North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
June 14
FT Costa Rica 2 - 1 Trinidad & Tobago
FT Panama 2 - 2 Honduras
Asia: World Cup - Qualification - Third Stage
June 13
FT Qatar 3 - 2 South Korea
FT Syria 2 - 2 China
FT Iraq 1 - 1 Japan
FT Thailand 1 - 1 United Arab Emirates
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - Third Stage
June 13
FT Papua New Guinea 1 - 2 Solomon Islands
Asia: World Cup - Qualification - Third Stage
June 12
FT Iran 2 - 0 Uzbekistan
North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
June 12
FT Mexico 1 - 1 USA
Europe: World Cup - Qualification
June 11
FT FYR Macedonia 1 - 2 Spain
FT Iceland 1 - 0 Croatia
FT Israel 0 - 3 Albania
FT Italy 5 - 0 Liechtenstein
FT Kosovo 1 - 4 Turkey
FT Serbia 1 - 1 Wales
FT Finland 1 - 2 Ukraine
FT Ireland 1 - 1 Austria
FT Moldova 2 - 2 Georgia
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - Third Stage
June 11
FT New Caledonia 2 - 1 Fiji
Europe: World Cup - Qualification
June 10
FT Germany 7 - 0 San Marino
FT Lithuania 1 - 2 Slovakia
FT Montenegro 4 - 1 Armenia
FT Norway 1 - 1 Czech Republic
FT Poland 3 - 1 Romania
FT Azerbaijan 0 - 1 Northern Ireland
FT Kazakhstan 1 - 3 Denmark
FT Scotland 2 - 2 England
FT Slovenia 2 - 0 Malta
FT Latvia 0 - 3 Portugal
FT Sweden 2 - 1 France
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - Third Stage
June 09
FT Solomon Islands 3 - 2 Papua New Guinea
North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
June 09
FT Costa Rica 0 - 0 Panama
FT Mexico 3 - 0 Honduras
FT USA 2 - 0 Trinidad & Tobago
Asia: World Cup - Qualification - Third Stage
June 08
FT Australia 3 - 2 Saudi Arabia
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - Third Stage
June 07
FT Fiji 3 - 2 New Caledonia
FT Tahiti 1 - 2 Papua New Guinea
North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
March 29
FT Panama 1 - 1 USA
FT Trinidad & Tobago 0 - 1 Mexico
FT Honduras 1 - 1 Costa Rica
Asia: World Cup - Qualification - Third Stage
March 28
FT Saudi Arabia 1 - 0 Iraq
FT Uzbekistan 1 - 0 Qatar
FT Iran 1 - 0 China
FT South Korea 1 - 0 Syria
FT Japan 4 - 0 Thailand
FT Australia 2 - 0 United Arab Emirates
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - Third Stage
March 28
FT New Zealand 2 - 0 Fiji
North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
March 25
FT USA 6 - 0 Honduras
FT Mexico 2 - 0 Costa Rica
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - Third Stage
March 25
FT Fiji 0 - 2 New Zealand
North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
March 24
FT Trinidad & Tobago 1 - 0 Panama
Asia: World Cup - Qualification - Third Stage
March 23
FT Qatar 0 - 1 Iran
North & Central America: World Cup - Qualification - Fifth Stage
November 16
FT Costa Rica 4 - 0 USA
FT Panama 0 - 0 Mexico
FT Honduras 3 - 1 Trinidad & Tobago
FT USA 1 - 2 Mexico
FT Trinidad & Tobago 0 - 2 Costa Rica
FT Honduras 0 - 1 Panama
North & Central America: World Cup - Qualification - Fourth Stage
September 07
FT Canada 3 - 1 El Salvador
FT Mexico 0 - 0 Honduras
FT Costa Rica 3 - 1 Panama
FT Jamaica 0 - 2 Haiti
FT Guatemala 9 - 3 Saint Vincent and the Grenadines
FT USA 4 - 0 Trinidad & Tobago
FT El Salvador 1 - 3 Mexico
FT Panama 2 - 0 Jamaica
FT Haiti 0 - 1 Costa Rica
FT Trinidad & Tobago 2 - 2 Guatemala
FT Honduras 2 - 1 Canada
FT Saint Vincent and the Grenadines 0 - 6 USA
World: Fifa Confederations Cup - Play Offs
July 02
FT Chile 0 - 1 Germany
ET Portugal 2 - 1 Mexico
FT Germany 4 - 1 Mexico
PT Portugal 0 - 1 Chile
World: Fifa Confederations Cup
June 25
FT Chile 1 - 1 Australia
FT Germany 3 - 1 Cameroon
FT Mexico 2 - 1 Russia
FT New Zealand 0 - 4 Portugal
FT Germany 1 - 1 Chile
FT Cameroon 1 - 1 Australia
FT Mexico 2 - 1 New Zealand
FT Russia 0 - 1 Portugal
FT Australia 2 - 3 Germany
FT Cameroon 0 - 2 Chile
FT Portugal 2 - 2 Mexico
FT Russia 2 - 0 New Zealand
World: Fifa Club World Cup
December 18
ET Real Madrid 4 - 2 Kashima Antlers
PT Club America 2 - 3 Atletico Nacional
FT Club America 0 - 2 Real Madrid
FT Atletico Nacional 0 - 3 Kashima Antlers
FT Jeonbuk 4 - 1 Mamelodi Sundowns
FT Mamelodi Sundowns 0 - 2 Kashima Antlers
FT Jeonbuk 1 - 2 Club America
FT Kashima Antlers 2 - 1 Auckland City
World: Olympic Games - Play Offs
August 20
PT Brazil Ol. 2 - 1 Germany Ol.
