Spain: Laliga
Octobe 22
19:00 Real Sociedad - Girona
FT Betis 0 - 1 Valladolid
FT Huesca 0 - 2 Espanyol
FT Eibar 1 - 1 Athletic Bilbao
FT Rayo Vallecano 1 - 2 Getafe
FT Barcelona 4 - 2 Sevilla
FT Villarreal 1 - 1 Atletico Madrid
FT Valencia 1 - 1 Leganes
FT Real Madrid 1 - 2 Levante
FT Celta Vigo 0 - 1 Alaves
FT Valencia 1 - 1 Barcelona
FT Espanyol 3 - 1 Villarreal
FT Sevilla 2 - 1 Celta Vigo
FT Atletico Madrid 1 - 0 Betis
FT Valladolid 1 - 0 Huesca
FT Leganes 1 - 0 Rayo Vallecano
FT Alaves 1 - 0 Real Madrid
FT Getafe 0 - 1 Levante
FT Girona 2 - 3 Eibar
FT Athletic Bilbao 1 - 3 Real Sociedad
Spain: Laliga2
Octobe 21
FT Cadiz CF 0 - 0 Sporting Gijon
FT Zaragoza 1 - 1 Tenerife
FT Albacete 1 - 1 Almeria
FT Reus Deportiu 2 - 1 Rayo Majadahonda
FT Lugo 1 - 0 Gimnastic
FT Mallorca 1 - 1 Extremadura
FT Cordoba 1 - 1 La Coruna
FT Alcorcon 1 - 0 Granada
FT Las Palmas 3 - 0 Numancia
FT Real Oviedo 2 - 1 Osasuna
FT Elche 2 - 0 Malaga
FT Gimnastic 1 - 3 Alcorcon
FT Granada 1 - 0 Mallorca
FT Rayo Majadahonda 1 - 0 Real Oviedo
FT Tenerife 0 - 0 Lugo
FT Almeria 3 - 0 Las Palmas
FT Numancia 1 - 0 Zaragoza
FT Sporting Gijon 1 - 1 Reus Deportiu
FT Osasuna 3 - 1 Cordoba
FT La Coruna 4 - 0 Elche
Spain: Laliga2 - Promotion - Play Offs
June 16
FT Valladolid 1 - 1 Numancia
FT Numancia 0 - 3 Valladolid
FT Sporting Gijon 1 - 2 Valladolid
FT Zaragoza 1 - 2 Numancia
FT Valladolid 3 - 1 Sporting Gijon
FT Numancia 1 - 1 Zaragoza
Spain: Segunda Division B - Group 1
Octobe 21
FT Guijuelo 0 - 0 Coruxo FC
FT Burgos 0 - 1 Pontevedra
FT Dep. La Coruna B 0 - 1 San Sebastian Reyes
FT Salmantino 0 - 1 Rapido de Bouzas
FT Celta Vigo B 1 - 1 Real Madrid B
FT Fuenlabrada 2 - 0 Atl. Madrid B
FT Internacional de Madrid 0 - 0 Unionistas
FT Union Adarve 3 - 2 Navalcarnero
FT Ponferradina 0 - 0 Las Palmas B
FT Valladolid B 0 - 0 Leonesa
FT Rapido de Bouzas 0 - 1 Burgos
FT Pontevedra 0 - 0 Ponferradina
FT Las Palmas B 0 - 1 Fuenlabrada
FT Atl. Madrid B 3 - 0 Celta Vigo B
FT Coruxo FC 1 - 1 Salmantino
FT San Sebastian Reyes 2 - 0 Guijuelo
FT Real Madrid B 1 - 1 Internacional de Madrid
FT Leonesa 3 - 1 Navalcarnero
FT Unionistas 1 - 1 Valladolid B
FT Dep. La Coruna B 2 - 3 Union Adarve
Spain: Segunda Division B - Group 2
Octobe 21
FT Calahorra 2 - 0 Izarra
FT Langreo 4 - 1 Durango
FT Real Union 1 - 1 Arenas Club
FT Torrelavega 0 - 1 Logrones
FT Tudelano 1 - 3 R. Sociedad B
FT Gijon B 3 - 1 Santander
FT Leioa 1 - 1 Gernika
FT Ath Bilbao B 1 - 3 Mirandes
FT Amorebieta 1 - 2 R. Oviedo B
FT CD Vitoria 0 - 1 Barakaldo
FT Arenas Club 2 - 1 Calahorra
FT Mirandes 2 - 2 Real Union
FT Izarra 0 - 2 Gijon B
FT R. Oviedo B 2 - 0 Torrelavega
