva Liga
April 29
14:30 Borca - Zemun
14:30 Buducnost Dobanovci - Dinamo Vranje
14:30 FK Indjija - Jagodina
14:30 Kolubara - Radnicki Pirot
14:30 OFK Beograd - Bezanija
14:30 Pivara - Sevojno
FT Odzaci 3 - 1 Proleter
FT Sindjelic Beograd 2 - 2 Sabac
FT Dinamo Vranje 1 - 0 OFK Beograd
FT Proleter 4 - 1 Kolubara
FT Radnicki Pirot 1 - 1 FK Indjija
FT Sabac 2 - 2 Pivara
FT Sevojno 2 - 1 Borca
FT Zemun 1 - 0 Odzaci
FT Bezanija 1 - 1 Sindjelic Beograd
FT Jagodina 2 - 1 Buducnost Dobanovci
FT FK Indjija 2 - 1 Buducnost Dobanovci
FT Kolubara 1 - 2 Zemun
FT Odzaci 0 - 1 Sevojno
FT OFK Beograd 1 - 3 Jagodina
Serbia: Serbian Cup
April 26
FT Vojvodina 0 - 0 Partizan
FT Cukaricki 1 - 4 FK Crvena zvezda
FT FK Crvena zvezda 4 - 2 Mladost
FT Sevojno 0 - 3 Cukaricki
FT Vojvodina 5 - 2 Borac
FT FK Vozdovac 1 - 2 Partizan
PT Mladost 2 - 1 Rad Beograd
PT Novi Pazar 0 - 1 Vojvodina
FT Radnik 1 - 2 Sevojno
FT FK Crvena zvezda 3 - 0 Borca
FT Cukaricki 1 - 0 Javor
FT FK Vozdovac 1 - 0 Spartak Subotica
PT Jagodina 1 - 2 Borac
FT Zarkovo 0 - 2 Partizan
FT Vojvodina 4 - 0 Bezanija
FT Sevojno 6 - 1 OFK Beograd
FT Partizan 3 - 1 Napredak
FT FK Indjija 0 - 1 FK Vozdovac
FT Proleter 0 - 1 Javor
FT Radan Lebane 0 - 5 Cukaricki
Serbia: Serbian Cup - Qualification
September 07
FT Polet Ljubic 2 - 0 Radnicki
FT Trepca 0 - 3 Sevojno
PT Zarkovo 2 - 1 Loznica