FT Honduras Ol. 2 - 3 Nigeria Ol.
FT Nigeria Ol. 0 - 2 Germany Ol.
FT Brazil Ol. 6 - 0 Honduras Ol.
World: World Cup U20 - Play Offs
June 11
FT Venezuela U20 0 - 1 England U20
PT Uruguay U20 0 - 1 Italy U20
FT Italy U20 1 - 3 England U20
PT Uruguay U20 1 - 2 Venezuela U20
FT Mexico U20 0 - 1 England U20
ET Italy U20 3 - 2 Zambia U20
PT Portugal U20 2 - 3 Uruguay U20
ET Venezuela U20 2 - 1 USA U20
FT France U20 1 - 2 Italy U20
FT USA U20 6 - 0 New Zealand U20
FT Mexico U20 1 - 0 Senegal U20
FT England U20 2 - 1 Costa Rica U20
ET Zambia U20 4 - 3 Germany U20
FT Uruguay U20 1 - 0 Saudi Arabia U20
FT South Korea U20 1 - 3 Portugal U20
ET Venezuela U20 1 - 0 Japan U20
World: World Cup U20
May 28
FT Senegal U20 0 - 0 Ecuador U20
FT USA U20 1 - 1 Saudi Arabia U20
FT Honduras U20 2 - 0 Vietnam U20
FT New Zealand U20 0 - 2 France U20
FT Japan U20 2 - 2 Italy U20
FT Uruguay U20 0 - 0 South Africa U20
FT Costa Rica U20 1 - 0 Zambia U20
FT Portugal U20 2 - 1 Iran U20
FT England U20 1 - 0 South Korea U20
FT Guinea U20 0 - 5 Argentina U20
FT Germany U20 3 - 2 Vanuatu U20
FT Mexico U20 0 - 1 Venezuela U20
FT New Zealand U20 3 - 1 Honduras U20
FT Senegal U20 0 - 1 USA U20
FT Ecuador U20 1 - 2 Saudi Arabia U20
FT France U20 4 - 0 Vietnam U20
FT Costa Rica U20 1 - 1 Portugal U20
FT Uruguay U20 2 - 0 Japan U20
FT South Africa U20 0 - 2 Italy U20
FT Zambia U20 4 - 2 Iran U20
World: Kings Cup (Thailand)
July 16
PT Belarus 0 - 1 Thailand
PT Burkina Faso 4 - 3 North Korea
FT Thailand 3 - 0 North Korea
PT Burkina Faso 0 - 1 Belarus
World: Arab Club Championship - Play Offs
August 06
FT Al Faisaly Amman 2 - 2 Esperance Tunis
FT FUS Rabat 1 - 1 Esperance Tunis
FT Al Ahly 1 - 2 Al Faisaly Amman
World: Arab Club Championship
July 30
FT Al-Merreikh 2 - 1 Al Wasat
FT Esperance Tunis 3 - 2 Al-Hilal
FT Zamalek 2 - 1 Al Nasr
FT Al Ahed 1 - 1 FUS Rabat
FT Al Ahly 2 - 1 Hussein Dey
FT Al Wahda 1 - 2 Al Faisaly Amman
FT Esperance Tunis 2 - 0 Al-Merreikh
FT Al-Hilal 2 - 2 Al Wasat
FT Al Ahed 1 - 0 Zamalek
FT FUS Rabat 4 - 0 Al Nasr
FT Al Wahda 0 - 2 Al Ahly
FT Al Faisaly Amman 1 - 0 Hussein Dey
FT Al-Merreikh 1 - 1 Al-Hilal
FT Al Wasat 0 - 1 Esperance Tunis
FT Zamalek 2 - 2 FUS Rabat
FT Al Nasr 1 - 1 Al Ahed
FT Al Ahly 0 - 1 Al Faisaly Amman
FT Hussein Dey 2 - 0 Al Wahda
World: Audi Cup
August 02
PT Atletico Madrid 2 - 1 Liverpool
FT Napoli 2 - 0 Bayern Munich
FT Bayern Munich 0 - 3 Liverpool
FT Atletico Madrid 2 - 1 Napoli
World: Premier League Asia Trophy
July 22
FT Leicester 1 - 2 Liverpool
FT West Bromwich 0 - 2 Crystal Palace
FT Liverpool 2 - 0 Crystal Palace
PT West Bromwich 1 - 2 Leicester
World: Suruga Bank Championship
August 15
FT Urawa 1 - 0 Chapecoense-SC
World: Toulon Tournament - Play Offs
June 10
PT England U20 B 2 - 1 Ivory Coast U20
FT Scotland U20 3 - 0 Czech Republic (U19)
FT Ivory Coast U20 2 - 1 Czech Republic (U19)
FT England U20 B 3 - 0 Scotland U20
World: Toulon Tournament
June 06
FT Brazil U20 0 - 0 Czech Republic (U19)