FT Logrones 1 - 0 Tudelano
FT Santander 4 - 1 Langreo
FT Leioa 1 - 1 CD Vitoria
FT R. Sociedad B 1 - 0 Ath Bilbao B
FT Gernika 1 - 1 Amorebieta
FT Durango 0 - 1 Barakaldo
Spain: Segunda Division B - Group 3
Octobe 21
FT Hercules 1 - 0 Badalona
FT Olot 0 - 1 Lleida
FT Alcoyano 2 - 3 Levante B
FT Castellon 1 - 1 Valencia B
FT Ejea 0 - 0 Cornella
FT Sabadell 2 - 0 Teruel
FT Baleares 2 - 1 Ontinyent
FT Conquense 1 - 1 Espanyol B
FT Peralada 1 - 2 Ebro
FT Barcelona (B) 1 - 1 Villarreal (B)
FT Cornella 1 - 2 Alcoyano
FT Levante B 0 - 0 Castellon
FT Badalona 1 - 1 Lleida
FT Baleares 1 - 0 Olot
FT Ebro 1 - 3 Sabadell
FT Espanyol B 3 - 1 Peralada
FT Teruel 0 - 0 Ejea
FT Valencia B 0 - 0 Hercules
FT Ontinyent 0 - 3 Barcelona (B)
FT Villarreal (B) 3 - 2 Conquense
Spain: Segunda Division B - Group 4
Octobe 21
FT Huelva 2 - 0 Almeria B
FT Sanluqueno 2 - 1 Don Benito
FT CD Badajoz 0 - 2 Linense
FT Real Murcia 1 - 0 CF Talavera
FT Villanovense 1 - 0 Granada CF B
FT El Ejido 0 - 2 San Fernando
FT Malaga B 0 - 0 Jumilla
FT Melilla 2 - 2 UCAM Murcia
FT UD Ibiza-Eivissa 4 - 0 Marbella
FT Sevilla FC B 0 - 1 Cartagena
FT Don Benito 0 - 1 Sevilla FC B
FT CF Talavera 4 - 0 CD Badajoz
FT El Ejido 0 - 1 Huelva
FT Marbella 0 - 0 Real Murcia
FT UCAM Murcia 3 - 1 Malaga B
FT Linense 1 - 1 Villanovense
FT Jumilla 1 - 0 Almeria B
FT Cartagena 0 - 2 Melilla
FT San Fernando 2 - 0 UD Ibiza-Eivissa
FT Granada CF B 0 - 0 Sanluqueno
Spain: Segunda Division B Winners Play Offs
June 10
FT Rayo Majadahonda 0 - 1 Mallorca
FT Mallorca 2 - 1 Rayo Majadahonda
FT Mirandes 0 - 0 Mallorca
FT Rayo Majadahonda 1 - 0 Cartagena
FT Mallorca 3 - 1 Mirandes
FT Cartagena 2 - 1 Rayo Majadahonda
Spain: Segunda Division B Losers Play Offs
June 24
FT Cartagena 0 - 0 Extremadura
FT Villarreal (B) 2 - 1 Elche
FT Extremadura 1 - 0 Cartagena
FT Elche 2 - 0 Villarreal (B)
FT Cartagena 1 - 0 Celta Vigo B
FT Gijon B 1 - 2 Elche
FT Villarreal (B) 2 - 0 Fuenlabrada
FT Mirandes 0 - 2 Extremadura
FT Elche 2 - 1 Gijon B
FT Extremadura 0 - 1 Mirandes
FT Celta Vigo B 0 - 0 Cartagena
FT Fuenlabrada 0 - 0 Villarreal (B)
PT Marbella 2 - 1 Celta Vigo B
FT Villarreal (B) 0 - 2 Ath Bilbao B
FT Gijon B 2 - 0 Cornella
FT Elche 3 - 2 Real Murcia
ET Dep. La Coruna B 3 - 2 Extremadura
ET R. Sociedad B 1 - 1 Fuenlabrada
FT Extremadura 2 - 1 Dep. La Coruna B
FT Ath Bilbao B 1 - 3 Villarreal (B)
Spain: Segunda Division B Play Out
May 27
FT Izarra 1 - 0 Llagostera
FT Coruxo FC 0 - 0 Merida AD
FT Merida AD 2 - 2 Coruxo FC
FT Llagostera 0 - 0 Izarra
Spain: Tercera Division - Group 1
Octobe 21
FT Arosa SC 0 - 1 Ferrol
FT Bergantinos 1 - 0 Ribadumia
FT Celtiga 2 - 1 CD Choco
FT Paiosaco 0 - 1 Porrino Industrial
FT Somozas 0 - 0 Racing Club Villalbes
FT Alondras 3 - 1 Boiro
FT Silva SD 0 - 2 Barco
FT Compostela 1 - 1 UD Ourense
FT Ourense CF 2 - 2 Laracha
FT Polvorin 1 - 0 Arenteiro
FT Arosa SC 0 - 2 Bergantinos
FT Ferrol 0 - 0 Compostela
FT Porrino Industrial 2 - 2 Silva SD
FT Boiro 1 - 2 Celtiga
FT CD Choco 3 - 1 Polvorin
FT Racing Club Villalbes 1 - 1 Ribadumia
FT Arenteiro 1 - 1 Ourense CF
FT Barco 3 - 0 Alondras
FT UD Ourense 4 - 0 Paiosaco
FT Laracha 1 - 0 Somozas
Spain: Tercera Division - Group 2
Octobe 21
FT Gijon Industrial 1 - 2 Covadonga
FT L'Entregu 0 - 1 Caudal Deportivo
FT La Madalena 1 - 1 CD Colunga
FT Llanera 3 - 2 Mosconia
FT Llanes 3 - 1 Club Siero
FT Condal 1 - 0 Praviano
FT Real Aviles 1 - 1 Tuilla
FT Universidad Oviedo 1 - 1 San Claudio
FT Lealtad 2 - 1 El San Martin
FT Union Club Ceares 0 - 1 Marino de Luanco
FT Covadonga 0 - 1 Union Club Ceares
FT Caudal Deportivo 1 - 5 Lealtad
FT CD Colunga 0 - 2 Llanera
FT El San Martin 0 - 0 Universidad Oviedo
FT Marino de Luanco 1 - 0 Club Siero
FT Praviano 2 - 1 La Madalena
FT San Claudio 0 - 1 Gijon Industrial
FT Tuilla 3 - 1 Condal
FT Mosconia 0 - 0 L'Entregu
FT Real Aviles 0 - 4 Llanes
Spain: Tercera Division - Group 3
Octobe 21
FT Textil Escudo 2 - 0 Barreda Balompie
FT Velarde 1 - 0 Atletico Albericia
FT Torina 3 - 4 Vimenor
FT Santander B 2 - 1 Laredo
FT Revilla 1 - 0 Rinconeda Polanco
FT Siete Villas 0 - 2 Solares
FT Guarnizo 1 - 2 Bezana
FT Union Montanesa Escobedo 1 - 1 UD Samano
FT Ribamontan al Mar 2 - 2 Tropezon
FT Cayon 4 - 0 Naval Reinosa
FT Rinconeda Polanco 0 - 1 Santander B
FT Bezana 2 - 0 Torina
FT Naval Reinosa 1 - 1 Textil Escudo
FT UD Samano 2 - 0 Revilla
FT Laredo 0 - 1 Guarnizo
FT Solares 0 - 0 Atletico Albericia
FT Vimenor 0 - 1 Cayon
FT Tropezon 1 - 2 Siete Villas
FT Union Montanesa Escobedo 2 - 1 Velarde
FT Barreda Balompie 2 - 0 Ribamontan al Mar
Spain: Tercera Division - Group 4
Octobe 21
FT Sodupe 1 - 1 Ordizia
FT Alaves B 3 - 1 SD Deusto
FT Santurtzi 2 - 2 Basconia
FT Balmaseda 3 - 0 Sestao
FT SD San Pedro 0 - 1 Santuxu
FT Real Sociedad C 3 - 3 Somorrostro
FT Amurrio Club 0 - 0 San Ignacio
FT Beasain 4 - 1 Lagun Onak
FT Bermeo 2 - 0 Pasaia
FT Zamudio 0 - 4 Portugalete
FT Lagun Onak 1 - 1 Alaves B
FT Somorrostro 1 - 1 Balmaseda
FT Beasain 1 - 0 Santurtzi
FT Ordizia 2 - 2 Bermeo
FT SD Deusto 0 - 0 Real Sociedad C
FT Pasaia 2 - 1 Amurrio Club
FT Portugalete 2 - 0 SD San Pedro
FT San Ignacio 0 - 1 Basconia
FT Santuxu 1 - 0 Sodupe
FT Sestao 0 - 0 Zamudio
Spain: Tercera Division - Group 5
Octobe 21
FT Sant Andreu 1 - 1 Pobla Mafumet