FT Indonesia (U19) 1 - 2 Scotland U20
FT Bahrain U20 1 - 6 France (U19)
FT Wales U20 2 - 2 Ivory Coast U20
FT Angola U20 5 - 1 Cuba U20
FT Japan (U19) 1 - 2 England U20 B
FT Scotland U20 1 - 0 Brazil U20
FT Czech Republic (U19) 2 - 0 Indonesia (U19)
FT France (U19) 1 - 2 Ivory Coast U20
FT Bahrain U20 0 - 1 Wales U20
FT England U20 B 7 - 1 Cuba U20
FT Angola U20 1 - 1 Japan (U19)
FT Brazil U20 1 - 0 Indonesia (U19)
FT Czech Republic (U19) 3 - 2 Scotland U20
FT France (U19) 0 - 0 Wales U20
FT Ivory Coast U20 1 - 0 Bahrain U20
FT England U20 B 1 - 0 Angola U20
FT Japan (U19) 1 - 1 Cuba U20
World: Viareggio Cup - Play Offs
March 29
PT Sassuolo (U19) 3 - 2 Empoli (U19)
FT Empoli (U19) 3 - 0 Club Brugge (U19)
PT Torino (U19) 0 - 1 Sassuolo (U19)
FT Atalanta (U19) 1 - 2 Torino (U19)
PT Inter (U19) 1 - 2 Sassuolo (U19)
FT Napoli (U19) 0 - 2 Club Brugge (U19)
FT Empoli (U19) 1 - 0 Spal (U19)
PT Fiorentina (U19) 1 - 2 Sassuolo (U19)
FT Empoli (U19) 1 - 0 AC Milan (U19)
FT Atalanta (U19) 4 - 0 Perugia (U19)
FT Belgrano (U19) 1 - 2 Spal (U19)
FT Bologna (U19) 1 - 2 Napoli (U19)
PT Torino (U19) 2 - 1 GE Osasco (U19)
FT Inter (U19) 4 - 0 Cagliari (U19)
PT Club Brugge (U19) 3 - 2 Juventus (U19)
World: Viareggio Cup
March 19
FT AC Milan (U19) 3 - 1 Spezia (U19)
FT Belgrano (U19) 1 - 0 Ujana (U19)
FT C.A.I (U19) 1 - 1 Garden City (U19)
FT Club Brugge (U19) 3 - 1 Cagliari (U19)
FT Deportivo Camioneros (U19) 2 - 0 Serie D team (U19)
FT Fiorentina (U19) 2 - 1 Perugia (U19)
FT Genoa (U19) 4 - 0 Parma (U19)
FT Napoli (U19) 2 - 1 Bari (U19)
FT Rijeka (U19) 1 - 1 Cortulua (U19)
FT Torino (U19) 2 - 0 Reggiana (U19)
FT Atalanta (U19) 8 - 0 Ancona (U19)
FT Bologna (U19) 2 - 0 Pisa (U19)
FT Dukla Prague (U19) 4 - 2 Toronto FC (U19)
FT Empoli (U19) 1 - 1 Ascoli (U19)
FT GE Osasco (U19) 1 - 0 Abuja (U19)
FT Giannina (U19) 4 - 0 L.I.A.C. New York (U19)
FT Inter (U19) 1 - 1 Spal (U19)
FT Juventus (U19) 4 - 1 Maceratese (U19)
FT PSV (U19) 0 - 3 Sassuolo (U19)
FT Zenit Petersburg (U19) 8 - 0 Athletic Union (U19)
North & Central America: International Champions Cup
July 30
PT Roma 1 - 2 Juventus
FT Real Madrid 2 - 3 Barcelona
FT Manchester City 3 - 0 Tottenham
Asia: International Champions Cup
July 29
FT Chelsea 1 - 2 Inter
FT Bayern Munich 0 - 2 Inter
North & Central America: International Champions Cup
July 27
FT Manchester City 4 - 1 Real Madrid
FT Paris SG 2 - 3 Juventus
FT Barcelona 1 - 0 Manchester UTD
FT Tottenham 2 - 3 Roma
Asia: International Champions Cup
July 25
FT Chelsea 2 - 3 Bayern Munich
FT Inter 1 - 0 Lyon
North & Central America: International Champions Cup
July 23
PT Real Madrid 1 - 2 Manchester UTD
FT Paris SG 2 - 4 Tottenham
FT Juventus 1 - 2 Barcelona
Asia: International Champions Cup
July 22
FT Bayern Munich 0 - 4 Milan
North & Central America: International Champions Cup
July 21
FT Manchester City 0 - 2 Manchester UTD
PT Roma 1 - 2 Paris SG
Asia: International Champions Cup
July 19