FT UE Figueres 0 - 1 Llagostera Costa Brava
FT Castelldefels 2 - 1 Santfeliuenc
FT CE Europa 1 - 1 FE Grama
FT Cerdanyola 2 - 0 UE Sants
FT Horta 1 - 1 Asco
FT Martinenc 1 - 2 Granollers
FT Prat 2 - 0 Terrassa
FT Santboia 0 - 5 Reus Deportiu B
FT Vilafranca 1 - 0 L'Hospitalet
SP Reus Deportiu B - San Cristobal CP
FT Terrassa 0 - 1 UE Figueres
FT UE Sants 0 - 2 Vilafranca
FT Granollers 0 - 0 CE Europa
FT L'Hospitalet 3 - 1 Santfeliuenc
FT Pobla Mafumet 0 - 1 Cerdanyola
FT Santboia 2 - 0 Castelldefels
FT FE Grama 0 - 1 Horta
FT Llagostera Costa Brava 1 - 0 Martinenc
FT Asco 1 - 1 Sant Andreu
Spain: Tercera Division - Group 6
Octobe 21
PP Roda - Torre Levante
PP Crevillente - Olimpic Xativa
PP Saguntino - Orihuela
PP Novelda CF - Eldense
PP Silla CF - La Nucia
PP Paterna - Rayo Ibense
PP Vilamarxant - Alzira
PP Acero - Elche CF Ilicitano
PP Atzeneta - Paiporta
PP Jove - Villarreal C
FT Eldense 0 - 0 La Nucia
FT Olimpic Xativa 1 - 0 Paterna
FT Alzira 2 - 3 Atzeneta
FT Vilamarxant 1 - 1 Saguntino
FT Silla CF 0 - 0 Orihuela
FT Rayo Ibense 2 - 1 Roda
FT Paiporta 1 - 1 Crevillente
FT Torre Levante 0 - 2 Jove
FT Elche CF Ilicitano 1 - 1 Novelda CF
FT Villarreal C 4 - 2 Acero
Spain: Tercera Division - Group 7
Octobe 21
FT Alcobendas 0 - 1 Getafe B
FT Canillas 2 - 2 Atletico Pinto
FT San Agustin 3 - 3 Rayo Vallecano B
FT Santa Ana 0 - 1 Las Rozas
FT Alcorcon B 0 - 1 Leganes B
FT Parla 0 - 1 San Fernando
FT RSD Alcala 3 - 0 Trival Valderas
FT SR Villaverde Boetticher 4 - 0 CD Mostoles
FT Tres Cantos 1 - 1 Carabanchel
FT Vicalvaro 2 - 0 Pozuelo de Alarcon
FT CD Mostoles 0 - 1 Canillas
FT Las Rozas 3 - 1 Alcorcon B
FT Leganes B 1 - 1 Tres Cantos
FT Pozuelo de Alarcon 0 - 1 SR Villaverde Boetticher
FT Alcobendas 0 - 0 San Agustin
FT Carabanchel 1 - 0 Vicalvaro
FT Getafe B 2 - 1 Parla
FT San Fernando 0 - 0 RSD Alcala
FT Trival Valderas 1 - 0 Santa Ana
FT Atletico Pinto 0 - 3 Rayo Vallecano B
Spain: Tercera Division - Group 8
Octobe 21
FT Zamora 1 - 1 Arandina
FT Atl. Tordesillas 0 - 1 Almazan
FT Cristo Atletico 1 - 0 Leonesa 2
FT G. Segoviana 2 - 1 Atl. Astorga
FT La Baneza 1 - 0 Cebrerena
FT Briviesca 0 - 2 Sporting Uxama
FT Bupolsa 1 - 2 La Granja
FT Bembibre 1 - 1 Real Avila
FT La Virgen 1 - 0 Santa Marta Tormes
FT Numancia B 3 - 0 Burgos Promesas
FT Almazan 0 - 1 La Virgen
FT Arandina 1 - 0 La Baneza
FT Cebrerena 1 - 1 Briviesca
FT Real Avila 0 - 1 Bupolsa
FT Leonesa 2 0 - 1 Bembibre
FT Atl. Astorga 4 - 1 Atl. Tordesillas
FT Burgos Promesas 0 - 2 Zamora
FT Sporting Uxama 0 - 0 Cristo Atletico
FT La Granja 0 - 1 G. Segoviana
FT Santa Marta Tormes 0 - 4 Numancia B