PT Bayern Munich 1 - 2 Arsenal
FT Milan 1 - 3 Dortmund
World: Desert Diamond Cup - Play Offs
February 26
FT Colorado 0 - 2 Houston
FT New York City 1 - 0 Sporting Kansas City
FT New England Revolution 2 - 0 New York Red Bulls
World: Desert Diamond Cup
February 23
FT Colorado 1 - 0 New York City
FT New York Red Bulls 2 - 2 Houston
FT New England Revolution 6 - 2 Sporting Kansas City
FT New York City 1 - 3 Houston
FT New York Red Bulls 0 - 3 Sporting Kansas City
FT New England Revolution 1 - 3 Colorado
FT Houston 2 - 0 New England Revolution
FT New York Red Bulls 2 - 0 New York City
FT Sporting Kansas City 1 - 1 Colorado
World: Valentin Granatkin Memorial - Play Offs
January 21
FT Kazakhstan U18 0 - 1 Russia U18
FT Greece U18 2 - 4 Zenit Petersburg U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 5th-8th Places
January 21
FT Latvia U18 0 - 2 Slovakia U18
FT Slovenia U18 3 - 0 Bulgaria U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 9th-16th Places
January 20
PT Belarus U18 1 - 2 Azerbaijan U18
FT Moldova U18 1 - 0 Estonia U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 13th-16th Places
January 20
FT Lithuania U18 3 - 1 Iran U18
FT Tajikistan U18 1 - 0 India U18
World: Valentin Granatkin Memorial - Play Offs
January 18
FT Russia U18 4 - 1 Zenit Petersburg U18
FT Greece U18 1 - 2 Kazakhstan U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 5th-8th Places
January 18
FT Bulgaria U18 1 - 3 Slovakia U18
FT Latvia U18 2 - 1 Slovenia U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 9th-16th Places
January 17
FT Estonia U18 0 - 3 Azerbaijan U18
FT Belarus U18 4 - 0 Moldova U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 13th-16th Places
January 17
FT India U18 0 - 1 Iran U18
PT Tajikistan U18 0 - 1 Lithuania U18
World: Valentin Granatkin Memorial - Play Offs
January 16
PT Zenit Petersburg U18 2 - 1 Slovakia U18
FT Kazakhstan U18 2 - 0 Slovenia U18
FT Russia U18 3 - 0 Bulgaria U18
PT Greece U18 1 - 0 Latvia U18
World: Valentin Granatkin Memorial - 9th-16th Places
January 15
FT Iran U18 0 - 1 Azerbaijan U18
PT Lithuania U18 2 - 3 Moldova U18
FT India U18 1 - 2 Estonia U18
PT Tajikistan U18 0 - 1 Belarus U18
World: Valentin Granatkin Memorial
January 13
FT Slovenia U18 3 - 0 Zenit Petersburg U18
FT Moldova U18 0 - 5 Iran U18
FT Azerbaijan U18 0 - 1 Slovakia U18
FT Lithuania U18 0 - 2 Kazakhstan U18
FT Belarus U18 0 - 3 Russia U18
FT Latvia U18 4 - 1 India U18
FT Greece U18 4 - 0 Bulgaria U18
FT Tajikistan U18 1 - 1 Estonia U18
FT Zenit Petersburg U18 3 - 0 Moldova U18
FT Iran U18 1 - 1 Slovenia U18
FT Slovakia U18 0 - 0 Lithuania U18
FT Kazakhstan U18 2 - 2 Azerbaijan U18
FT Russia U18 1 - 0 Latvia U18
FT India U18 1 - 0 Belarus U18
FT Bulgaria U18 1 - 0 Tajikistan U18
FT Estonia U18 0 - 4 Greece U18
FT Zenit Petersburg U18 2 - 1 Iran U18
FT Moldova U18 0 - 0 Slovenia U18
FT Slovakia U18 0 - 0 Kazakhstan U18
FT Lithuania U18 2 - 1 Azerbaijan U18