Spain: Tercera Division - Group 9
Octobe 21
FT Torredonjimeno 0 - 2 Jaen
FT CD Torreperogil 0 - 0 UD San Pedro
FT El Palo 3 - 2 Alhaurin
FT Huetor Tajar 0 - 1 Linares
FT Motril 4 - 0 Juventud Torremolinos
FT Martos 2 - 1 Guadix
FT CP Almeria 1 - 4 Antequera
FT CD Alhaurino 6 - 0 Huetor Vega
FT Mancha 0 - 1 Loja
FT Velez Mostar 0 - 1 Rincon
FT Atarfe Industrial 2 - 1 River Melilla
FT Loja 1 - 0 Torredonjimeno
FT Antequera 5 - 0 CD Torreperogil
FT Guadix 2 - 2 Velez Mostar
FT Huetor Vega 0 - 1 El Palo
FT Jaen 2 - 1 Huetor Tajar
FT Juventud Torremolinos 0 - 2 CP Almeria
FT Linares 3 - 0 Atarfe Industrial
FT Rincon 0 - 1 CD Alhaurino
FT UD San Pedro 2 - 3 Mancha
Spain: Tercera Division - Group 10
Octobe 21
FT Xerez D.F.C. 0 - 3 Cordoba B
FT San Roque 0 - 2 Betis B
FT Los Barrios 2 - 0 Ceuta
FT Ecija 0 - 3 Cadiz CF B
FT Arcos CF 2 - 2 Puente Genil
FT CD Utrera 5 - 0 Conil
FT Guadalcacin 2 - 3 Algeciras
FT Lebrijana 2 - 1 Ciudad de Lucena
FT Sevilla FC C 1 - 0 Atletico Espeleno
FT Cabecense 1 - 4 Coria C.F.
FT CD Gerena 1 - 0 Xerez CD
FT Betis B 1 - 1 CD Utrera
FT Algeciras 1 - 0 Xerez D.F.C.
FT Atletico Espeleno 2 - 5 CD Gerena
FT Conil 4 - 0 Sevilla FC C
FT Puente Genil 0 - 1 San Roque
FT Xerez CD 2 - 2 Ecija
FT Ceuta 3 - 0 Guadalcacin
FT Ciudad de Lucena 4 - 1 Cabecense
FT Coria C.F. 0 - 2 Arcos CF
Spain: Tercera Division - Group 11
Octobe 21
FT Constancia 0 - 3 Pena Deportina
FT Formentera 2 - 1 Santa Catalina Atletico
FT San Rafael 5 - 2 Binissalem
FT Murense 0 - 0 Llosetense
FT Felanitx 1 - 1 Manacor
FT Poblense 5 - 0 Son Cladera
FT Alcudia 2 - 1 Mallorca B
FT Esporles 1 - 1 Platges de Calvia
FT Ibiza Islas Pitiusas 4 - 0 Soller
FT Santanyi 0 - 1 Ferriolense
FT Soller 1 - 0 San Rafael
FT Manacor - Formentera
FT Ferriolense 1 - 1 Constancia
FT Mallorca B 3 - 1 Santanyi
FT Santa Catalina Atletico 3 - 0 Murense
FT Binissalem 0 - 1 Poblense
FT Llosetense 0 - 1 Ibiza Islas Pitiusas
FT Son Cladera 2 - 1 Esporles
FT Platges de Calvia 2 - 0 Alcudia
PP Pena Deportina - Mercadal
Spain: Tercera Division - Group 12
Octobe 21
FT El Cotillo 0 - 1 Santa Ursula
FT CD Marino 4 - 0 La Cuadra
FT Club Atletico Tacoronte 0 - 2 Villa Santa Brigida
FT Lanzarote 2 - 0 CD Buzanada
FT Las Zocas 2 - 0 San Fernando
FT Mensajero 1 - 0 Yaiza
FT Atletico Union Guimar 2 - 0 Tamaraceite
FT Panaderia Pulido San Mateo 2 - 2 Tenerife B
FT Las Palmas C 1 - 0 SD Tenisca
FT Union Viera 1 - 0 Ibarra
FT CD Buzanada 0 - 0 SD Tenisca
FT La Cuadra 1 - 2 Club Atletico Tacoronte
FT Mensajero 2 - 1 Las Palmas C
FT Yaiza 3 - 0 Las Zocas
FT Ibarra 2 - 1 Lanzarote
FT Tenerife B 1 - 0 El Cotillo