Europe: World Cup Women - Qualification - First Stage
April 11
FT Albania W 2 - 1 Greece W
FT Andorra W 0 - 2 Lithuania W
FT Estonia W 0 - 1 Kazakhstan W
FT Faroe Islands W 2 - 1 Turkey W
FT Kosovo W 1 - 3 Malta W
FT Latvia W 1 - 1 Georgia W
FT Luxembourg W 1 - 7 Montenegro W
FT Moldova W 0 - 0 Israel W
FT Turkey W 9 - 1 Luxembourg W
FT Israel W 7 - 0 Andorra W
FT Montenegro W 1 - 2 Faroe Islands W
FT Georgia W 2 - 1 Estonia W
FT Malta W 0 - 0 Albania W
FT Lithuania W 0 - 2 Moldova W
FT Greece W 6 - 0 Kosovo W
FT Kazakhstan W 2 - 2 Latvia W
FT Faroe Islands W 5 - 1 Luxembourg W
FT Israel W 2 - 0 Lithuania W
FT Turkey W 3 - 0 Montenegro W
FT Greece W 1 - 0 Malta W
World: Olympic Games Women - Play Offs
August 19
FT Sweden W 1 - 2 Germany W
FT Brazil W 1 - 2 Canada W
FT Canada W 0 - 2 Germany W
PT Brazil W 0 - 1 Sweden W
World: Friendly International Women
August 04
FT Lithuania W 0 - 0 Estonia W
FT Bosnia & Herzegovina W 2 - 2 Jordan W
FT Bosnia & Herzegovina W 4 - 2 Jordan W
FT Malaysia W 0 - 2 India W
FT Belarus W 1 - 6 Serbia W
FT Hungary W 1 - 1 Serbia W
FT Belarus W 2 - 0 Romania W
FT Croatia W 3 - 0 Jordan W
FT France W 1 - 1 Norway W
FT Belgium W 2 - 0 Russia W
FT Sweden W 1 - 0 Mexico W
FT Netherlands W 5 - 0 Wales W
FT France W 2 - 0 Belgium W
FT Scotland W 1 - 0 Ireland W
FT Austria W 4 - 2 Denmark W
FT Germany W 3 - 1 Brazil W
FT Denmark W 1 - 2 England W
FT Spain W 7 - 0 Belgium W
FT Jordan W 0 - 1 Algeria W
FT Northern Ireland (U19) W 1 - 1 Slovakia (U19) W
World: Club Friendly Women
August 16
17:15 Plaza Argel W (Esp) - Real Murcia W (Esp)
17:00 Duisburg W (Ger) - B. Monchengladbach W (Ger)
FT Valencia W 1 - 1 Atletico Madrid W
FT RSC Anderlecht W 2 - 4 Montpellier W
FT Valencia W 0 - 3 RSC Anderlecht W
FT Montpellier W 6 - 1 Atletico Madrid W
FT Madrid C. W 0 - 1 Subotica W
FT Femarguin W 1 - 6 Tenerife W
FT Atletico Madrid W 3 - 0 RSC Anderlecht W
FT Montpellier W 2 - 1 Valencia W
FT Rosengard W 4 - 0 Brondby W
FT Achilles 29 W 0 - 5 Duisburg W
FT Dep. La Coruna W 0 - 1 Athletic Bilbao W
FT Djurgarden W 5 - 0 AIK W
FT Slovacko W 5 - 2 Neulengbach W
FT Gintra W 1 - 3 Leczna W
FT Parnu W 2 - 5 Rigas W
FT AIK W 2 - 1 Hammarby W
FT Grand Bodo W 1 - 1 Sandviken W
FT Orebro W 0 - 1 Lillestrom W
World: International Tournament (Cyprus) Women - Placement Play Offs
March 08
FT Switzerland W 1 - 0 South Korea W
PT Belgium W 2 - 1 Austria W
FT North Korea W 2 - 0 Ireland W
PT Scotland W 1 - 0 Wales W
FT Italy W 6 - 2 Czech Republic W
FT New Zealand W 3 - 1 Hungary W
World: International Tournament (Cyprus) Women
March 06
FT Austria W 1 - 3 Scotland W
FT Czech Republic W 1 - 2 Hungary W
FT New Zealand W 0 - 2 South Korea W
FT Ireland W 1 - 0 Wales W
FT Italy W 0 - 6 Switzerland W
FT North Korea W 4 - 1 Belgium W
FT Ireland W 0 - 0 Hungary W
FT Italy W 1 - 4 Belgium W
FT Scotland W 0 - 2 South Korea W
FT Austria W 3 - 0 New Zealand W
FT Switzerland W 1 - 0 North Korea W
FT Wales W 0 - 0 Czech Republic W