FT Tamaraceite 2 - 0 Panaderia Pulido San Mateo
FT San Fernando 1 - 0 CD Marino
FT Santa Ursula 2 - 0 Union Viera
FT Villa Santa Brigida 1 - 1 Atletico Union Guimar
Spain: Tercera Division - Group 13
Octobe 21
FT CA Pulpileno 3 - 0 Club Olimpico de Totana
FT CD Algar 2 - 4 Minerva
FT Lorca Deportiva 1 - 2 Yeclano
FT Mazarron CF 1 - 0 La Union
FT UD Los Garres 1 - 1 UCAM Murcia B
FT Muleno 3 - 0 Ciudad Cieza
FT Aguilas FC 3 - 2 EDMF Churra
FT Ciudad de Murcia 0 - 3 Lorca FC
FT Cartagena B 1 - 1 Estudiantes de Murcia
FT Real Murcia B 1 - 1 Mar Menor
FT Huercal-Overa 1 - 1 Deportiva Minera
FT Estudiantes de Murcia 1 - 0 Aguilas FC
AW' Mazarron CF 3 - 0 Ciudad Cieza
FT Club Olimpico de Totana 2 - 1 Lorca Deportiva
FT Huercal-Overa 0 - 1 CD Algar
FT La Union 0 - 1 Ciudad de Murcia
FT Deportiva Minera 0 - 0 CA Pulpileno
FT EDMF Churra 3 - 2 Real Murcia B
FT Yeclano 1 - 0 Cartagena B
FT Mar Menor 3 - 1 Muleno
Spain: Tercera Division - Group 14
Octobe 21
FT Aceuchal 0 - 1 Moralo
FT RCP Valverdeno 1 - 2 Arroyo
FT Valdelacalzada 1 - 3 Diocesano
FT CD Coria 2 - 2 UP Plasencia
FT Merida AD 4 - 0 Valdivia
FT Pueblonuevo 1 - 2 Castuera
FT Extremadura UD B 4 - 0 AD Llerenense
FT CD Calamonte 1 - 1 Jerez CF
FT Montijo 1 - 0 Azuaga
FT Olivenza 0 - 3 Cacereno
FT AD Llerenense 2 - 1 CD Calamonte
FT Arroyo 2 - 1 Aceuchal
FT Jerez CF 2 - 0 Pueblonuevo
FT Moralo 4 - 1 Merida AD
FT Azuaga 0 - 1 Cacereno
FT Castuera 2 - 1 RCP Valverdeno
FT UP Plasencia 3 - 1 Montijo
FT Valdivia 0 - 5 CD Coria
FT Diocesano 0 - 2 Extremadura UD B
FT Valdelacalzada 0 - 0 Olivenza
Spain: Tercera Division - Group 15
Octobe 21
FT Cirbonero 0 - 3 Osasuna B
FT Mutilvera 0 - 0 Ezcabarte
FT CD Cantolagua 1 - 1 CD Ardoi
FT Beti Kozkor 2 - 2 CD Corellano
FT Alesves 3 - 2 Pamplona
FT AD San Juan 2 - 0 Valle Egues
FT Beti Onak 0 - 3 Pena
FT CD Baztan 1 - 1 Burlades
FT Txantrea 2 - 2 Subiza
FT Cortes 0 - 1 Huarte
FT CD Corellano 2 - 1 Cirbonero
FT Valle Egues 3 - 3 Pena
FT CD Ardoi 2 - 3 AD San Juan
FT Huarte 2 - 2 CD Baztan
FT Subiza 0 - 0 CD Cantolagua
FT Ezcabarte 1 - 2 Beti Kozkor
FT Alesves 2 - 2 Beti Onak
FT Pamplona 2 - 2 Cortes
FT Burlades 3 - 3 Mutilvera
FT Osasuna B 1 - 1 Txantrea
Spain: Tercera Division - Group 16
Octobe 21
FT Autol 1 - 1 Oyonesa
FT CDFC Calzada 1 - 3 Arnedo
FT Pradejon 2 - 0 Calasancio
FT River Ebro 0 - 1 Haro Deportivo
FT SD Logrones 1 - 3 Naxara
FT Vianes 1 - 1 Varea
FT Anguiano 0 - 0 Alfaro
FT Berceo 1 - 1 Logrones Promesas
FT Yague 1 - 1 Agoncillo
FT CF Rapid 4 - 2 CCD Alberite
FT Haro Deportivo 2 - 0 SD Logrones
FT CCD Alberite 2 - 2 Berceo
FT Vianes 0 - 1 Autol
FT Calasancio 0 - 2 Yague
FT Naxara 0 - 0 Pradejon
FT Logrones Promesas 0 - 2 Anguiano
FT Varea 2 - 2 CF Rapid
FT Arnedo 1 - 1 River Ebro
FT Agoncillo 1 - 1 Oyonesa
FT Alfaro 2 - 2 CDFC Calzada
Spain: Tercera Division - Group 17
Octobe 21
FT Tamarite 1 - 1 Calamocha
FT Utebo FC 1 - 0 Sarinena
FT Atletico Monzon 1 - 0 Belchite 97
FT Borja 2 - 1 UD Casetas
FT Brea 0 - 0 Binefar
FT Villanueva 1 - 1 CF Illueca
FT Sabinanigo 0 - 2 Tarazona
FT San Lorenzo Flumen 2 - 0 Robres
FT San Juan Zaragoza 1 - 1 La Almunia
FT Zaragoza B 4 - 1 Almudevar
FT Binefar 0 - 1 Atletico Monzon
FT Belchite 97 0 - 0 Borja
FT Tarazona 4 - 0 Tamarite
FT Calamocha 1 - 0 San Juan Zaragoza
FT La Almunia 0 - 2 CF Illueca
FT San Lorenzo Flumen 1 - 0 Villanueva
FT Sarinena 1 - 0 Sabinanigo
FT Zaragoza B 0 - 0 Utebo FC
FT UD Casetas 1 - 0 Almudevar
FT Robres 0 - 2 Brea
Spain: Tercera Division - Group 18
Octobe 21
FT Villarrobledo 4 - 3 Toledo
FT Villarrubia 5 - 0 Puertollano C.F.
FT Madridejos 2 - 1 Mora CF
FT Quintanar 2 - 1 Tarancon
FT Atl. Ibanes 4 - 0 Marchamalo
FT La Roda 0 - 0 La Solana
FT Guadalajara 3 - 1 Tomelloso CF
FT Azuqueca 2 - 3 Almagro
FT Ciudad Real 1 - 0 Albacete B
FT Villacanas 0 - 3 Socuellamos
FT Puertollano C.F. 1 - 1 Madridejos
FT Tomelloso CF 2 - 1 Atl. Ibanes
FT Almagro 1 - 1 Guadalajara
FT La Solana 2 - 4 Quintanar
FT Marchamalo 2 - 4 La Roda
FT Mora CF 1 - 4 Villacanas
FT Socuellamos 2 - 0 Azuqueca
FT Tarancon 3 - 3 Villarrobledo
FT Villarrubia 0 - 0 Ciudad Real
FT Toledo 2 - 3 Albacete B
Spain: Tercera Division - Play Offs
May 27
FT Don Benito 1 - 0 Unionistas de Salamanca
FT Yeclano 1 - 1 Malagueno
FT Teruel 0 - 0 Cadiz CF B
FT Tenerife B 1 - 1 Internacional
FT Conquense 0 - 0 SCD Durango
FT Espanyol B 4 - 2 Compostela
PT Levante B 1 - 3 Calahorra
FT Mallorca B 2 - 2 Torrelavega
FT R. Oviedo B 3 - 1 Mutilvera
FT Calahorra 1 - 2 Levante B
FT Compostela 0 - 0 Espanyol B
FT Cadiz CF B 0 - 1 Teruel
FT Malagueno 0 - 0 Yeclano
FT Torrelavega 4 - 1 Mallorca B
FT SCD Durango 1 - 1 Conquense
FT Mutilvera 0 - 2 R. Oviedo B
FT Unionistas de Salamanca 0 - 0 Don Benito
FT Internacional 0 - 0 Tenerife B
Spain: Tercera Division - Promotion Play Offs
June 24
FT Castellon 1 - 0 Portugalete
FT Compostela 0 - 1 Salmantino
FT Yeclano 2 - 3 Sanluqueno
FT Langreo 1 - 0 Orihuela
FT Cadiz CF B 2 - 2 Ejea
FT SCD Durango 2 - 0 San Fernando
FT Almeria B 2 - 0 Villarrobledo
PT Levante B 2 - 0 UD Ibiza-Eivissa
FT Unionistas de Salamanca 3 - 1 Socuellamos
FT Orihuela 2 - 1 Langreo
FT Portugalete 1 - 1 Castellon
FT San Fernando 0 - 1 SCD Durango
FT Ejea 1 - 1 Cadiz CF B
FT Salmantino 1 - 1 Compostela
FT Socuellamos 1 - 0 Unionistas de Salamanca