FT Belgium W 2 - 2 Switzerland W
FT Hungary W 0 - 2 Wales W
FT South Korea W 0 - 0 Austria W
FT Czech Republic W 0 - 2 Ireland W
FT New Zealand W 2 - 3 Scotland W
FT North Korea W 3 - 0 Italy W
World: Algarve Cup Women - Placement Play Offs
March 08
FT Iceland W 2 - 1 China W
FT Spain W 1 - 0 Canada W
FT Sweden W 4 - 0 Russia W
PT Australia W 1 - 2 Denmark W
FT Japan W 2 - 3 Netherlands W
FT Norway W 2 - 0 Portugal W
World: Algarve Cup Women
March 06
FT Portugal W 0 - 0 Canada W
FT Russia W 1 - 6 Denmark W
FT China W 1 - 2 Australia W
FT Sweden W 0 - 1 Netherlands W
FT Iceland W 0 - 0 Spain W
FT Norway W 0 - 2 Japan W
FT Portugal W 0 - 6 Denmark W
FT China W 0 - 0 Sweden W
FT Spain W 3 - 0 Norway W
FT Australia W 3 - 2 Netherlands W
FT Russia W 1 - 2 Canada W
FT Japan W 2 - 0 Iceland W
FT Australia W 0 - 1 Sweden W
FT Denmark W 0 - 1 Canada W
FT Norway W 1 - 1 Iceland W
FT Netherlands W 1 - 0 China W
FT Portugal W 0 - 1 Russia W
FT Japan W 1 - 2 Spain W
World: World Cup Women U20 - Play Offs
December 03
FT North Korea U20 W 3 - 1 France U20 W
FT USA U20 W 0 - 1 Japan U20 W
ET Japan U20 W 1 - 2 France U20 W
ET North Korea U20 W 2 - 1 USA U20 W
FT Germany U20 W 0 - 1 France U20 W
FT USA U20 W 2 - 1 Mexico U20 W
FT Japan U20 W 3 - 1 Brazil U20 W
ET North Korea U20 W 3 - 2 Spain U20 W
World: World Cup Women U20
November 21
FT South Korea U20 W 0 - 2 Germany U20 W
FT Venezuela U20 W 2 - 3 Mexico U20 W
FT New Zealand U20 W 0 - 2 France U20 W
FT USA U20 W 1 - 1 Ghana U20 W
FT Brazil U20 W 1 - 1 Sweden U20 W
FT North Korea U20 W 7 - 1 Papua New Guinea U20 W
FT Canada U20 W 0 - 5 Japan U20 W
FT Nigeria U20 W 2 - 1 Spain U20 W
FT New Zealand U20 W 1 - 3 USA U20 W
FT South Korea U20 W 3 - 0 Venezuela U20 W
FT France U20 W 2 - 2 Ghana U20 W
FT Germany U20 W 3 - 0 Mexico U20 W
FT Nigeria U20 W 3 - 1 Canada U20 W
FT Papua New Guinea U20 W 0 - 6 Sweden U20 W
FT North Korea U20 W 4 - 2 Brazil U20 W
FT Spain U20 W 1 - 0 Japan U20 W
FT Ghana U20 W 0 - 1 New Zealand U20 W
FT Mexico U20 W 2 - 0 South Korea U20 W
FT France U20 W 0 - 0 USA U20 W
FT Germany U20 W 3 - 1 Venezuela U20 W
World: Cotif Tournament - Play Offs
August 11
PT Atl. Madrid U20 1 - 0 Valencia U20
FT Valencia U20 4 - 1 Levante U20
FT Atl. Madrid U20 1 - 0 Morocco U20
World: Cotif Tournament
August 08
FT Santos U20 0 - 2 Sevilla U20
FT Atl. Madrid U20 3 - 1 Villarreal U20
FT Valencia U20 1 - 0 Santos U20
FT Morocco U20 2 - 0 Comunidad Valencian U20
FT Levante U20 1 - 0 Russia U20
FT Comunidad Valencian U20 1 - 0 Sevilla U20
FT Mauritania U20 3 - 3 Villarreal U20
FT Valencia U20 2 - 2 Morocco U20
World: Nordic Tournament U17 - Placement Play Offs
August 05
FT Faroe Islands (U17) 1 - 3 Northern Ireland (U17)
PT Iceland (U17) 2 - 3 Finland (U17)
FT Norway (U17) 4 - 1 Denmark (U17)
FT Poland (U17) 0 - 2 Sweden (U17)
World: Cotif Tournament
August 04
FT Levante U20 0 - 6 Atl. Madrid U20
FT Villarreal U20 1 - 2 Russia U20
World: Tournament Of Nations Women