FT UD Ibiza-Eivissa 1 - 0 Levante B
FT Villarrobledo 3 - 6 Almeria B
FT Sanluqueno 3 - 0 Yeclano
FT Compostela 3 - 0 Terrassa
FT Ceuta 1 - 1 Orihuela
Spain: Copa Del Rey
Octobe 18
FT Almeria 3 - 1 Reus Deportiu
PT Rayo Majadahonda 1 - 2 Sporting Gijon
FT Zaragoza 0 - 1 Cadiz CF
FT Lorca FC 0 - 3 Leonesa
FT Melilla 2 - 0 Ontinyent
FT Santander 1 - 0 Logrones
ET Sant Andreu 1 - 0 Calahorra
FT Mutilvera 1 - 3 Villanovense
FT Lugo 1 - 0 Alcorcon
FT Ebro 2 - 1 Lleida
FT Elche 1 - 4 Cordoba
FT Elche 2 - 1 Granada
FT Las Palmas 1 - 2 Rayo Majadahonda
FT Albacete 2 - 3 Lugo
FT Numancia 1 - 2 Sporting Gijon
FT Cordoba 2 - 0 Gimnastic
FT Tenerife 1 - 2 Cadiz CF
PT Cartagena 1 - 2 Logrones
FT Zaragoza 2 - 1 La Coruna
ET Lorca FC 2 - 1 Unionistas
Spain: Copa Federacion
April 11
FT Pontevedra 0 - 0 Ontinyent
FT Ontinyent 0 - 1 Pontevedra
FT Ontinyent 2 - 0 Vilafranca
FT Saguntino 1 - 1 Pontevedra
FT Pontevedra 2 - 1 Saguntino
FT Vilafranca 1 - 1 Ontinyent
FT SD Logrones 2 - 1 Vilafranca
FT Union Montanesa Escobedo 1 - 1 Pontevedra
FT Ontinyent 3 - 0 Betis B
FT Saguntino 0 - 1 UP Plasencia
FT Pontevedra 0 - 0 Union Montanesa Escobedo
FT UP Plasencia 0 - 2 Saguntino
FT Vilafranca 1 - 0 SD Logrones
FT Betis B 2 - 0 Ontinyent
FT Villanovense 2 - 1 Betis B
FT Pontevedra 2 - 0 Burgos
FT Union Montanesa Escobedo 1 - 2 Langreo
FT UP Plasencia 1 - 0 San Sebastian Reyes
FT Utebo FC 1 - 3 SD Logrones
FT Pena 2 - 3 Vilafranca
Spain: Super Cup
August 14
SP' Sevilla - Barcelona
FT Barcelona 2 - 1 Sevilla
Spain: Primera Division Women
Octobe 21
FT Atl. Madrid W 6 - 1 Madrid C. W
FT Huelva W 1 - 3 Barcelona W
FT Betis W 0 - 0 Athletic Bilbao W
FT EDF Logrono W 1 - 2 Malaga W
FT Espanyol W 1 - 1 Tenerife W
FT Real Sociedad W 1 - 2 Levante W
FT Rayo Vallecano W 2 - 0 Albacete W
PP Valencia W - Sevilla FC W
FT Athletic Bilbao W 2 - 1 Real Sociedad W
FT Barcelona W 9 - 1 Rayo Vallecano W
FT Tenerife W 1 - 0 EDF Logrono W
FT Albacete W 3 - 2 Huelva W
FT Malaga W 2 - 1 Espanyol W
FT Sevilla FC W 1 - 3 Atl. Madrid W
FT Levante W 2 - 1 Betis W
FT Madrid C. W 1 - 1 Valencia W
FT Valencia W 0 - 0 Malaga W
FT Albacete W 1 - 6 Barcelona W
FT Atl. Madrid W 2 - 0 Tenerife W
FT Espanyol W 1 - 0 EDF Logrono W
Spain: Copa De La Reina Women
June 02
ET Barcelona W 1 - 0 Atl. Madrid W
PT Athletic Bilbao W 2 - 3 Barcelona W
FT Tenerife W 0 - 2 Atl. Madrid W
FT Tenerife W 2 - 1 Betis W
FT Athletic Bilbao W 2 - 1 Real Sociedad W
FT Levante W 0 - 1 Barcelona W
FT Valencia W 1 - 2 Atl. Madrid W
FT Barcelona W 1 - 0 Levante W
FT Betis W 0 - 1 Tenerife W
FT Atl. Madrid W 2 - 1 Valencia W
FT Real Sociedad W 1 - 2 Athletic Bilbao W