August 04
FT USA W 3 - 0 Japan W
FT Australia W 6 - 1 Brazil W
World: Cotif Tournament
August 03
FT Santos U20 2 - 0 Comunidad Valencian U20
FT Atl. Madrid U20 4 - 0 Mauritania U20
FT Sevilla U20 1 - 1 Morocco U20
World: Nordic Tournament U17
August 03
FT Iceland (U17) 1 - 2 Poland (U17)
FT Sweden (U17) 0 - 0 Faroe Islands (U17)
FT Finland (U17) 0 - 4 Denmark (U17)
FT Norway (U17) 3 - 2 Northern Ireland (U17)
World: Cotif Tournament
August 02
FT Comunidad Valencian U20 1 - 0 Valencia U20
FT Russia U20 1 - 3 Mauritania U20
FT Villarreal U20 0 - 1 Levante U20
FT Sevilla U20 0 - 1 Valencia U20
FT Russia U20 1 - 0 Atl. Madrid U20
FT Morocco U20 0 - 0 Santos U20
World: Nordic Tournament U17
August 01
FT Denmark (U17) 1 - 0 Sweden (U17)
FT Iceland (U17) 1 - 1 Norway (U17)
FT Faroe Islands (U17) 1 - 2 Finland (U17)
FT Northern Ireland (U17) 1 - 4 Poland (U17)
World: Cotif Tournament
July 31
FT Mauritania U20 0 - 0 Levante U20
World: Tournament Of Nations Women
July 31
FT USA W 4 - 3 Brazil W
FT Japan W 2 - 4 Australia W
World: Nordic Tournament U17
July 30
FT Iceland (U17) 3 - 0 Northern Ireland (U17)
FT Sweden (U17) 2 - 0 Finland (U17)
FT Denmark (U17) 8 - 1 Faroe Islands (U17)
FT Poland (U17) 0 - 1 Norway (U17)
World: Tournament Of Nations Women
July 28
FT USA W 0 - 1 Australia W
FT Brazil W 1 - 1 Japan W
World: Cee Cup - Play Offs
July 26
FT Burnley (U19) 1 - 3 Everton (U19)
World: Cee Cup - Placement Play Offs
July 25
FT ProStars (U19) 1 - 4 Academia Sport Team (U19)
FT Nitra (U19) 4 - 2 Gyor (U19)
World: Cee Cup - Play Offs
July 25
FT Altinordu (U19) 2 - 1 FK Sarajevo (U19)
World: Cee Cup - Placement Play Offs
July 25
FT Akademija Pandev (U19) 1 - 3 Leicester (U19)
FT Sparta Prague (U19) 3 - 0 Slavia Prague (U19)
World: Cee Cup - Play Offs
July 24
FT Everton (U19) 6 - 0 FK Sarajevo (U19)
PT Burnley (U19) 2 - 1 Altinordu (U19)
World: Cee Cup
July 22
FT Altinordu (U19) 3 - 1 Slavia Prague (U19)
FT FK Sarajevo (U19) 2 - 0 Leicester (U19)
FT Gyor (U19) 0 - 6 Everton (U19)
FT ProStars (U19) 0 - 10 Sparta Prague (U19)
FT Altinordu (U19) 6 - 0 Academia Sport Team (U19)
FT Nitra (U19) 0 - 0 FK Sarajevo (U19)
FT Akademija Pandev (U19) 2 - 2 Gyor (U19)
FT Burnley (U19) 3 - 1 ProStars (U19)
FT Slavia Prague (U19) 6 - 0 Academia Sport Team (U19)
FT Leicester (U19) 1 - 0 Nitra (U19)
FT Everton (U19) 0 - 0 Akademija Pandev (U19)
FT Sparta Prague (U19) 0 - 1 Burnley (U19)
World: Islamic Solidarity Games - Play Offs
May 21
FT Oman U23 1 - 2 Azerbaijan U23
FT Cameroon U23 0 - 2 Algeria U23
PT Cameroon U23 0 - 1 Oman U23
FT Algeria U23 0 - 2 Azerbaijan U23
World: Islamic Solidarity Games
May 15
FT Cameroon U23 3 - 0 Saudi Arabia U23
FT Morocco U23 0 - 0 Azerbaijan U23
FT Oman U23 1 - 1 Algeria U23
FT Turkey U23 4 - 3 Palestine U23
FT Azerbaijan U23 2 - 0 Saudi Arabia U23
FT Palestine U23 0 - 1 Algeria U23
FT Cameroon U23 1 - 1 Morocco U23
FT Oman U23 3 - 2 Turkey U23
FT Azerbaijan U23 0 - 0 Cameroon U23
FT Palestine U23 2 - 2 Oman U23
FT Algeria U23 2 - 1 Turkey U23
FT Saudi Arabia U23 0 - 1 Morocco U23
World: Slovakia Cup - Placement Play Offs
April 28
FT Russia U18 3 - 1 USA U18
PT Czech Republic U18 3 - 2 Belarus U18
FT Ireland U18 0 - 2 Slovakia U18
FT Turkey U18 0 - 1 Hungary U18
World: Slovakia Cup
April 27
FT Belarus U18 0 - 3 Hungary U18
FT Czech Republic U18 1 - 4 Russia U18
FT Turkey U18 1 - 2 Ireland U18
FT USA U18 1 - 1 Slovakia U18
FT Czech Republic U18 0 - 1 Turkey U18
FT USA U18 2 - 1 Belarus U18
FT Russia U18 0 - 0 Ireland U18
FT Slovakia U18 1 - 0 Hungary U18
FT Hungary U18 1 - 1 USA U18
FT Ireland U18 1 - 3 Czech Republic U18
FT Russia U18 5 - 0 Turkey U18
FT Slovakia U18 2 - 2 Belarus U18
World: Istria Cup Women - Placement Play Offs
March 08
FT Bosnia & Herzegovina W 0 - 2 Slovakia W
FT Northern Ireland W 0 - 1 France B W
FT Hungary B W 0 - 1 Chinese Taipei W
FT Slovenia W 1 - 3 Croatia W
World: Shebelieves Cup
March 08
FT USA W 0 - 3 France W
FT Germany W 1 - 0 England W
World: Istria Cup Women
March 06
FT Croatia W 0 - 0 Bosnia & Herzegovina W
FT Northern Ireland W 4 - 4 Slovenia W
FT France B W 6 - 0 Hungary B W
FT Slovakia W 1 - 0 Chinese Taipei W
World: Shebelieves Cup
March 04
FT USA W 0 - 1 England W
FT France W 0 - 0 Germany W
World: Istria Cup Women
March 03
FT Bosnia & Herzegovina W 2 - 0 Hungary B W
FT Northern Ireland W 8 - 0 Chinese Taipei W
FT Croatia W 0 - 2 France B W
FT Slovenia W 1 - 2 Slovakia W
World: Shebelieves Cup
March 02
FT USA W 1 - 0 Germany W
FT England W 1 - 2 France W
World: Istria Cup Women
March 01
FT Chinese Taipei W 1 - 5 Slovenia W
FT Hungary B W 0 - 3 Croatia W
FT France B W 0 - 2 Bosnia & Herzegovina W
FT Slovakia W 0 - 0 Northern Ireland W
World: World Cup Women U17 - Play Offs
Octobe 21
PT North Korea (U17) W 1 - 0 Japan (U17) W
FT Venezuela (U17) W 0 - 4 Spain (U17) W
FT Spain (U17) W 0 - 3 Japan (U17) W
FT Venezuela (U17) W 0 - 3 North Korea (U17) W
FT Japan (U17) W 3 - 0 England (U17) W
FT North Korea (U17) W 2 - 1 Ghana (U17) W
FT Germany (U17) W 1 - 2 Spain (U17) W
FT Mexico (U17) W 1 - 2 Venezuela (U17) W
World: World Cup Women U17
Octobe 08
FT Japan (U17) W 3 - 2 USA (U17) W
FT Paraguay (U17) W 0 - 1 Ghana (U17) W
FT Brazil (U17) W 1 - 2 England (U17) W
FT North Korea (U17) W 3 - 0 Nigeria (U17) W
FT Canada (U17) W 0 - 2 Venezuela (U17) W
FT Germany (U17) W 2 - 0 Cameroon (U17) W
FT New Zealand (U17) W 5 - 0 Jordan (U17) W
FT Spain (U17) W 1 - 1 Mexico (U17) W
FT Brazil (U17) W 0 - 1 North Korea (U17) W
FT Paraguay (U17) W 0 - 5 Japan (U17) W
FT Nigeria (U17) W 0 - 0 England (U17) W
FT USA (U17) W 1 - 2 Ghana (U17) W
FT Germany (U17) W 1 - 1 Canada (U17) W
FT Jordan (U17) W 1 - 4 Mexico (U17) W
FT Spain (U17) W 2 - 0 New Zealand (U17) W
FT Venezuela (U17) W 2 - 1 Cameroon (U17) W
FT England (U17) W 3 - 3 North Korea (U17) W
FT USA (U17) W 6 - 1 Paraguay (U17) W
FT Ghana (U17) W 0 - 5 Japan (U17) W
FT Nigeria (U17) W 0 - 1 Brazil (U17) W